کلیف بلزینسکی: Gears Of War 4 همه را شگفت زده خواهد کرد

.:BigBoss:.

کاربر سایت
Nov 8, 2007
1,025
نام
حسین
درود

آقای کلیف بلزینسکی، خالق سه گانه «Gears Of War»، طی صحبتی با نویسنده «Gears Of War 4» به این نکته پی برد که داستان «Gears Of War 4» عالی بوده و طرفداران سری «GeOW» را شگفت زده می‌کند. در ادامه با «[URL="http://bazicenter.com"]بازی‌سنتر»[/URL] همراه شوید.

aag3_gears-of-war-4-box-art-700x350.jpg

بر اساس اطلاعاتی از بخشی از داستان که نویسنده «GeOW 4» به کلیف بلزینسکی داد، داستان به گونه ای بود که خالق این فرانچایز آن را سوپرایز کننده قلمداد کرد.

کلیف بلزینسکی همچنین پشتیبانی خود را از سازنده «GeOW 4» به صراحت اعلام کرد. نام استدیوی سازنده بازی Coalition است که سال 2014 مایکروسافت این ای پی را خرید و حق مالکیت آن را دارد.
در ادامه به این نکته اشاره کرد که هیچ در خواستی از وی جهت مداخله و مشارکت در ساخت «GeOW 4» نشده است ولی هرچند او این را نیز گفت که دوست دارد از ایده‌هایش به منظور بازخودهای بازی استفاده کنند.

بتای بخش چند نفره «GeOW 4» در بهار امسال در دسترس قرار می‌گیرد و همچنین بازی «GeOW 4» در پاییز امسال عرضه خواهد شد. بیش از 1 میلیون نفر نسخه «Ultimate Edition» را خریده‌اند که ریمستر اولین سری از این فرانچایز است.

منبع

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
اگه عنوانی قرار باشه پرچم ‌XBOX ONE رو بالا ببره و تا آخر نسل بهش افتخار کنه چیزی جز Gears of War نمیتونه باشه
اگه نتونن با Gears of War بتازونن XBOX ONE بدجور زمین میخوره

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
ولی اگه خوده کلیف پشت بازی بود چیز دیگه ای میشد
همه بازیها یه تاریخ تولید انقضایی دارن. که اکثرا هم برمیگرده به سازند ها و استادیوهاشون که اگه بتونن خودشونو نگه دارن اصل بازی هم حفظ میشه تا حدودی. الان دیگه کلیفی نیست پس قطعا ضعف هایی متوجه عنوان هست مثل خیلی از عنوانهای دیگه از سری مدال بگیرید تا Cod یا Resident Evil و SH یا خیلی های دیگه که هر کدوم به اندازه Geow الان زمان خودشون هارت و پورت داشتن ...

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
ولی اگه خوده کلیف پشت بازی بود چیز دیگه ای میشد

دقیقا اما نگرانی من نه از داستان بازی بلکه گیم پلی که نشون دادن تو E3 من امید وار بودم از نظر گیم پلی مثل Geow های قبلی بیشتر باشه مخصوصا 1 اما بازی اون ابهت خاص Geow تو E3 از نظر گیم پلی نداشت حالا تا امدن بازی میتونه عالی بشه امید وارم .;)

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
@iBrodieman @GearsViking I'm available. Although I think Rod kinda wants to "own" it as the new visionary. :)
این توییت کلیف ب که در جواب یکی از فن ها که ازش خواسته بود تو پروژه گزر شرکت کنه، گفته.

پ.ن: امیدوارم این راد از پس همه چی به خوبی بر بیاد :d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
این بازی تنها ایرادش اینه که خیلی زود ازش گیم پلی نشون دادن، یعنی موقعی که بازی هنوز به مرحله ای نرسیده بود که بخوان یه چیز تر و تمیز نمایش بدن اومدن همچین اشتباهی کردن. به جاش یه تریلر نشون میدادن بازخوردها نسبت بهش خیلی بهتر میشد :D به نظر خودم که بازی کاملا موفق میشه :D

Abyss

کاربر سایت
Dec 13, 2015
33
این بازی تنها ایرادش اینه که خیلی زود ازش گیم پلی نشون دادن، یعنی موقعی که بازی هنوز به مرحله ای نرسیده بود که بخوان یه چیز تر و تمیز نمایش بدن اومدن همچین اشتباهی کردن. به جاش یه تریلر نشون میدادن بازخوردها نسبت بهش خیلی بهتر میشد :D به نظر خودم که بازی کاملا موفق میشه :D

شایدم مایکرو عمدا خواسته انتظارات رو بیاره پایین با اون ویدیو، تا ملت جوگیر نشن :d

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad

سطح انتظارات ازش پایین تر باشه بهتره:D

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
من که اصلا امیدی به این بازی ندارم حتی اگه خود بلزینسکی تاییدش کنه :|

ولی باید تا زمان انتشار صبر کنیم ببینیم چی از آب در میاد... /:)

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
احتمالا سطح کیفیش یه چیزی تو همون مایه های Halo 5 در بیاد.هیچوقت IP خالی نمیتونه موفقیت انحصاریهای یه شرکتو تضمین کنه

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
منم اون تم سیاه که تو عکساشم هست دیدم خیلی لذت بردم ، قشنگ یک چو رعب اوری توش هست . اگه بتونن افکت های گرافیکی رمدی بزارن مثل سیستم نوری که اونا استفاده میکنن و یک مه غلیظ و...
قشنگ تو بخش داستان و گیم پلی هم که تضمینه بازی

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
احتمالا سطح کیفیش یه چیزی تو همون مایه های Halo 5 در بیاد.هیچوقت IP خالی نمیتونه موفقیت انحصاریهای یه شرکتو تضمین کنه
در حد Halo 5 هم بشه خوبه دیگه باز هم فرسنگ ها از رقبتش جلو هست...

IP خالی چیه دیگه؟ :|

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دوستان از یه ویدئو گیم پلی چجوری فهمیدین خوب از آب در نمیاد؟:d این روش رو به منم یاد بدین چندتا بازی رو از لیستم خط بزنم و براشون منتظر نمونم/:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر