Closed Beta عنوان Mirror's Edge Catalyst تایید شد

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,164
نام
Ehsan
«Mirror's Edge Catalyst» ادامه عنوان منحصر بفردی است که پس از 5 سال در E3 سال 2013 معرفی شد. حال پس از گذشت تقریباً 3 سال از توسعه بازی و با نزدیک شدن به عرضه بازی شرکت «EA» و استودیو «DICE» امروز بتای محدود [Closed Beta] این عوان را تایید کردند.
بتای این عنوان برای کنسول‌های PS4 ,XB1 و شبکه دیجیتالی EA Orgin در دسترس خواهد بود. افراد مشتاق می‌توانند از طریق وبسایت رسمی بازی برای ثبت‌نام اقدام کنند، اما بدلیل محدود بودن بتا تظمینی برای دسترسی قطعی به بتا وجود ندارد.

YvZg5.jpg

ابتدا قرار بود بازی در تاریخ 23 فوریه عرضه شود اما با تاخیر 3 ماهه مواجه شد که دلیل آن به گفته تهیه‌کننده بازی «اطمینان کامل از اینکه بازی به اندازه کافی به یاد ماندنی و بدون ایراد باشد.» ذکر گردید.

همچنین امروز تریلر داستانی بازی منتشر شد که از طریق لینک زیر می‌توانید دانلود کنید.

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
تریلر بخش داستانی عالی بود واقعا. خیلی فضا و محیط بازی دوست دارم :x

پ.ن: ممنون برای ترجمه خبر :d

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
من یه چیزی رو الان متوجه نشدم و گیج شدم. بتا معمولا برای بازی های میاد که آنلاین داشته باشن. برای بازی های تک نفره و ... Demo میاد نه بتا! :D قضیه چیه؟ بازی بخش آنلاین داره؟ :D

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
من یه چیزی رو الان متوجه نشدم و گیج شدم. بتا معمولا برای بازی های میاد که آنلاین داشته باشن. برای بازی های تک نفره و ... Demo میاد نه بتا! :D قضیه چیه؟ بازی بخش آنلاین داره؟ :D
فکر نکنم، احتمالا در راستای تحول EA هست که می خواد آدم بشه مثل قدیما می خواد دمو بده!

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
من فقط میخوام ببینم بازی OW شده چطور شده چطور قراره اون جوی که نسخه قبلی داشت به این نسخه منتقل کنن نسخه قبلی عالی بود یعنی من که خیلی باهاش حال کردم .:)

فردین بتا کلا آنلاین آفلاین نداره که بتا بتاست کلا هم با دمو فرق میکنه دمو بخشی از بازی کامل شده هستش بتا بخشی از بازی کامل که باگ داره و هنوز در مرحله تغییرات قرار داره و با بازخورد ها و ... امکان داره بازی تغییر کنه .;)

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
عنوان های اخیر EA که خراب کردن امیدوارم این یکی بترکونه که شدیدا بهش امید دارم ببینیم به دایس میشه باز دل بست یا خیر :d

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
واقعاً اتمسفر و فضاسازی این بازی همیشه به من حس امید و نترسیدن رو القا میکنه. رنگ ها، بافت ها و سطوح به طوری طراحی شدند که همیشه به خودت بگی "من تابحال اینجا نبودم ولی خیلی دلم میخواد اینجا باشم."
لعنتی، من کلمه ی «خاص» رو فقط اینجور جاها استفاده میکنم.
تریلر هم که به شدت زیبا کارگردانی شده بود.

mehdi69

کاربر سایت
Mar 16, 2015
29
نام
MEHDI
فکر نکنم، احتمالا در راستای تحول EA هست که می خواد آدم بشه مثل قدیما می خواد دمو بده!

یجا تو اخبارا خونده بودم ک بازی کلن آنلاینه و ممکنه ک بعضی کاربرا توی بازیت بیان واین هم مث دیویژن و دستینی و اینجور بازیهای آنلاین قراربشه .بازم میگم فقط توی اخبار خونده بودم زیاد مطمعن نیستم:d

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
راستش من از نسخه ی قبلی زیاد خوشم نیومد بازی تو همه ی قسمت ها مشکل داشت ولی این بنظر خیلی خوب میاد مخصوصا تو زمینه ی گرافیک و گیم پلی !

تریلرو هم که دیدم راسما رفت تو لیست بازی های مورد انتظارم ... :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر