3DM یک سال از کرک بازی های تک نفره کناره گیری می کند

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
74906485234822632568.jpg

گروه کرک چینی 3DM اعلام کرده که با شروع سال جدید چینی از تاریخ 8 فبریه به مدت حداقل یک سال هیچ بازی تک نفره ای کرک نخواهد کرد.
این خبر را Bird Sister مدیر این تیم که چندی پیش با غیر قابل کرک خواندن بازی ها در 2 سال آینده و ناامید شدن اعضای تیمش از کرک Just Cause 3 جنجالی به پا کرده بود، اعلام کرد.
Bird Sister اعلام کرده که که این تصمیم را در جلسه داخلی ای که با اعضای تیم داشتند اتخاذ کردند و هدف از این تصمیم را مشاهده تاثیر بر روی فروش قانونی بازی ها عنوان کرد.
3DM کماکان به بومی سازی و ترجمه بازی ها به زبان چینی ادامه خواهد داد اما فعالیت های مربوط به Piracy بازی حتی پست کردن کرک های انتشار یافته توسط گروه های دیگر درون انجمن این گروه متوقف می شود.

این اقدام با توجه به وجود گروه های کرک متعدد کمی عجیب به نظر می رسد چرا که تنها برتری 3DM نسبت به سایر گروه ها کرک Denuvo بود و چه بسا سایر گروه ها در بقیه موارد در سطح 3DM و یا بهتر از آن عمل می کنند اما با اعلام این خبر، در حال حاضر تنها گروهی که به طور علنی بر روی کرک نسخه های جدید Denuvo کار می کرد به صورت موقت دست از Piracy کشیده است.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
من خودم کنسولی هستم ولی مقایسه شرایط و تخفیفای استیم با استورهای کنسول نتیجش از قبل مشخص.
الان یه pc باز بازی رو اوریج هم بخواد بخر براش اروزنتر از نمونه مشابهش تو کنسول درمیاد از بس که استیم تخفیفای عالی‌داره و جالبتر از اون از خیلی جاها میشه cd key های بازی ها رو به قیمتی خرید که شاید یه بازی کنسول چند ماه دیگه به اون قیمت برسه(برا همیشه هم بازی رو پیشت داری و لازم نیس بفروشی و با هر کی هم بخواهی میتونی شر کنی)

در کل تو قیمت و گستردگی نرم افزار بازی pc خیلی جلوتر

.

الان live برای وان یک سیستم شریکی داره برای خرید دیجیتالی بازی ها ps4 هم یک چیز مشابه همین داره هر بازی روزه لانچ سی دلار در میاد! استیم هم چنین ویژگی مشابه ای داره؟

Skull Knight

کاربر سایت
Jan 15, 2016
278
خیلی جالبه این خبر تقریبا تو روزایی منتشر شد که اخبار ضد و نقیض در مورد هک PS4 دارن بیشتر میشن و جدیدا هم میگن تیم کبری میخواد دانگل عرضه کنه و نمیدونم همین تیم 3DM بود یا تیم دیگه کرک بازیهای PC که گفته بود تا دو سال دیگه کلا از بازی کپی کلا خبری نیست ولی میبینیم که PS4 داره هک میشه برخلاف گفته شون. بهتر بود به جای جا زدن و کم کاری تو صحنه میموندن البته تو کنسولها هم از این دست هکرا کم نداریم نمونه ش Fail0verflow که PS4 رو کامل هک کرد روش لینوکس اجرا کرد ولی نم پس نداد. به هر حال به قول شاعر گر ز حکمت ببند دری. گشاید ز رحمت در دیگری. نمیتونن کرک کنن نکنن گروههای دیگه میان جلو همونطور که PS4 یه سری هکرها نیومدن جلو و الان به جاشون یه عده دیگه دارن کار میکنن و بزودی کار رو تموم میکنن

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,753
نام
مراد حلیمی
الان live برای وان یک سیستم شریکی داره برای خرید دیجیتالی بازی ها ps4 هم یک چیز مشابه همین داره هر بازی روزه لانچ سی دلار در میاد! استیم هم چنین ویژگی مشابه ای داره؟

بله که داره....من خودم رو هر دو سیستم ps4 و pc دارم انجامش میدم و تو pc هم تعداد افرادی که میتونی شر کنی بیشترم هست.

شما به مزیت تخفیفای استیم ، گستردگی استور و چند نسله بودنش(مثلا من پورتال ۲ رو حراجایای قبل گرفتم به قیمت کمتر از ۲ دلار.....در صورتی که هنوز رو ps4 همچین چیزی نیست)و رایگان بودن انلاین بازی کردن(که تو ps4 یک سالش ۱۷۰ تومن و تو یه یک نسل ۶ ساله میشه بیتر از یک میلیون تومن) رو هم بهش اضافه کنی می بینی واقعا گرون هم نیس pc در کل (مگر اینکه یکی بره ابر سیستم بخره که هیچ)
تو pc تو اول کار زیاد خرج می کنی ولی تو کنسول بتدریج همون پول از جیبت میره...... .

.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
حرفت اشتباهه کاملا ، تاثیر داره حالا نامحسوس و این که میگی فقط بخاطر انحصاری میرن رو کنسولم اشتباه هست ، هزینه های بستن pc برای بازی با کیفیت بالاتر از کنسول بسیار بیشتره و چه بسا بعضی بازی ها یا ناشر ها مشکلاتی هم دارن مثل نسخه اخر بتمن روی pc

من دیدم دور ور خودم بعضی ها خریدن کنسول بخاطر همون دردسر های کمتر ..
فقط استیم نیست حالا من به مزایای فراوانش کاری ندارم ولی رو خود همون کنسول ها سیستم لایو و psn هم مزایای خوبی برای خرید دیجیتالی بازی ها میدن و تخفیفات یا مجانی کردن یا بازی های f2p
فقط بحث خرید فیزیکی مطرح نیست رو کنسول
یه ساعت روضه میخونیم و میگیم اون کسی که میخواد هزینه کنه، میکنه و براش اهمیتی نداره باز میگه هزینه سیستم بستن زیاده:) حالا نه این که کسایی که تا الان کرک شده بازی میکردن، سیستم نداشتن و قراره با اوریجینال بازی کردن، سیستم بخرن. لول دارین واقعا. واضح و شمرده میگم: اونی که میتونه هزینه کنه و یه PC بزرگ ببنده، این کارو میکنه و منتظر صدور حکم شما نمیمونه. اون کسی هم که نمیتونه بگیره، یا کنسول میگیره، یا یه PC کوچکتر میبنده، یا هیچ کار نمیکنه.
بعد اون قسمت از پست من رو که گفته باشم فقط به خاطر انحصاری میرن کنسول میگیرن رو نشونم میدی؟ یا همینجوری پست دادن توی بازیسنتر عادت شده؟ این پست من:
مگر بحث انحصاری ها و شرایطی که یه فرد دوست داره بازی کنه و سلیقه-ش مطرح باشه.
اینکه بازی بهینه نیست، تقصیر پلتفرم نیست. از عمه ناشر و سازنده نشات میگیره. چه بسا یه بازی مثل MGS V هم داریم (یکی از چندین مثالی که میتونم بزنم) که سازنده-ش علی رغم نداشتن پیشینه کاری بزرگی روی PC، نسخه ای رو میسازه که به شدت بهینه و عالیه و بهترین نسخه حساب میشه.
استیم یه چیزی داره به اسم Family Sharing. میدونی چیه؟ اکانت های افراد با هم شیر میشن و به بازی های هم دسترسی دارن. من الان با @Destruction اکانت هامون رو شیر کردیم و من به 293 تا بازی اون دسترسی دارم و اونم به 165 تا بازی من. لازم به ذکره من میتونم با 5 نفر اکانت شیر کنم و از بازی هاشون استفاده کنم.
در مورد خرید بازی ها هم اونی که PC داره میتونه:

مستقیم از استیم بخره،
میتونه از GreenMan Gaming بخره،
میتونه از GoG بخره،
میتونه از G2A بخره،
از استور روس بخره،
میتونه از Humble Bundle بخره،
میتونه ترید کنه،
و هزاران روش دیگه که من حوصله-م نمیذاره بنویسمشون.

توی استیم اینقدر گزینه پیش روت هست که واقعا میمونی توش. تمام این هایی که بالا ذکر شد، باز خودشون به مناسبت های مختلف تخفیف کیلویی میزنن به بازی ها و هر روز چند ده تا بازی آف میخوره توشون. اینقدر ملت توی استیم بازی دارن و بازی مفت به دست میارن، که فکرش رو هم نمیتونی بکنی. اوه راستی SteamGifts رو هم یادم رفت.

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
من خودم کنسولی هستم ولی مقایسه شرایط و تخفیفای استیم با استورهای کنسول نتیجش از قبل مشخص.
الان یه pc باز بازی رو اوریج هم بخواد بخر براش اروزنتر از نمونه مشابهش تو کنسول درمیاد از بس که استیم تخفیفای عالی‌داره و جالبتر از اون از خیلی جاها میشه cd key های بازی ها رو به قیمتی خرید که شاید یه بازی کنسول چند ماه دیگه به اون قیمت برسه(برا همیشه هم بازی رو پیشت داری و لازم نیس بفروشی و با هر کی هم بخواهی میتونی شر کنی)

در کل تو قیمت و گستردگی نرم افزار بازی pc خیلی جلوتر

.
بحث این نیست کی جلوتره ... کی عقبتر ... کی بیشتر , کی کمتر
.
صد البته که استیم برتره .. وگرنه نمیتونست اینطوری pc gaming رو شکوفا کنه.

بحث این بود که بازی فیزیکی تنها گزینه خرید بازی برای کنسول نیست که فروشنده محترم بازی 20 یا 30 دلاری رو هم ۱۸۰-۹۰ تومن تو پاچه ملت میکنن

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,753
نام
مراد حلیمی
بحث این نیست کی جلوتره ... کی عقبتر ... کی بیشتر , کی کمتر

بحث این بود که بازی فیزیکی تنها گزینه خرید بازی برای کنسول نیست که فروشنده محترم بازی 20 یا 30 دلاری رو هم ۱۸۰-۹۰ تومن تو پاچه ملت میکنن

مسلمه تنها گزینه خرید نیستن ولی بحث اینه که استور کنسول تخفیفا و مزایای قیمتی و رقابتیش خیلی کمتر از استیم هست.......
شما تو pc میتونی تو مدت زمان کمتر و با دایره انتخاب بیشتری بازی رو ارزونتر بصورت دیجیتالی بگیری و اینی که شما گفتی کاملا غلطه :

دیجیتالی هم میشه خرید کرد و اتفاقا از همین تخفیف های خرکی هم روی کنسول بدون انقطاع یافت میشه
که مساله اینحاس که از این تخفیفای بدون انقطاع!! رو کنسول چندان خبری نیس در مقایسه با استیم

در کل تخفیف و امکانات استورای کنسول بدک نیستن ولی اونقدرام زیاد و دل فریب نیستن

.

آخرین ویرایش:

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
نظر شما کاملا اشتباهه. اگر [این PC گیمرها] بخوان به چیزی رو بیارن اون استیمه نه کنسول. وقتی میتونن بازی ها رو با قیمتی بسیار بسیار پایین تر از نسخه های فیزیکی کنسولی بخرن و از تخفیف های کیلویی استیم بهره مند بشن، چرا باید برن سراغ کنسول؟ مگر بحث انحصاری ها و شرایطی که یه فرد دوست داره بازی کنه و سلیقه-ش مطرح باشه.

باز بحث کلیشه ای قیمت PC...
اونی که میتونه و توانش رو داره، میخره. شما لازم نکرده نگران اونا باشی. راستی قیمت نسخه های فیزیکی بازی های کنسولی چنده؟
چند میلیون کلیشه نیست!
بازی های کنسولی هم تخفیف میخورند و این تخفیف سال نو بیشتر هم میشه حالا شما می خوای تخفیف ها رو مقایسه کنی؟
در واقع وقتی کسی می خواد تصمیم خریدی رو انجام بده در اول فکر همه جاش رو میکنه!استیم هم 7روز هفته رو تخفیف نمیزنه!
در آخر اینکه هر چقدر می خوای عصبانی شو و فن ها بیان لایک کنند،من رو هر سه تا دارم بازی میکنم و حرف فن ها برام مهم نیست چون کسی حرص این چیزا رو میزنه که نمیتونه چیز دیگه ای رو تجربه کنه،منم نظر خودم رو گفتم خوبه یاد بگیری دفعه بعد احترام بزاری؛ یه نگاه به پست های بالات بنداز چجوری جواب میدی!اگه نمیتونی جواب نده منم گذاشتمت لیست سیاه موفق باشی

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
مسلمه تنها گزینه خرید نیستن ولی بحث اینه که استور کنسول تخفیفا و مزایای قیمتی و رقابتیش خیلی کمتر از استیم هست.......
شما تو pc میتونی تو مدت زمان کمتر و با دایره انتخاب بیشتری بازی رو ارزونتر بصورت دیجیتالی بگیری و اینی که شما گفتی کاملا غلطه :

که مساله اینحاس که از این تخفیفای بدون انقطاع!! رو کنسول چندان خبری نیس در مقایسه با استیم

در کل تخفیف و امکانات استورای کنسول بدک نیستن ولی اونقدرام زیاد و دل فریب نیستن

.

صد در صد ... استیم سیستم برتریه ... به خصوص تو تخفیف .. همین الانم یه لشکر بازی رو تخفیف زده...

ولی در مورد برتری قیمت و استمرار این تخفیف ها فقط در بازی های جدید و تازه عرضه شده به نظرم استیم تو این زمینه برتری مطلق داره ... وگرنه چه تو افر ها و قیمت های بازی هایی که یه سال یا بیشتر از عرضه اشون گذشته باشه ... فرق چندانی نمیبینم ..به خصوص برای کنسول ها نسل قبل

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی
الان تعداد واقعی طرفدارای pc مشخص میشه.

قبلا هر چی میشد میگفتن pc بازیش ارزونه.

الان که هر بازی روز لانچ خریدن 50 دلار اون وقت مشخص میشه.

البته بهترین کار هم همینه.

اینکار یه حسنی که داره پلیرها قدر بازی ها رو بیشتر میدونن و با پایرت کردن یه عنوان که چند سال زحمت کشیده شده واسش حق تولید کننده ها رو نمیزارن کف دستشون.

Skull Knight

کاربر سایت
Jan 15, 2016
278
اگه بازی های pc کرک نشه به نظرم خیلی ها رو میارن به سمت کنسول ها
درمورد حرف این دوستمون باید بگم منم موافقم. قضیه رو از این دید میبینم که اگه PS4 یا Xbox One هک شن (که از شواهد برمیاد PS4 بزودی هک میشه و هکم شه دیگه تا آخر نسل کاریش نمیتونن کنن چون سخت افزار دست هکره و بازیم که اختصاصی اون سخت افزار ساخته شده و درنتیجه بازی رو راحت با یه کاستوم فریمور جدید یا آپدیت برای دانگل اجرا میکنه) خصوصا درمورد کشور خودمون فقط فنهای دوآتشه پی سی رو نباید دید. گیمرایی که زیاد تعصب رو پلتفرم خاصی یا گرافیک نداشته باشن بدون شک رو میارن به کنسول هک شده. به هر حال استیم و... هرچقدر تخفیف بدن درمقابل کنسول هک شده ست و کافیه فایل دیتای هر بازی که دوست داری (از جمله بازیهای AAA) رو رایگان دانلود کنی و بازی کنی، درست مثل PS3:D تیمی مثل کبری هم بیاد بزنه تو کار PS4 (که خبرش شده میخواد دانگل بده) هر احتمال شیرین و رویایی ای هست از جمله اجرای بازیهای نسل قبل (PS2 و PSP رو شاخشه و احتمالا بعضی از بازیهای ویتا و PS3) یا بن نشدن تو مولتی با کنسول هک شده و... مسلما اینطوری کنسول خیلی ارزش زیادی پیدا میکنه. این حرفا که اریج خوبه و... نخ نما شده. با توجه به اوضاع اقتصادی جایی که زندگی میکنیم اکثریت از قشر مرفه نیستن و ترجیح میدن تو انتخاب کردن گوشی تلفن همراه، نرم افزارهای مختلف، گیم و... موردی که کامل هک شده باشه رو انتخاب کنن.

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,753
نام
مراد حلیمی
صد در صد ... استیم سیستم برتریه ... به خصوص تو تخفیف .. همین الانم یه لشکر بازی رو تخفیف زده...

ولی در مورد برتری قیمت و استمرار این تخفیف ها فقط در بازی های جدید و تازه عرضه شده به نظرم استیم تو این زمینه برتری مطلق داره ... وگرنه چه تو افر ها و قیمت های بازی هایی که یه سال یا بیشتر از عرضه اشون گذشته باشه ... فرق چندانی نمیبینم ..به خصوص برای کنسول ها نسل قبل
بازیهای قدیمی و مخصوصا نسل قبلی که دیگه اوج برتری استیم و pc هست...شما بخوای مثلا دارک سولز رو با ps4 بازی کنی که اصلا نمیتونی و باید در کنار ps4 ات ps3 ات پیشت باشه:d و این همون نقظه ضعف محدود بودن library کنسولاس.
در مورد تخفیف ابنجور بازیها هم باز اونقدر تخفیفای مختلف هست(و زمان تخفیفا نزدیک به هم) که همه جور می صرفه......
من خیلی از بازیهای بزرگ رو با قیمت ۲...۳ دلار گرفتم:d چیزی که تو کنسول خوابشم نمیشه دید

موفق باشین

.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
چند میلیون کلیشه نیست!
بازی های کنسولی هم تخفیف میخورند و این تخفیف سال نو بیشتر هم میشه حالا شما می خوای تخفیف ها رو مقایسه کنی؟
در واقع وقتی کسی می خواد تصمیم خریدی رو انجام بده در اول فکر همه جاش رو میکنه!استیم هم 7روز هفته رو تخفیف نمیزنه!
در آخر اینکه هر چقدر می خوای عصبانی شو و فن ها بیان لایک کنند،من رو هر سه تا دارم بازی میکنم و حرف فن ها برام مهم نیست چون کسی حرص این چیزا رو میزنه که نمیتونه چیز دیگه ای رو تجربه کنه،منم نظر خودم رو گفتم خوبه یاد بگیری دفعه بعد احترام بزاری؛ یه نگاه به پست های بالات بنداز چجوری جواب میدی!اگه نمیتونی جواب نده منم گذاشتمت لیست سیاه موفق باشی
حالا خوبه ما اروم صحبت کردیم ، کم مونده بود سلاح سرد رومون بکشه یا هفت تیر مجازی !:d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
عمر پایریت با کنار کشیدن یک گروه هکر که تموم نمیشه دوستان اینقدر جوگیر شدن :D
حالا بازی های Denuvo رو حساب نکنی بقیه بازیا خیلی راحت در عرض دوروز توسط Reloaded و کودکس و ... کرک میشن.
اونایی هم که کرک نمیشن اگه طرف واقعا پایریت باز باشه بازم با 10-15 تومن اشتراکی پایریتشو میکنه (تازه خیلی بهتر از کرکی ـم اجرا میشه بدون باگ و ...) :D

در نتیجه وضع بازم هیچ فرق خاصی نخواهد کرد!

fani67

کاربر سایت
Apr 18, 2015
580
دوستان گرامی و عزیز
بحث سر کنسول یا pc نیست که کدوم بهتره یا بدتره یا نمی دونم بازی هاش کدوم ارزونتر کدوم گرون تره یا از این جور حرفا بحث این تایپ بحث کرک بازی های pc،بحث کرک شدن بازی های کامپیوتر که چه زمانی و چه گروه جدیدی میاد این قفل رو می شکنه.پس خواهشن الکی باهم کل کل بیخودی نکنید.
پس صلوات بفرست...

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
بازیهای قدیمی و مخصوصا نسل قبلی که دیگه اوج برتری استیم و pc هست...شما بخوای مثلا دارک سولز رو با ps4 بازی کنی که اصلا نمیتونی و باید در کنار ps4 ات ps3 ات پیشت باشه:d و این همون نقظه ضعف محدود بودن library کنسولاس.
در مورد تخفیف ابنجور بازیها هم باز اونقدر تخفیفای مختلف هست(و زمان تخفیفا نزدیک به هم) که همه جور می صرفه......
من خیلی از بازیهای بزرگ رو با قیمت ۲...۳ دلار گرفتم:d چیزی که تو کنسول خوابشم نمیشه دید

موفق باشین

.

خوب مشخص شد شما زیاد تجربه خرید دیجیتالی و تخفیف های کنسولی رو ندارید مثل اینکه.

اینکه pc یه پلتفرم واحده و هر چند سال یه بار نسل عوض نمیکنه ... و بعضی بازی ها مختص به یه کنسول میمونن ربطی به قیمت بازیا و تخفیف ها نداره .. چه بسا که اگه شما مثلا هم ویتا هم ps3 و هم ps4 داشته باشی ... اون وقت متوجه میشی این تخفیف ها چقدر وسوسه بر انگیزه ... به علاوه اینکه اگه عضو پلاز باشی همون تخفیف ها رو هم با تخفیف میخری ...

مثلا سه گانه مس افکت در بیاد 7.99 دلار .. مثلا چیزیه که من تو خوابمم ندیدم؟

یا سه گانه بایوشاک بشه ۱۵ دلار اصلا کنسول تو خوابشم ندیده؟

مثلا پرسونا گولدن 4 رو من نخریدم ۴ دلار .. داشتم خواب میدیدم!

کیلزون مرسناری رو یه ماه بعد عرضه .. به جای 40 دلار من ۸ دلار نخریدم ...

همین الان سری tales ..ژیلیا ۱-۲ و گریس و سمفونیا .. برام در اومده باشه نزدیک بیست دلار اصلا خالی بندیه !

همین الان میتونید برید ps store .. اخرین روز تخفیف های نامکو بانداییه .. لیست کامل تخفیفاشون رو ببینید .

من بازم تاکید میکنم که استیم صد در صد بهتره ... ولی اطلاعات و اگاهی که از استور های کنسول ها دارید تقریبا نزدیک به صفره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر