باندل Uncharted 4 PS4 معرفی شد

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
امروز سونی در Playstation blog خبر از عرضه باندل جدیدی برای کنسول PS4 به مناسبت عرضه Uncharted 4 داد.

این باندل شامل یک PS4 500GB به رنگ آبی خاکستری با طرح Nathan Drake و کنترلر Dual Shock 4 همرنگ با کنسول و همچنین نسخه فیزیکی بازی Uncharted 4 :A theif's end خواهد بود

5etf0l5l3juykwjq251w.jpg

این باندل در تاریخ April 26 در امریکای شمالی با قیمت 400 دلار امریکا و در کانادا با قیمت 500 دلار کانادا عرضه خواهد شد.

mm5mqzts9909k1pzksl0.jpg

همچنین Dual shock 4 به صورت جداگانه ماه آینده با قیمت 65 دلار امریکا قابل دسترس خواهد بود.

d6r6dyfwfirrgsom7sdx.jpg

همچنین هدست گلدی که در تصویر مشاهده میکنید در اوایل March با قیمت 100 دلار امریکا عرضه خواهد شد.

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
خوب مگه این چیه؟:D چه نکته خاصی داره؟ مایکروسافت آپولو هوا کرده؟:D اینم صرفا رنگ بندی و چهارتا خط و خطوطه دیگه. شایدم اینم قضیه اکوسیستمه، درک و دریافتش نیاز به چشم بصیرت و چاکراهای باز و سایر موارد ماورالطبیعه داره. :D
طرحه این باندل رسما کار 10 دقیقست، من خودم نوبم، ولی به نظرم اول سیاه سفید می کنی، بعد با Color Curve میای یکم دست کاریش می کنی بعد هم رنگش می کنی.
ولی اون طرحه X1 حداقل 5 برابر این زمان برده:D

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خوب مگه این چیه؟:D چه نکته خاصی داره؟ مایکروسافت آپولو هوا کرده؟:D اینم صرفا رنگ بندی و چهارتا خط و خطوطه دیگه. شایدم اینم قضیه اکوسیستمه، درک و دریافتش نیاز به چشم بصیرت و چاکراهای باز و سایر موارد ماورالطبیعه داره. :D
ماکان بیا قبول کنیم که باندل برای یه عنوانی مثل آنچارتد 4 واقعا ساده و به دور از هیچ خلاقیته. همون آرت و وال پیپر بازی رو برداشتن به صورت نگاتیف انداختن روی یه زمینه آبی رنگ. هیچ چیز خاصی نداره. کلا از قدیم الایام سونی تو زدن باندل ضعیف بوده و مایکروسافت تو این بخش یکه تاز بوده. حالا چه چهارتا خط و خطوط باشه چه نباشه، زیبایی و یه طرح مدرنیته رو بهمون القا میکنه. طراحی و هنر هم از همین خط و خطوط های ساده بوجود میاد، اما باید بدونی چطوری استفاده کنی. قبلا باندل های خیلی خوشگلی داشتیم روی PS4 که از نمونه هاش میشه به Taken King و MGS V و Batman و Star Wars اشاره کرد.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
کاش باندل یه بازی دیگه بود ببینم باز ملت میومدن غش و ضعف برن واسش!! :D کاملا معمولیه...

به بازیش ربطی نداره. من از رنگ و طرحش خوشم اومد. فقط خواستم روشن کنم قضیه رو. بجای نیتن عکس دیگو کاستا هم میزدن اونجا باز من طرح و رنگشو دوست دارم :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
موندم چطور یه نفر میتونه یه نفر خودش رو بزاره جای یه نفر دیگه و علایقش رو تشخیص بده

یعنی چون من خوشم نیومده .. بقیه هم قطعا خوششون نیومده و فقط چون باندل انچارتده دارن دروغ میگن ... ؟

این چه مدلشه ... تا حالا ندیدم ملت اینجا به سلایق هم احترام بزارن ..فقط دنبال سوژه برای ترول میگردن.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,997
نام
محمد امین
خوب یکم باندل ساختن برای آنچارتد سخته چون بازی نه لوگو خاصی داره نه مشخصه خاصی که این کارو برای طراحی سخت میکنه

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
رنگ کنسول همون رنگ تی شرت نیتن هست توی بازی...

رنگش شیک و مجلسی نیست
پس شانس آوردیم از این پیرهنای سالیوان نمیپوشه:D

- - -ویرایش - - -

رنگ کنسول همون رنگ تی شرت نیتن هست توی بازی...

رنگش شیک و مجلسی نیست
پس شانس آوردیم از این پیرهنای سالیوان نمیپوشه:D

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
منکه از خدامه داشته باشمش. بالاخره باندله PS4 اونم آنچارتد =p~ ولی به نظرم این بهترین چیزی نبود که میشد طراحی کرد.
الانم قشنگه. با سلیقه خیلی ها جور در میاد اما نمیدونم چرا فکر میکنم بهتر ازین هم میشد
خیلی مشتاقم بدونم باندل بازیای ژاپنیش مثل FF چطور در میاد. کاش پرسونا هم یدونه داشته باشه

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,990
نام
sami
حالا خارج از بحث زیبایی این باندل که بنا به سلایق مختلف تفاوت داره به نظر من زیباترین باندل روی کنسول ها xbox 360 halo 4 bundle بود
من با این که کنسول نسل قبلیه ولی هنوزم وسوسه میشم بخرمش:|
Halo-4-XBOx-360-console.jpg

Halo-4-Xbox-360-console-controller-bundle-3.jpg

Skull Knight

کاربر سایت
Jan 15, 2016
278
من زیاد فن انچارتد نیستم ولی خوشم اومد، بعد به قول یکی از دوستان باید از نزدیک دید یا عکس با کیفیت. البته ممکنه خیلیا از این رنگ و کلا رنگهای تیره خوششون نیاد، سلیقه ایه دیگه.
یادمه باندل MGS4 هم رنگ سبز لجنی بود که باز قشنگ بود به نظرم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر