EA برای E3 برنامه‌ای ندارد

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
rze4opqau1za9knurxk2.png

Electronic Arts امسال در E3 کنفرانسی نخواهد داشت و به جای آن مراسمی مخصوص را برگزار خواهد کرد.

این کمپانی به جای E3 سالن نوکیای شهر لس‌آنجلس را برای مراسم اختصاصی خود به نام EA Play در نظر گرفته و تاریخ آن را کمی قبل‌تر از E3 قرار داده است.
برنامه‌ی این مراسم همانند گذشته است و باید منتظر تریلرهای جدید از عناوین جدید و یا Mass Effect و Mirror Edge باشیم:
" ما امسال تصمیم گرفتیم که تعهد خودمان نسبت به طرفدارنمان را وارد مرحله جدیدی کنیم. میزبانی مراسم توسط کمپانی خودمان این بستر را فراهم می‌کند که در تماسی مستقیم با مخاطبانمان باشیم و تجربه‌ی ایده‌آلی خلق کنیم."
این ناشر گفته است که تنها یک همایش خصوصی برگزار خواهد کرد و غرفه مخصوصشان نیز E3 دیگر در تملک آن‌ها نیست.

منبع

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
به نظر من بهتره، این E3 شده فقط hype اینا. این همه خرج می کنن الکی الکی، ملت هم بیخود جو می دن. بجا وقت هدر دادن همون تبلیغات خودشون رو کنن بازی درست و حسابی بدن دست ملت.

E3 كه كلاً ماموريتي جز هايپ كردن نداره !:|
فقط بعد خبر رساني و اطلاعات بيشترش هست كه ادم رو راغب مي كنه ببينه !

البته يه چيزي كه يادمون رفته بود اينه كه EA مي تونه بياد توي كنفرانس بقيه بازي هاش رو بيشتر نمايش بده :d
كلاً موافق بيرون كشيدن از E3 نيستم :|

از نظر من EA كه كم خرج تبليغات و بازي هاش نمي كنه ولي مشكل زمان رو كه جلوي پاي استوديوهاش گذاشت برخي بازي هاش تركيدن از جمله بتل 4

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
بله ، واقعا چرا باید وقتی به عناوینی مثل mass effect : andromeda یا mirrors edge و یا شماره ی بعدی battlefield و ... داده بشه ، عناوینی که نه سابقه ی درخشانی دارن و نه میشه به ایندشون امیدوار بود ، وقتیکه میشه فوق شاهکار (!) های انحصاری نمایش داشته باشن ! اصلا حضور هر کدوم از بازی های ea توی هر کدوم از کنفرانس های sony و یا microsoft یک لکه ی ننگ برای اون کنفرانس محسوب میشه !

شما منظور من بد متوجه شدی دوست عزیز من خودم طرفدار بی چون چرا Mirrors Edge و Battlefield هستم اما نوع نمایش بازی ها رو از طرف شرکت های در کنفرانس های دیگه نمیپسندم برای مثال UBI هر سال یک ربع الی 20 دقیقه وقت کنفرانس هر شرکتی میگیره من حاضرم همین ویدیو از you t تماشا کنم اما وقت کنفرانس برای بازی های مثل firewatch و ... باشه بازی که بزرگ هستش بزرگ من میدونم چه انتظاری از بازی باید داشته باشم و دارم اما بازی های جدید و مطرح نشده هستش که در کنفرانس ها امید دارم نمایش داده بشن یا بازی های بزرگ که من با چیزی که شاید ندیده باشم آشنا کنه وگرنه من که ME خوشم نمیاد بیاد کنفرانس 10 دقیقه به خودش بگیره خوابم میبره اما اگه همین کسی که ME خوشش میاد ویدیو یا در کنفرانس خود شرکت نمایش داده بشه و یا از you t ملت نگاه کنن یا از اینترنت چه مشکلی پیش میاد ؟یا BF اگه همین زمان نمیاش که میخواد نشون بده شما دیگه مشخصا میدونی از یه بازی مثل BF چه انتظاری باید داشته باشی معرفی اولیه بله اما نمایش 20 دقیقه ای از گیم پلی اونم در یک کنفرانس نه من موافق یه همچین چیزی نیستم نظرم اینه شاید نظر شما فرق بکنه من بهش احترام میزارم اما نظر من همونه .

من میگم زمان کنفرانس برای معرفی بازی جدید یا بازی هستش که قرار به زودی عرضه بشه بازی بزرگ که قبلا معرفی شده و چندین ویدیو ازش پخش شده دیگه حضورش در کنفرانس های شرکت های مثل Sony یا Microsoft بی خودی و فقط زمان عنوان های ناشناخته میگیره .;)

آخرین ویرایش:

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
E3 كه كلاً ماموريتي جز هايپ كردن نداره !:|
فقط بعد خبر رساني و اطلاعات بيشترش هست كه ادم رو راغب مي كنه ببينه !

خب همین دیگه، شاید واقعا می خوان تغییری بدن تو رویه شون! جدیدا دارن میگن که ما بد نیستیم اینا.

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
مثلا سالای قبل که برنامه داشتن چه اتفاقی افتاد؟؟ امیدوارم واقا کنفرانسی نداشته چون تو این دو سه سال اخیر و مخصوصا پارسال همین کنفرانس ea یه لکه ی ننگ بزرگ بود برای کل e3 بود:d و برنامه نداشتنشون خیلی بهتره هرچند امسال شاید از me غیر از کانسپت ارت بخوان یه چیزایی نشون بدن که خوب اونم تو کنفرانس مایکرو حضور داره و اتفاق خاصی نمیفته:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر