تاثیر بازی های ویدیویی بر یادگیری زبان انگلیسی

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
گفتم مال خودم رو هم بزارم
22 شیراز
1:بله
2:RPG
3:تا قبل از دانشگاه که به رشته مترجمی زبان برم نه ولی همواره فیلم و بازی و کتاب و اینجور موارد را اینگلیسی میخوندم و اساسا یک آدم خود تدریس هستم
4:به طور حتم از نظر دستوری دانشگاه چون اونجا کل هفته را روی اینجور مسائل کار میکنیم ولی از نظر پیشرفت واژگان بدون شک بازی ها چون مثلا من یک کلمه را در یک بازی میبینم و در دیکشنری موبایلم چک میکنم و همین خودش باعث میشه هواره من معنی اون کلمه را در یاد داشته باشم و 90 در صد کلماتی که شاید در کلاس های دانشگاه خیلی از دانشجو ها ندونن من میدونم چون توی یک بازی دیدم هیچوقت یادم نمیره که استاد ترم 2 گفت هرکی معنی کلمه espionage را بگه 2 نمره فاینال بهش میدیم همه مونده بودن ولی از اونجایی که من mgs بازی کرده بودم یادم اومده که espinage یعنی جاسوسی و مخفی کاری جواب دادم و 2 نمره گرفتم در حالی که میبینم اکثر دانشجو های این رشته فقط به کتاب ها دانشگاه بسنده کردن و درصد کمی از اونها به منابع بیرون اهمیت میدن مثل فیلم و بازی و رمان که از نظر من اینها از مطالب عقب افتاده دانشگاه خیلی بهتر هستند و به یک دردی میخورند(الان که ترم آخرم اینجور چیزها را میفهمم شاید الان من 50 درصد کلمات خاصی که تو کتاب های دانشگاه توی این 4 سال خوندم را به یاد نیارم ولی اکثر دایره لغاتم را از فیلم ها و غیره بلدم )
5:واژگان .درک مطلب

• Like
Reactions: hadadi500

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
از همه کسانی که در این نظر سنجی شرکت کردن کمال تشکر را دارم من نتایج را در تحقیق خودم به کار بردم و احتمالا خود تحقیق را هم به زودی همین جا برای دانلود کسانی که علاقه دارن میزارم باز هم از همگی ممنونم

romisa7007

کاربر سایت
Sep 9, 2017
2
سلام به همه دوستان ، من به دلیل مشغه زیادی که دارم فرصت کلاس رفتن نداشتم ، از طریق سایت زبان آموز چند تا اپلیکیشن پیدا کردم مثل دولینگو و ممرایس و اکسین چنل ، کسی ازشون استفاده کرده ؟ میدونید کدومشون به درد میخودن یا نه ؟ لینکاشونو زیر میذارم ، لطفا کمکم کنید
ممنونم

EvisCeration

کاربر سایت
Aug 22, 2016
698
سلام به همه دوستان ، من به دلیل مشغه زیادی که دارم فرصت کلاس رفتن نداشتم ، از طریق سایت زبان آموز چند تا اپلیکیشن پیدا کردم مثل دولینگو و ممرایس و اکسین چنل ، کسی ازشون استفاده کرده ؟ میدونید کدومشون به درد میخودن یا نه ؟ لینکاشونو زیر میذارم ، لطفا کمکم کنید
ممنونم

بین این 3 مورد دولینگو

خوبیش اینه که زبان رو به حوزه های مختلفی تقسیم کردم مثلا کسب و کار پوشاک و .............(مثل ترجمه کردن متن و صدا کاهش دادن فریم فایل صوتی برای بخش بخش پخش شدن )

البته کارکرد اصلیش برای درک معانی لغات و درک مطلبه و بیشترین کارایی ش رو هنگام آنلاین بودن داره و آفلاینش محدود تره نمیدونم هنوز فیری هست یا نه

پ ن: تاپیک زیر گلدونی

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
مگه رو زبانم تاثیر داره؟ مثلا کالاف بازی میکنی زبانت قویی میشه؟ یا بتلفید 1؟
فقط اگرم اثر بزاره از این بازی هایی که معمایی و کارگاهیه و کلا حرف میزنن شاید تاثیر بزاره اونم فکر نکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر