راهنمای مراحل Crysis

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
بچه ها من یه مشکل اساسی با این بازی دارم که بد رو اعصابه!
پیدا کردن هدف ها تو نقشه خیلی سخته!
الآن 3-4 تا مرحله رو رفتم با بدبختی مثلا یه objective یه جا گزاشته که از هیچ جه نمیشه بهش رسید! یا کوهی چیزی جلوته یا رودخونه که از اونا هم راه نداره!!!!

• Like
Reactions: Fayyaz

pooyi_khafan

کاربر سایت
May 21, 2008
321
نام
پویان نیری
سلام دوستان عزیز
من توی مرحله ای هستم که هواپیما به همراه یاران خود پیاده میشیم بعد از پیاده روی ( البته این دموی بازی هست که دارم تعریف میکنم ) هواپیما های جنگی دشمنان بالای سرمان رد میشود گاهی سرنگون میشود بعد از این دمو بازی شروع میشود تا جائی پیش میرم که یک کشتی ناو جنگی دشمن بغل اسکله هست منم میخوام برم بالای کشتی نمی تونم برم هیچ راهی هم پیدا نکردم.
لطفا راهنمائی کنید چکار باید بکنم.

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام دوستان عزیز
من توی مرحله ای هستم که هواپیما به همراه یاران خود پیاده میشیم بعد از پیاده روی ( البته این دموی بازی هست که دارم تعریف میکنم ) هواپیما های جنگی دشمنان بالای سرمان رد میشود گاهی سرنگون میشود بعد از این دمو بازی شروع میشود تا جائی پیش میرم که یک کشتی ناو جنگی دشمن بغل اسکله هست منم میخوام برم بالای کشتی نمی تونم برم هیچ راهی هم پیدا نکردم.
لطفا راهنمائی کنید چکار باید بکنم.
خوب شما از توی منو nano suit اون گزینه ای که عکس یه مشت هستو انتخاب کن بعد برو جلو کشتی و بپر میبینی که یه پرش بلند انجام میشه و براحتی میپری رو کشتی

HITMAN-47

کاربر سایت
Dec 13, 2007
11
نام
علی قاسمی
من کرایسیسو تموم کردم ، کاری بود در خدمتم ...

سلام ،
من دیروز کرایسیسو تموم کردم اگه مشکلی بود در خدمتم . :cheesygri

Anahita

کاربر سایت
Sep 9, 2008
10
سلام ،
من دیروز کرایسیسو تموم کردم اگه مشکلی بود در خدمتم . :cheesygri
دوست عزیز سلام
من وارد سفینه شدم و آنجایی هستم که وارد اتاقی میشی که یکی از این موجودات پشت یک کی بورد نشسته آن موجود کشته ام و باید وارد اتاقی بشوم که دریچه باز و بسته شونده ی زمانی دارد ولی آن را پیدا نمی کنم میتوانی مرا راهنمایی کنی.
با تشکر.
امتحان

آخرین ویرایش:

IRANWWE

کاربر سایت
Jul 22, 2008
154
نام
محسن
آقا من یه جا گیر کردم هرکاری هم کردم راه حل پیدا نکردم
اونجا که کشتی رو با دوربین فرمان میدی هواپیما ها بزننش وقتی میزننش بعد از چند دقیقه چنتا هواپیما میان 2 تاشون فرود میان و آدمهاش که یار خودم هستن میاد داخل مقر
بعد از اون در نقشه نقطه سبز جدیدی میاد که چند قدم اونورتره میرم هی نقطه در حال حرکت هست و معلوم نیست باید چیکار کرد
ممون میشم کمک کنید
خداحافظ

IRANWWE

کاربر سایت
Jul 22, 2008
154
نام
محسن
آقا کسی نبود ما رو راهنمایی کنه؟
یه جا خونده بودم هوامپیما فرود میاد بهت تانک میده در صورتی که فقط یه هوامپیما فرود میاد اونم توش آدم هست اون دو تا همش دارن دور خودشون میپرخن نقطه سبز هم تو نقشه به همین صورت

Ali_VDO

کاربر سایت
Feb 24, 2008
440
من همین دیروز اینجارو دوباره رد کردم
وقتی کشتی نابود میشه نقطه حرکت میکنه میری دنبالش میرسی یه جایی که درش بستس میپری اونور در یه چندتا تانک هست و سایکو ( دوستمون ) اونجا باهات حرف میزنه بعد در غار منفجر میشه و مرحله بعد شروع میشه که سوار تانکی .

IRANWWE

کاربر سایت
Jul 22, 2008
154
نام
محسن
حدسم درست بود
مرحله ارور داده بود
چون اگر یادتون باشه بعد از کشتی یه هلیکوپتر میاد که باید بزنیش بعد که زدی نقطه میره یه جا دیگه اونجا که میری هواپیما تانک میاره در صورتی که الان ارور داده بود وقتی کشتی رو میزدم هلیکوپتر اینقدر بالا بود که نمیدیدیش یه جا گیر گرده بود و فقط جرقش رو میدیدی
مرحله رو از اول رفتم درست شد

mishen

کاربر سایت
Sep 20, 2008
1
سلام من رسیدم به مرحلهء Reckoning-20M-56S همونجایی که توی اتاق فرمانده و 2 3 نفر دیگه هستن و حمله شروع شده و اتاق اتیش گرفته اون دختره هم داره تنفس مصنوعی میده و در نیمه شکسته هم هست که اصلا با هفت تیر و مشت باز نمیشه نمیدونم چطوری رد میشه! متاسفانه بعد از 2 دقیقه هنگ میکنه و کاملا بازی ایست میکنه !! جالب اینکه وقتی میرم SAVE های قبلی رو دوباره بازی میکنه اصلا این مشکلو ندارم و اصلا هنگ نمیکنه گاهگداری یک گیر کوچک میکنه ولی بعد از 2 یا 3 ثانیه رد میشه نمیدونم چرا به این مرحله رسیدم این مشکل بوجود اومد !!!!! ایراد سخت افزاری هم ندارم چون همه رو تا اینجا عالی آورده ...سیستم عاملم هم ویستا سرویس پک 1 هست به همراه کارت ati 4850 ..تو رو خدا یه کمکی کنید مرسی

آخرین ویرایش:

arman405

کاربر سایت
Jun 29, 2007
216
با سلام

دوستان من در مرحله بهشت گمشده گیر کردم.همونجا که واسه کسی که همراهمون هست تو گودالی که همه یخ زدن مشکل پیش میاد و جونش کم میشه. توی راهنما نوشته باید ببریش پیش آتیش ولی همه طرف بسته هست و چیزی نیست که اتیش بگیره.

میشه کمک کنید و بگید چه طور میشه به همراه اون یارو از گودال بیام بیرون که یخ نزنه؟

ممنون

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
تا اونجاییکه که من یادم میاد گودالی نبود و آتیش هم وجود داشت به محض اینکه همراهت جونش داشت کم میشد میبریش سمت آتیش تا دوباره وضعیتش به حالت عادی برگرده

shafie

کاربر سایت
Jul 24, 2007
232
نام
ID
با سلام من اونجایی گیر کردم که :
فرمانده کشته میشه و من از ساختمون برج مراقبت خارج میشم و ییهو با یه غول 4 پا روبرو میشم با هر اسلحه ای هم میزنمش هیچیش نمیشه یه اسلحه هم دارم که تیراش بینهایته ولی no target میزنه حالا من چیکار کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر