تقدیر از تاد هاوارد به پاس یک عمر تلاش و موفقیت در GDC

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
از تاد هاوارد(Todd Howard) در مراسم GDC امسال به پاس یک عمر تلاش و موفقیت تقدیر به عمل خواهد آمد. در ادامه با بازی‌سنتر همراه شوید.

4wcy17lmt32gst9wu3c6.jpg

جایزه Lifetime Achievement Award پیش از این به افرادی چون «وارن اسپکتر»، «پیتیر مولینیو» و «رِی موزیکا» و «گرگ زاسچکا» از بایوور اهدا شده است. 16 مارس و در مراسم اهدای جوایز Game Developers Choice، جایزه یک عمر تلاش و موفقیت به تاد هاوارد، که 22 سال است در Bethesda مشغول به کار است و با عناوین بزرگی همچون The elder Scrolls و Fallout شناخته می‌شود، اهدا خواهد شد.
لازم به ذکر است که آخرین ساخته وی؛ یعنی Fallout 4، در این مراسم برای کسب جایزه بازی سال با The Witcher 3، Metal Gear Solid 5، Rocket League و Bloodborne به رقابت خواهد پرداخت.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
یکی از کم صدا ترین و در عین حال دوست داشتنی ترین افراد صنعت گیم :x جزوی جدا نشدنی از BGS :x امیدوارم حالا حالا فکر باز نشستگی به سرش نزنه و همچنان رهبری کنه این استدیو رو :x هر سه چهار سال یکبار هم بیاد برامون تو E3 رو سن بازیشو معرفی کنه :D :bighug:

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
تاد هاوارد برای من محبوب ترین بازی ساز هست بهترین تجربه نسل گذشته و یکی از بهترین تجربه های زندگیم با اسکایریم داد و امیدوارم این نسل شاهد ساخت شماره جدید TES هم ازش باشیم :x :D

پ.ن: با تشکر از اسی بابت ترجمه این خبر :x :D

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
دیر هم شده به نظر من.
باید خیلی زودتر از اینا ازش تقدیر میکردن. برای من در حال حاضر بهترین بازیساز دنیاس. هنوز هم ساعت هایی که پای بازی هاش وقت گذاشتم و هنر خودش و تیم تحت رهبریش رو تجربه کردم رو ثانیه به ثانیه و فریم به فریم در خاطر دارم.
مبارکش باشه.

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
من یه چیزی رو متوجه نشدم
بهترین بازی سالwitcher 3شد برای2016برای چی باید دوباره همین بازی ها نامزد بشند اصلا چه ربطی داره مگه جایزه نگرفتن؟

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
من یه چیزی رو متوجه نشدم
بهترین بازی سالwitcher 3شد برای2016برای چی باید دوباره همین بازی ها نامزد بشند اصلا چه ربطی داره مگه جایزه نگرفتن؟
خوب اینا جایزه بازی سالشون رو الان می دن :D فقط هم یدونه جایزه نیست که! هر کی واسه خودش جایزه می ده!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر