آمارهای خیره کننده از رشد تجارت Valve در سال گذشته

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
در حالی که مکررا از گوشه و کنار دنیای گیم اخبار مربوط به کاهش سود شرکت های مختلف و ورشکستگی ناشرها و استودیوهای های بازی سازی به گوش می رسد، Gabe Newell اعلام کرده است که در سال گذشته [2012] تجارت شرکت Valve به طور قابل توجهی افزایش داشته است!

13632699557384_0gabey.jpg

وقتی Gabe Newell هفته گذشته جایزه BAFTA خود را [در قدردانی از نقش فوق العاده اش در دنیای بازی ها] دریافت کرده بود، در سخنرانی خود هنگام دریافت جایزه، به نمایندگی از طرف کارکنان Valve صحبت هایی را مطرح کرده بود که در آن زمان عکس العمل طعنه آمیز حضار را در پی داشته است. ولی پس از اتمام سخنرانی، در پشت صحنه مصاحبه ای با Gabe در این مورد صورت گرفته است و ایشان در این مورد آمارهایی حیرت انگیز ارائه کرده اند.

اولین مورد این که تجارت Valve در طی سال گذشته حدود 50 درصد افزایش داشته است، که به احتمال زیاد این مساله مربوط به بازی Dota 2 می باشد. این مساله خط بطلانی بر گفته های کسانی می کشد که تصور می کردند اخراج تعدادی از کارمندان Valve که چندی پیش اتفاق افتاد به دلیل مشکلات مالی بوده است.

دومین موردی که Gaben در این مصاحبه مطرح کرده است حتی از آمار قبلی هم حیرت آورتر بوده است! ایشان گفته اند که یکی از آپدیت های اخیری که برای بازی Dota 2 داده شده است، در زمان عرضه حدود 2 درصد از کل ترافیک اینترنت دنیا (اعم از وسایل همراه یا ثابت) را به خود اختصاص داده بوده است! آیا اصلا چنین چیزی را می توان باور کرد؟

منبع: Rock, Paper, Shotgun

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
دومین موردی که Gaben در این مصاحبه مطرح کرده است حتی از آمار قبلی هم حیرت آورتر بوده است! ایشان گفته اند که یکی از آپدیت های اخیری که برای بازی Dota 2 داده شده است، در زمان عرضه حدود 2 درصد از کل ترافیک اینترنت دنیا (اعم از وسایل همراه یا ثابت) را به خود اختصاص داده بوده است! آیا اصلا چنین چیزی را می توان باور کرد؟

در اینی که Valve کارش درسته شکی نیست ولی این مورد رو اغراق کرده

اگه اینجوری باشه آپدیت LoL کل ترافیک اینترنت رو می گیره :d

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود

آماری هست از مقایسه بین تعداد بازیکن های LoL و Dota 2؟ من نمی دونم LoL چقدر پرطرفدار بوده، ولی DOTA واقعا وحشتناک همه گیر شده! این همه بازی داره استیم، اون وقت توی این یک سال اخیر من هر موقع استیم رو باز می کنم تقریبا همه کسایی که تو لیست دوست هام مشغول بازی هستند دارند Dota می زنند!

پ.ن: همین الان چک کردم، از 11 نفری که تو لیست دوست هام دارند گیم بازی می کنند (اعم از ایرانی و خارجی) 8 تاشون مشغول Dota 2 بازی کردن هستند!
136327453313513gamer1.gif

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
آماری هست از مقایسه بین تعداد بازیکن های LoL و Dota 2؟ من نمی دونم LoL چقدر پرطرفدار بوده، ولی DOTA واقعا وحشتناک همه گیر شده! این همه بازی داره استیم، اون وقت توی این یک سال اخیر من هر موقع استیم رو باز می کنم تقریبا همه کسایی که تو لیست دوست هام مشغول بازی هستند دارند Dota می زنند!

پ.ن: همین الان چک کردم، از 11 نفری که تو لیست دوست هام دارند گیم بازی می کنند (اعم از ایرانی و خارجی) 8 تاشون مشغول Dota 2 بازی کردن هستند!
136327453313513gamer1.gif
LoL خیلی بیشتر از اون چیزی که فکر می کنی پلیر داره

این حرف، اغراق هست در اون شکی نیست

Doom IV

کاربر سایت
Oct 20, 2011
170

منظورش تو زمانی که آپدیت اومده بوده 2 درصد کل ترفیک دنیا را به خودش اختصاص داده بوده که با اون آپدیت 1.5GB که 2-3 هفته پیش دادن حرفش کاملا منطقیه

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
محمود اتفاقا LoL هم پلیر خیلی زیاد داره تو Xfire رتبه اول داره با 90 هزار ساعت در روز تا 40 130 هزار هم میره بعضی وقت ها. خیلی سخته بازی بتونه تو Xfire رتبه اول با وجود WoW یا CoD4 بگیره:d

Doom IV

کاربر سایت
Oct 20, 2011
170
محمود اتفاقا LoL هم پلیر خیلی زیاد داره تو Xfire رتبه اول داره با 90 هزار ساعت در روز تا 40 130 هزار هم میره بعضی وقت ها. خیلی سخته بازی بتونه تو Xfire رتبه اول با وجود WoW یا CoD4 بگیره:d
Dota 2 پیشرفتش از نظر جذب پلیر خیلی خوب بوده ،

d83sifqbynun97w49y7i.jpg

po7ttptebr1ztcx9xx5.jpg

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
Dota 2 پیشرفتش از نظر جذب پلیر خیلی خوب بوده
کلی بخوایم نگاه کنیم LoL چه قدر پلیر داره نمیشه این طوری گفت خیلی ها اصلا از Xfire استفاده نمیکن اونو من فقط برا روشن شدن محمود گفتن که بازی پلیر کم نداره. از اونجا هم که بازی مثل Dota 2 تحت استیم نیست تنها راهی که بشه مشخص کرد Statistics به صورت دقیق در چه وضعی هست سایت بازی هست که این آمار زده که شگفت انگیزیه برا خودش و نشون میده محبوبیت بازی خیلی بالاس در واقع هر روز 12 میلیون نفر در حال بازی کردن LoL هستن!

Since November of last year, 11 million monthly active players have become 32 million…

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
این کپل دوست داشتنی و با اون شرکتش معرکه اش همیشه از بقیه شرکت ها جلوترن.>:d<
به نظرم بهترین شرکت بازیسازی Valve و Blizzard هست.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر