بازی قدیمی میکرو

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
بچه ها یه بازیهست دنبالش میگردم نمیدونم کجا باید تاپیک میزدم گفتم بیام اینجا اگر کسی یادش هست مارو در جریان بزاره

بازی میکرو بود یه پسری بود از تو پیشونیش تیر میزد وقتی A رو دگه میداشتی یه لنگری مینداخت که میتونستی بری روش و بپری وقتی می افتادی تو چاله یع جغدی بود می اومد درت می اورد اسمشو یادم نیست خیلی دنبال سرنخی از این بازی بودم که پیداش کنم و دوباره ردش کنم
smile.gif
اگر کسی میدونه یا نشونه ای ازش داره مارو در جریان بزاره ممنون ذوستان عزیز

jujutala

کاربر سایت
Apr 27, 2011
234
بچه ها یه بازیهست دنبالش میگردم نمیدونم کجا باید تاپیک میزدم گفتم بیام اینجا اگر کسی یادش هست مارو در جریان بزاره

بازی میکرو بود یه پسری بود از تو پیشونیش تیر میزد وقتی A رو دگه میداشتی یه لنگری مینداخت که میتونستی بری روش و بپری وقتی می افتادی تو چاله یع جغدی بود می اومد درت می اورد اسمشو یادم نیست خیلی دنبال سرنخی از این بازی بودم که پیداش کنم و دوباره ردش کنم
smile.gif
اگر کسی میدونه یا نشونه ای ازش داره مارو در جریان بزاره ممنون ذوستان عزیز

.
.
.
اسمش اینه:
mitsume ga tooru

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
یه بازی المپیک بود خیلی جالب بوذد و البته کامل

حتی پرش تخته به اب هم داشت زنان و مردان مسابقه مچ رو هم داشت اگر کسی میدونه اسمش چیه بگه ممنون میشم

pooyan8683

کاربر سایت
Dec 25, 2012
127
نام
پویان
دوستان يه بازي بود تو ميكرو ادونچر بود مثل ميوه خور مرحله اخرش هم روي ابرا بود بعد يه چيزايي مثل تير آهن بود كه با يه نوع سلاح كه ما اون موقع بهش ميگفتيم تير فرفره اي ميزد راه باز ميكرد براي خودش
يعني تمام بازي هاي ميكرو دوران قديم پيدا كردم جز اين مثل اينكه كميابم بود
مراحلش خيلي متنوع بود مثلا يه مرحلش يادمه تو جتگل بود كه از رو برگ درختا بايد ميرفتي بالا
يادمه جونم زياد داشت كه راحت ميشد تا اخرش رفت البته اگه دستگاه داغ نميكرد و يهو وسط بازي هنگ نميكرد يا برق نميرفت !

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
859
نام
محسن
دوستان يه بازي بود تو ميكرو ادونچر بود مثل ميوه خور مرحله اخرش هم روي ابرا بود بعد يه چيزايي مثل تير آهن بود كه با يه نوع سلاح كه ما اون موقع بهش ميگفتيم تير فرفره اي ميزد راه باز ميكرد براي خودش
يعني تمام بازي هاي ميكرو دوران قديم پيدا كردم جز اين مثل اينكه كميابم بود
مراحلش خيلي متنوع بود مثلا يه مرحلش يادمه تو جتگل بود كه از رو برگ درختا بايد ميرفتي بالا
يادمه جونم زياد داشت كه راحت ميشد تا اخرش رفت البته اگه دستگاه داغ نميكرد و يهو وسط بازي هنگ نميكرد يا برق نميرفت !
whomp 'em ؟

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
اقا منم یه بازی دنبالشم خیلی ممنون میشم کسی بگه اسمشو
یه بازی بود کارکتر اسکیت سوار میشد توی خیابون از روی موانع رد میشد بازی خیلیبازی خوش ساختی بود گرافیکشم مثل سری نیجا بود ممنو نمیشم اسم بازی رو بگید

sega genesis

کاربر سایت
Aug 20, 2015
136
اقا منم یه بازی دنبالشم خیلی ممنون میشم کسی بگه اسمشو
یه بازی بود کارکتر اسکیت سوار میشد توی خیابون از روی موانع رد میشد بازی خیلیبازی خوش ساختی بود گرافیکشم مثل سری نیجا بود ممنو نمیشم اسم بازی رو بگید

paperboy نیست؟

https://www.google.com/search?biw=1...earch&q=paper+boy+nes#tbm=isch&q=paperboy+nes

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا

اقا دمت گرم که جواب دادیی نه اسکیت خیابونی داشت واسه میکرو بود بازی طوری بود نباید از تصویر جا میموندی چون تصویر جلو میرفت و تو هم باید باهش میرفتی مانع داشت سکوی های پرتاپ داشت و بالا پایین باید میشدی یا عقب جلو خیلی خاطره دارم ازش هرکی بهم بگه یه شیرینی خوب بهش میدم هر بازی رو بخواد پیدا میکنم براش اپ میکنم

sega genesis

کاربر سایت
Aug 20, 2015
136
اقا دمت گرم که جواب دادیی نه اسکیت خیابونی داشت واسه میکرو بود بازی طوری بود نباید از تصویر جا میموندی چون تصویر جلو میرفت و تو هم باید باهش میرفتی مانع داشت سکوی های پرتاپ داشت و بالا پایین باید میشدی یا عقب جلو خیلی خاطره دارم ازش هرکی بهم بگه یه شیرینی خوب بهش میدم هر بازی رو بخواد پیدا میکنم براش اپ میکنم

یه تصویر مبهم از اون بازی دارم تو ذهنم اما نه اسمی یادم میاد نه چیز دیگه ای
من آخرین کنسول هایی که داشتم سگا جنسیس و سوپر نینتندو بود خانواده نذاشتن کنسول جدیدی بگیرم تا الان که بعد از سال ها میخوام یه کنسول جدید بگیرم البته الویت wii بیشتره بخاطر داشتن سوپر نینتندو
تو اینترنت میگردم اگر پیدا کردم بهت خبر میدم

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
یه تصویر مبهم از اون بازی دارم تو ذهنم اما نه اسمی یادم میاد نه چیز دیگه ای
من آخرین کنسول هایی که داشتم سگا جنسیس و سوپر نینتندو بود خانواده نذاشتن کنسول جدیدی بگیرم تا الان که بعد از سال ها میخوام یه کنسول جدید بگیرم البته الویت wii بیشتره بخاطر داشتن سوپر نینتندو
تو اینترنت میگردم اگر پیدا کردم بهت خبر میدم
پیدا کردم اقا دمت گرم

• Like
Reactions: ehsanservat

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر