جزئیات جدید بازی final fantasy XV

bahramffx

دو حلقه
کاربر سایت
Nov 11, 2006
540
نام
bahram
جزئیات جدید بازی final fantasy XV (آپدیت شد)

در چند هفته اخیر اطلاعات جدیدی از این بازی مشخص شده اند مثل اسکنی که اطلاعاتی از سوار شدن بر دشمن و ... میدادند

Final-Fantasy-15.jpg

این تصویر رو سایت gamingbolt قرار داده و گفته از این اسکنها میشه فهمید تو بازی جادو تو محیط اطراف هم تاثیر میزارن مثلا وقتی توی چمنزار از جادوی اتش استفاده کنیم چمنزار اتیش گرفته و هم برای ما و هم برای دشمن باعث کم شدن HP خواهد شد
نکته دیگه میتونیم با پریدن روی بعضی از دشمنان سوار انها شده و از این طریق به انها ضربه بزنیم و حتی با آنها سواری کنیم

Final-Fantasy-15-1.jpg

طبق گفته Takizawa Masashi در انجمن رسمی بازی در مورد نوع سختی بازی : شاید انتخاب نوع سختی در بازی وجود نداشته باشد ولی گیمر میتواند از بین حالتهای استراتژی گونه (strategic combat) و حالت مبارزه (fighting style) به یکدیگر سویچ کنند

ایشون همچنین در مورد قابلیت warp هم توضیح مختصری داده اند :

این قابلیت که به شما امکان جابه جا شدن سریع را میدهد یک بخش حیاتی از سیستم مبارزه FFXV خواهد بود . این قابلیت در مبارزات مخصوصا با ابعاد بزرگتر (فکر کنم منظور با دشمنای بزرگتر باشد) در زمینهای شهری رایج خواهد بود . البته این قابلیت در تمام محیط ها قابل استفاده میباشد ولی در مناطق بلند و زمینهای شهری رایجتر خواهد بود .
همچنین در بازی ما شاهد مبارزات هوایی با باس ها و موجودات غول پیکر خواهیم بود :x

در ادامه اقای Ishikawa Tomonori برنامه ریز بازی هم در مورد اندازه شهر Altissia اینچنین گفته اند :

" در این لحظه من میتوانم اطلاعات کمی در مورد شهر Altissia برای همه بگویم . این شهر دارای مکانهای متعدد و متنوعی خواهد بود . چندین کافی نت, بازارها,پارکها . غیره . این شهر ها چنان بزرگ هستند که حتی خو توسعه دهندگان هم بعضی مواقع در آن گم میشوند :)) .

گیمرها آزاد خواهند بود در پیچ و خمهای خیابانها به پیاده روی بپردازند یا با سوار شدن به gondola ها (نوعی قایق که در کانال های شهر ونیز ایتالیا
استفاده میشود) به گشت گذار در میان مناظر زیبا مشغول باشند همچنین بازدید از رستورانها را هم به اینها اضافه کنین

حتی ممکن هست شما هنگام کاوشگری در شهر به افراد خاصی هم برخورد کنین . بنابرین ما چیزهای زیادی را ایجاد کردیم تا شما هنگام گشت گذار در Altissia از بازی لذت ببرین "

شهر
Altissia اولین بار در E3 2013 نشان داده شد و ما نمیدانیم کی خواهیم توانست در این شهر قدم بزنیم ولی طبق وعده سازنده های , این بازی در سال 2016 عرضه خواهد شد و این هیجان انگیز هست

منبع1

2998813-1.jpg

برای مشاهده تصویر اصلی (931x524) روی این نوار کلیک کنید.
2998814-2.jpg

2998815-3.jpg

2998816-4.jpg

1454218730-ffxv-atr-january-2016.jpg

تریلر جدید از بازی که مخفی کاری رو نشون میده
لینک مستقیم
42 mb
آپدیت 1

قراره در تاریخ 31 مارچ یه برنامه زنده با نام Uncovered: Final Fantasy XV در لوس انجلس با میزانی Greg Miller برگذار بشه که در این مراسم تاریخ دقیق عرضه بازی + اطلاعات جدید اعلام خواهد شد . شرکت در این مراشم رایگان میباشد ولی باید از قبل بلیط تهیه کرده باشین
منبع

آپدیت 2
وبسایت رسمی Final Fantasy XV اخیرا تاسیس شد و یکی از کاربران توانسته از کد های سایت اسم فروشگه های Steam Store و Windows 10 رو به همراه Xbox Store و PlayStation Store پیدا کنه و از انجایی که نسخه های اخیر هم یکی یکی به پلتفرم pc عرضه شده اند پس نسخه pc این بازی زیاد هم دور از ذهن نخواهد بود
منبع

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
همچنین در بازی ما شاهد مبارزات هوایی با باس ها و موجودات غول پیکر خواهیم بود
خوب یه دفعه به جای ناکتیس.. دانته رو میوردید تو بازی خیال همه رو راحت میکردید ... T ^ T

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
والا تا جايي كه من يادمه قرار بود اين FF از اون حالت نوبتي و قديمي ايش دربياد و به سمت يه چيز اكشن ادونچر بره ! خلاف حرف شون عملي نكردن !

bahramffx

دو حلقه
کاربر سایت
Nov 11, 2006
540
نام
bahram
خوب یه دفعه به جای تیدوس .. دانته رو میوردید تو بازی خیال همه رو راحت میکردید ... T ^ T

در این که FFXV یه فینال فانتازی خوبی نیس درسته ولی مطمعنم یه بازی عالی خواهد بود . من که تموم فینال فانتازی ها رو بازی کردم ( البته به جز پلتفرم 3ds ) و بد جور منتظر اینم . شاید versus نباشه ولی من همین دموی Episode Duscae 2 رو بیشتر از 90% بازی های 2015 دوست داشتم

آخرین ویرایش:

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
عالیه بیصبرانه منتظرم تا اینم به آرشیو غنی xbox-one اضافه بشه
بدون شک از برترین هاست فاینال فانتزی همیشه همین طور بوده

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
در این که FFXV یه فینال فانتازی خوبی نیس درسته ولی مطمعنم یه بازی عالی خواهد بود . من که تموم فینال فانتازی ها رو بازی کردم ( البته به جز پلتفرم 3ds ) و بد جور منتظر اینم . شاید versus نباشه ولی من همین دموی Episode Duscae 2 رو بیشتر از 90% بازی های 2016 دوست داشتم

منم که بی نهایت بدبینم نسبت به بازی بعد از gravity rush و woff سومین بازی مورد انتظار سال ایندمه ...

ولی بازی به جز اسمش و شرکت سازندش من هیچ ارتباطی با jrpg که بی خیال با خود فاینال فانتزی هم نمیبینم ... اسکوار فقط با گذاشتن اسم ff روی این بازی میخواد موفقیت,تجاریش رو تضمین کنه ...

فکر کنم اولین فاینال فانتزی باشه که برای خریدن یا نخریدنش به متا و نمره منتقدا توجه کنم ...

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,431
نام
علی
فقط بیاد مهم اینه که بیاد :d

این اگه بیا بود که همون نسل قبل میومد:D ینی بیچاره کردنا:| 60 دفه این بازیو هی انگولکش کردن:| یه روز کارگردانش عوض میشه:| یه روز اسمش:| یه روز داستانش:| یه روز شخصیت کم و زیاد میکنن:| هر دیقه یه فیلمی سر این در میارن آخرشم میاد زبونم لال یه متا میگیره تو دیفال:|:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
تریلر جدید از بازی که مخفی کاری رو نشون میده :d مردم میگن metal fantasy XV =))لینک مستقیم 42 mb
اش شعله قلم کار دیروز که دو تا عکس بالایی رو گذاشتی میخواستم بگم .. چقدر مناظرش منو یاد gta v می اندازه ... دویل می کرای Gta vحالا متال گیر فقط مونده تامب رایدر و رزیدنت اویل

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر