کنفرانس Bethesda در E3 2016 تایید شد

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
شرکت Bethesda در صفحه توییتر خود زمان برگزاری کنفرانس E3 2016 خود را مشخص کرد.

jvfmsl110egm6cer0sdc.jpg

این کنفرانس در روز یکشنبه 12 June ساعت 7pm PT و 10pm ET در شهر Los Angeles California برگزار خواهد شد.

سال گذشته Bethesda یکی از بهترین کنفرانس های 2015 را برگزار کرد که رونمایی از گیم پلی بازی Doom و معرفی Dishonored II و البته معرفی کامل Fallout 4 و... را شامل میشد.
امسال انتظار میرود شاهد معرفی DLC برای عنوان Fallout 4 و اعلام تاریخ عرضه رسمی برای Doom و Dishonored II و همچنین سوپرایزهای دیگری که در خوشبینانه ترین حالت آن میتوان به معرفی نسخه جدیدی از سری The Elder Scrolls اشاره کرد.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
EA out , Bethesda in :D
تریلر دندان شکن از Doom قبل از انتشار بازی :D یـ نمایش از Dishonored 2 + تاریخ انتشار :bighug: بازی جدید MachineGames (احتمالا Wolfenstein جدید) و در اخر هم بازی جدید میکامی که باشه TEW 2 :D عمود تاد هم که قراره بیاد رو سن برامون از DLC های F4 رونمایی کنه :x:D

آخرین ویرایش:

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
چ خبر فوق العاده ای، عکس خبر EA هست دقیقا...

شدیدا منتظر اولین نمایش Dishonored II هستم، Quake جدید هم باید تایید شده دونست به نظرم...

GREAT ESCAPE

کاربر سایت
Jan 25, 2016
12
نام
مدونا
EA out , Bethesda in :D
تریلر دندان شکن از Doom قبل از انتشار بازی :D یـ نمایش از Dishonored 2 + تاریخ انتشار :bighug: بازی جدید MachineGames (احتمالا Wolfenstein جدید) و در اخر هم بازی جدید میکامی که باشه TEW 2 :D عمود تاد هم که قراره بیاد رو سن برامون از DLC های F4 رونمایی کنه :x:D

کل کنفرانس را لو دادی رفت!:d ولی امیدوارم بیشتر بازی جدید و معرفی نشده نشون بدند. دوم و دیسانورد دیگه مشخص تا پایان سال میان:bighug:

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
عاااالیه.
به جز الدر اسکرول که آرزوی بازی کردن نسخه جدیدش دیوانم میکنه فقط و فقط دوست دارم quake جدید رو رونمایی کنن اونم با تم ترسناک و شیطانی و لاوکرفتی نسخه اول. هم wolfenstein هم doom نسخه های جدیدشون کاملا برگرفته از نسخه اول و کلاسیکشون بود در بیشتر موارد، نامردیه راجب quake همین عملکرد رو اتخاذ نکنن. Quake فقط با طعم نسخه اول...

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
کل کنفرانس را لو دادی رفت!:d ولی امیدوارم بیشتر بازی جدید و معرفی نشده نشون بدند. دوم و دیسانورد دیگه مشخص تا پایان سال میان:bighug:
بتزدا باتوجه به اینکه زیر مجموعه هاش فعلا دارن خیلی تابلو کار میکنن کار سختی هم نبود ولی خوب میتونه همینجوری واسه دوره همی یک یـ تیزر از Quake یا TES VI به عنوان مگاتون مراسم استفاده کنه :D چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه :D

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
راستی امروز 25 سالگی استودیو id Software هم هست:x

01lkfvfyfarch3ymd9b0.png

واقعا یکی از استودیوهایی که صنعت گیم رو با Quake و Doom و Wolfenstein 3D از این رو به اون رو کرد!

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
عاااالیه.
به جز الدر اسکرول که آرزوی بازی کردن نسخه جدیدش دیوانم میکنه فقط و فقط دوست دارم quake جدید رو رونمایی کنن اونم با تم ترسناک و شیطانی و لاوکرفتی نسخه اول. هم wolfenstein هم doom نسخه های جدیدشون کاملا برگرفته از نسخه اول و کلاسیکشون بود در بیشتر موارد، نامردیه راجب quake همین عملکرد رو اتخاذ نکنن. Quake فقط با طعم نسخه اول...
واییییییییییی Quake ! اگه بشه یکی از ویش های گیمینگ من هست در اصل !
میشه :-/
بین 1 و 4 باشه جالب میتونه بشه به نظرم .
امیدوارم تمرکز بخش مولتی نباشه فقط !
خخخ یکی بهم بگه حالا بگذار ببینیم معرفی میشه !؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بتزدا خوبه کارش کنفرانسشم ارزش داره امسال هم موارد زیادی دارن که میتونه کاملا هایپ برانگیز باشه ..

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
کنفرانس سال2015کامل تماشا کردم و لذت بردم
اگه Elder scrollsجدید معرفی بشه از خوشحالی دق میکنم! :d
4 ماه 10 روز آینده

GREAT ESCAPE

کاربر سایت
Jan 25, 2016
12
نام
مدونا
بتزدا باتوجه به اینکه زیر مجموعه هاش فعلا دارن خیلی تابلو کار میکنن کار سختی هم نبود ولی خوب میتونه همینجوری واسه دوره همی یک یـ تیزر از Quake یا TES VI به عنوان مگاتون مراسم استفاده کنه :D چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه :D

موافقم! در بین استودیوها فقط استودیو تانگو مشخص نیست چیکار میکنه ، وگرنه بقیه تکلیفشون روشن هست.

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
معرفی TES جدید به نظرم بعیده چون Bethesda Game احتمالا سخت مشغول ساخت DLC های F4 هست، زمان تایید سیزن پس یادمه گفتند هنوز ساخت DLC ها شروع نشده و حتی ایده ای هم اون زمان در موردش نداشتند، هاوارد هم قبلا گفته بود بعد تموم شدن F4 استراحت میکنیم و بعد میریم سراغ چیزای جدید، به احتمال قوی ساخت TES جدید خیلی وقته که شروع شده اما بعد از تموم شدن کار F4 تمام تیم روی ساختش متمرکز می شند...

گل سرسبد مراسم به نظرم من یه نمایش طوفانی از Dishonored 2 هست، به شدت منتظرم ببینم چه ایده هایی برای نسخه جدید دارند، طراحی شهر چطوره و چقدر نسبت به دون وال متفاوت هست و ... امیدوارم بتزدا به آرکین آزادی عمل کامل بده و در کل در آینده بیشتر به این استدیو توجه کنه، به نظر من جزء خفن ترین استدیو حال حاضر هستند.

در مورد معرفی جدید هم به نظرم بیشترین احتمال برای بازی جدید ماشین گیم یعنی ولفنشتاین جدید هست، Id فعلا درگیر DOOM هست به خاطر همین شاید Quake معرفی نشه، شاید هم البته بشه امیدوارم، اما احتمال معرفی ولفنشتاین جدید بیشتره با توجه به اینکه چند وقت پیش یکی از صداپیشه هاش خیلی واضح نسخه ساخت نسخه جدید رو لو داده بود، انتظار می ره که امسال معرفی بشه.

در مورد استدیو میکامی هم به نظرم استدیو خطرناکی هست، میکامی خیلی شانس آورده که بتزدا رو پیدا کرده وگرنه الان کم ناشری پیدا میشه که رو IP جدید تو سبک TEW سرمایه گذاری عظیم انجام بده، در کل به نظرم بازی جدیدشون یا باید یه چیز منحصر به فرد باشه مثل RE4 یا یه چیزی که حداقل اعتماد بتزدا رو نابود نکنه ...

امیدوارم بتزدا انقدر بزرگ بشه و بازی داشته باشه که بشه پای ثابت E3...

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
TES رو در بهترین حالت در حد یه لوگو در نظر بگیرین که بزارن اونجا تا ملت رو هایپ - مرگ کنن.:D

Scrolls ساخته شدنش که حتمی هست اما با توجه به سیاست ثابت BGS, حداقل دو تا Expansion pack برا فالوت داریم (به علاوه شاید یکی‌ دو تا DLC) که حداقل یکیشون خیلی‌ عظیم هست و به فاصله حدودا یک سال از هم دیگه عرضه میشن.اگه اینطوری در نظر بگیریم که BGS بخواد مثل سری‌های قبل, DLC بزرگ رو آخر از همه لانچ کنه (یعنی‌ حدودا یک سال دیگه)،پس معرفی‌ مفصل TES تا حداقل سال بعد غیر منطقی‌ هست.البته احتمالا اون هم مثل فال‌اوت 4 تا حد زیادی ساخته شده،اما تا کارشون با فالوت کاملا تموم نشه به هیچ احدی نشونش نمیدن.:D

جدا از نمایش‌های جدید از بازی‌های قبلی‌،امید من بیشتر به معرفی‌ بازی جدید Tango و یکم هم Machine games هست. به نظرم بازی‌های قبلی‌ هر دو استودیو پتانسیل خیلی‌ خوبی‌ داشتن که با یک سری اصلاحات تبدیل به شاهکار بشن تو سبک خودشون.(The Old Bloodکه خود شاهکار بود.:D)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر