Sam Lake از دلیل ساخته نشدن الن ویک 2 و ایده‌های بکرش برای ادامه این عنوان می‌گوید

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
در طول همایش «کلاس آموزشی بازی‌های ویدیویی» [The Video Game masterclass] در شهر «پاریس»، اعضا استودیو «رمدی» هم در بخشی از این همایش حضور پیدا کردند و در خصوص مراحل توسعه «کوانتوم‌بریک»، نسخه رمدی «مکس‌پین 3» و تفاوت آن با نسخه «راک‌استار» و ... توضیحاتی را ارایه دادند. بخشی از صحبت‌های این استودیو و البته «سم‌لیک» اختصاص داده‌شده بود به ادامه «الن‌ویک» و دلایلی که تا به امروز ادامه این عنوان ساخته‌ نشده‌است. با ادامه خبر با سایت بازی‌سنتر همراه شوید.

90v7v6cvvfgn1x8n4xgo.jpg

عنوان الن‌ویک جزو عناوین منحصر به فردی است که طرفداران آن بی‌صبرانه منتظر اعلام ساخت ادامه آن هستند. عنوانی که در سال 2010 منتشر شد و بعد از آن دیگر خبری از ادامه آن نشد. در سال 2013 بود که استودیو رمدی ساخت ip جدیدی با عنوان «کوانتوم‌بریک» را تایید کرد. حال سه سال از مرحله توسعه ‌کوانتوم‌بریک گذشته و تا کمتر از چند ماه دیگر این عنوان منتشر می‌شود. همین امر باعث شده تا روزنه امیدی برای طرفداران الن‌ویک ایجاد شود. روزنه‌ امیدی که هر روز و با نزدیک شدن پایان کار توسعه کوانتوم‌بریک، قوی‌تر می‌شود. امروز در طول همایش TVGM شهر پاریس، سم‌لیک یک بار دیگر این روزنه امید را با صحبت‌های خود برای طرفداران این سری، بیشتر و بیشتر کرد.

«ما تلاش کردیم تا ساخت الن‌ویک 2 را بالافاصله بعد از به پایان رساندن مراحل توسعه شماره اول شروع کنیم، اما بدیهی است که برای ساخت بازی نیاز به یک شریک مناسب، بودجه کافی و یک دیدگاه مناسب داشتیم. الن‌ویک به دلایلی برای رمدی بسیار با ارزش است. الن‌ویک ip ما است و ما صاحب آن هستیم. بنابر این باید خیلی با دقت مطمئن شویم که همه‌عناصر در جای درست خود برای ساخت ادامه این عنوان قرار دارند و این طور که به نظر می‌رسد ما به خوبی ساخت ادامه این عنوان را شروع نکرده بودیم. ما به سراغ ادامه این عنوان رفتیم. نسخه‌ اولیه [پروتوتایپ] آن را ساختیم و بعد از آن به تجربه، آزمایش و انجام نسخه دمو آن پرداختیم و در نهایت با مایکروسافت بحث کردیم. به این دلیل که مایکروسافت شریک ما در شماره اول الن‌ویک بود. بعد از آن طبق صحبت‌هایی که با مایکروسافت داشتیم، به سراغ ایده «کوانتوم‌بریک» رفتیم. به همین دلیل من احساس می‌کنم که در آن زمان بر روی توسعه ادامه الن‌ویک آن طور که می‌خواستیم، کاری انجام ندادیم. در نهایت من فکر می‌کنم، الن‌ویک خوش‌شانس بود. به دلیل که ما در حال تکرار ایده این هستیم که الن‌ویک 2 چگونه باید باشد و با انجام تفکرات زیاد در این راه، به ایده‌های بهتری در خصوص مفهوم کلی ادامه الن‌ویک، دست یافته‌ایم.»

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
امید وارم شما 2 بسازن بعد QB فعلا که بد تو کف QB بیاد بازی کینم سریعتر امید وارم بعدش هم AW 2 بسازن .;)

همون بهتر که شماره 2 رو نسازند ما نفهمیدیم چطور بازی رو تموم کردیم همش داخل وهم و خیال بود.

AW جزو بازی های عالی نسل قبل بود چون شما متوجه نشدی بازی چی شد دلیل نداره که یک سطل آب بگیری روی کل بازی .:|

بازی مشکلاتی داشت همه بازی ها دارن هیچ بازی پیدا نمیکنی 100% کامل باشه بعضی ها کمتر بعضی ها بیشتر .;)

اما AW مشکلاتش اصلا ربطی به داستان بازی نداشت اتفاقا داستان بازی خیلی هم خوب بود مشکل از نظر من تعامل در گیم پلی با محیط بازی و دفع احساس ترس بعد دفعه اول درگیری در بازی بود همین بعدش فقط استرس ساده بود از کم اوردن منابع مثل باتری و تیر .;)

Simorq

کاربر سایت
Oct 8, 2012
702
نام
علیرضا
امید وارم شما 2 بسازن بعد QB فعلا که بد تو کف QB بیاد بازی کینم سریعتر امید وارم بعدش هم AW 2 بسازن .;)

AW جزو بازی های عالی نسل قبل بود چون شما متوجه نشدی بازی چی شد دلیل نداره که یک سطل آب بگیری روی کل بازی .:|

بازی مشکلاتی داشت همه بازی ها دارن هیچ بازی پیدا نمیکنی 100% کامل باشه بعضی ها کمتر بعضی ها بیشتر .;)

اما AW مشکلاتش اصلا ربطی به داستان بازی نداشت اتفاقا داستان بازی خیلی هم خوب بود مشکل از نظر من تعامل در گیم پلی با محیط بازی و دفع احساس ترس بعد دفعه اول درگیری در بازی بود همین بعدش فقط استرس ساده بود از کم اوردن منابع مثل باتری و تیر .;)

من جدی نگفتم اتفاقا بازی خوش ساختی بود اما خداییش داستانش دیگه کش نداره
یکی از دلایلی هم که نسخه اول بازی مورد توجه قرار نگرفت بخاطر خیانتشون به PCGamer ها بود اول قرار بود بازی برای PC و 360 بیاد بعد دیدند تریلرهای بازی با استقبال زیادی روبرو شده انحصاریش کردند بعد هم روی 360 فاجعه فروخت بعد برای PC منتشر کردند PCGamer ها هم مهربون دلشون سوخت با اشتیاق به سمت بازی رفتند اما دیگه فایده ای نداشت.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
من جدی نگفتم اتفاقا بازی خوش ساختی بود اما خداییش داستانش دیگه کش نداره
یکی از دلایلی هم که نسخه اول بازی مورد توجه قرار نگرفت بخاطر خیانتشون به PCGamer ها بود اول قرار بود بازی برای PC و 360 بیاد بعد دیدند تریلرهای بازی با استقبال زیادی روبرو شده انحصاریش کردند بعد هم روی 360 فاجعه فروخت بعد برای PC منتشر کردند PCGamer ها هم مهربون دلشون سوخت با اشتیاق به سمت بازی رفتند اما دیگه فایده ای نداشت.
یه مورد اینکه نسخه X360 بازی زمان بدی منتشز شده بود یعنی همزمان با Red Dead Redemption که خیلی فروش AW رو تحت الشعاع قرارداد داد
نسخه PC پورت فوق العاده ای بود و از لحاظ گرافیکی هم پیشرفت خوبی داشت ، درنتیجه استقبال خوبی شد ازش . در مورد میزان فروشش هم سخت در اشتباهی . :> .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر