به روز رسانی نرم افزار انجمن

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
خیلی به نظرم به غر زدن ها توجه نکنید، من خودم همیشه 2 روز اول می گفتم "چقدر داغونه"، بعد 2 هفته یادم می رفت قبلیه چه شکلی بود اصلا:D تاپیک تغییرات قبلی رو هم نگاه کنید باز قضیه همین بوده:D

• Like
Reactions: Squidward

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
گزینه Watch برا مشترک شدن هست.
پست هم بزنین خود به خود مشترک میشه مثل قدیم.
ببخشید یک سوال دیگه قبلا انجمن یه صفحه ای داشت که تاپیکایی که بهشون سر نزده بودی و جاموندی ازشون میزاشت الان اونا کجاس گیج شدم نمیدونم کدومه :D

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
چطوری تاپيکمون را تو قسمت فروش آپ کنیم:D ? قبلا یک گزینه جلو تاپيک نشون میداد اما حالا نیست !:-/
سلام
یه تاپیکی بود خوندم که گفته بودن فعلا غیرفعاله این گزینه ولی انقدر شلوغه نمیدونم کدوم بود:D
پ.ن:اقا من هنوز با قند شکن باید وارد سایت شم!!!!!(اسیا تک)

• Like
Reactions: live is life

sajad-tnt

کاربر سایت
Aug 17, 2010
895
نام
سجاد
سلام.
ظاهر و امکانات جدید بسیار خوب و زیبا هست؛ خسته نباشید به تیم مدیریت.
فقط اگر ممکن هست در قالب مدرن سفید , رنگ پسزمینه رو از سفید تغییر بدید و کمی گرم تر کنید تا چشممون اذیت نشه :grinning:

مثلا کدرنگ #f3f4f5 یا #f9fafa
Screenshot (109).jpg

آخرین ویرایش:

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
توی زنفورو من فروم هایی دیدم که اواتارهاشون دایره نبوده و مربعی هم هست. نمیشه مربعی کنید ؟

ضمنا لطفا فونت مربوط به عنوان تاپیک های پست خورده و نخورده رو یکم بیشتر تغییر بدید الان خیلی خیلی شبیه هستن...در نگاه اول متوجه نمیشه ادم کدوم تاپیک پست جدید داره یا نداره//

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
خیلی مدرن شده واقعا، دستتون درد نکنه.
فونت هم خیلی بهتر از قبل هست.
مشکلات ریزی هم که داره مطمئنا درست میشه، هرتغییر بزرگی اولش یک کوچولو دافعه همراش هست، بعدش عادی میشه.

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
قشنگه ولی تو صفحه اصلی انجمن تقسیم بندی هاشون واقعا رو مخه و گیج کنندست .
یه چیز دیگه هم یادم رفته بود ؛ آواتار هارو برای چی مربعی کردید ؟ آقا بذارید تو همون سایز خود آواتار تا مستطیلی بشه ، مربعی باشه برای آواتار هایی مثل مال من خیلی بد میشه

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
ببخشید یک سوال دیگه قبلا انجمن یه صفحه ای داشت که تاپیکایی که بهشون سر نزده بودی و جاموندی ازشون میزاشت الان اونا کجاس گیج شدم نمیدونم کدومه :D
کسی نیست جواب ما رو بده؟

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر