Demanding Iranian Servers:درخواست سرور های ایرانی [ پست اول خوانده شود ]

با سلام به همه دوستان عزیز بازی سنتری@};-@};-
ما سال های زیادی هست که با سرور های اروپایی مشغول به بازی هستیم و با مشکلات فراوانی بخوایم یا نخوایم اکثر مواقع مانند پینگ بالا، لگ و هزار چیز دیگه روبرو شدیم ولی بازهم کنار اومدیم و از بازیمون مثل همیشه لذت بردیم.
ولی حالا زمانش واسه ما رسیده که بالاخره واسه خودمون آستینی بالا بزنیم و سرور های خودمون رو بزنیم، و شرکت های اروپایی مثل قبل حق رد کردن خواست های ما رو به خاطر تحریم ها نخواهند داشت. تا الان خود من با سه جا مشغول مکاتبه شدم برای سرور های ایرانی و یکیشون تا الان جواب فرستاده، امیدوارم جواب همشون مثبت باشه، تا حداقل عصر جدیدی از گیمینگ رو با کیفیت بسیار بهتری واسه ی خودمون بتونیم به ارمغان بیاوریم. حالا با شیوه دکتر ظریف با ظرافت جلو بریم انشاالله این امر هم به فرجام خواهد رسید.

پیشنهاد دوستان چیه؟ مطمئن هستم کسانی قبل از من هم حتما باید دست به کار شده باشند واسه این امر، راه های خوب و مناسب به ذهنتون رسید همینجا در میون بذارید.
برای اسپانسری و هزینه سرور ها اگه شرکتی و جایی می شناسید(که خیلی جا ها مطمئنا مایل به همکاری هستند) پیشنهاد بدین. شرکت شاتل تو این زمینه ها خیلی دوست داره قشر گیمر رو اینطوری به خودش جذب کنه یا خیلی شرکت های اینترنتی دیگه مطمئنا مایل به همکاری میشن، پس یا خودتون دست به اقدام بزنین و یا هر جا که می شناسید رو پیشنهاد بدین دست جمعی می تونیم درخواست بدیم.

با کمک یکی از دوستان این نامه رو تنظیم کردیم، دوستانی که مایل به عملی شدن این امر هستند، این نامه رو به عنوان یک پیشنهاد برای شاتل و آسیاتک ارسال کنند.
تاریخ رو خودتون اضافه کنید و اسم رو هم که به اسم خودتون تغییر بدید.
بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام و عرض ادب

اینجانب علی نوربخش، به عنوان یکی از میلیونها کاربر اینترنتی، خواستار کیفیتی مناسب در زمینه ی پردازش و اجرای بازی های آنلاین بوده و به موجب این نامه خواهان فراهم نمودن شرایط مناسب به منظور ایجاد سرور های ایرانی توسط میزبانان اروپایی مانند Gameservers، Multiplay و مشابه می باشم تا حداقل رضایتی که سال ها پیش از این به دنبال آن بوده ایم، در نهایت بدین وسیله به ارمغان آید. تنها خواسته ی همیشگی ما از اینترنت جهت بازی های آنلاین، پینگ پایین و صفر بودن میزان Packet Loss بوده است. با به ثمر رسیدن مذاکرات دست اندر کاران با اینگونه شرکت ها جهت ایجاد و راه اندازی سرور در ایران، خواسته های ما جامه ی عمل پوشانیده خواهند شد. باشد که به موجب این درخواست، شاهد تلاشهای شما بزرگواران در راستای محقق نمودن چنین مهمی باشیم.
با سپاس فراوان. نماینده ی کوچک جامعه ی بزرگ گیمران ایران.
ایمیل پیشنهادات آسیاتک:acc@asiatech.ir ,support@asiatech.ir
ایمیل پیشنهادات شاتل:Sug@shatel.ir ,info@shatel.ir
ایمیل پیشنهادات های وب:
jami@hiweb.ir
miri.iman@hiweb.ir, delavari@hiweb.ir,d. hadifar@hiweb.ir

ایمیل پیشنهادات پارس آنلاین:
Tehran-adsl@parsonline.com
Karaj-adsl@parsonline.com
ایمیل بنیاد ملی بازی های رایانه ای معاونت ارتباطات و بین الملل info@ircg.ir

بیشتر تلاشتون فعلا روی شاتل و آسیاتک باشه بقیه رو هم اگه توسنتید واسه پیشنهادات ارسال کنید.

خب با کمک یکی از دوستان(Mr-mamad) این petition رو تنظیم کردیم و به اجرا گذاشتیم، لطف کنید جهت حمایت امضا خودتون رو ثبت کنید.
با سپاس از همه
http://www.ipetitions.com/petition/g-i-t-r-t-h-g-s

تذکر مدیریت : بحث و گفتگو پیرامون مشکلات اجتماعی و یا شخصیت های سیاسی و مذهبی خلاف قوانین سایت و فروم هست و با کاربرانی که از این خط قرمزها عبور کنن برخورد خواهد شد .

آخرین ویرایش:

love master

کاربر سایت
Sep 9, 2012
188
الان من اسیا تک دارم فقط به اسیاتک بفرستم یا به شاتل هم بفرستم؟
منظورتون از سرور گیمی که اسیاتک و شاتل دارن چیه؟یعنی کاری میکنه که پینگ کمی داشته باشیم تو همه بازیهای انلاین؟

RambiZ

کاربر سایت
Dec 1, 2014
47
یه حرکت درست حسابی بشه کدوم گیمری بدش میاد حمایت کنه؟!

با مدیرا bc هماهنگ کنین یه متن درست و حسابی و محترمانه هم بچینین بزارین صفحه اول سایت، به قول این دوستمون کی بدش میاد حمایت کنه وقتی حرکت سازمان یافته و مرتب باشه؟!
ولی اینظوری که هر نفر یه متن مختلفو به یه جای مختلف بده کاری از پیش نمیره، کسی ام علاقه خواصی نشون نمیده چون میدونه فایده ای نداره..

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
ایمیل شاتل پیشنهاد انتقاد info@shatel.ir

منم الان ارسال کردم و حتما تلفنی هم درخواست میکنم ازشون. الان دیگه یه اطلاع رسانی جدی نیاز داریم. تاپیک رو هم کنید یا بزارید توی امضا :D
عالیه دنبال ایمیلش می گشتم حسابی، میذاریم پست اول پس،
الان من اسیا تک دارم فقط به اسیاتک بفرستم یا به شاتل هم بفرستم؟
منظورتون از سرور گیمی که اسیاتک و شاتل دارن چیه؟یعنی کاری میکنه که پینگ کمی داشته باشیم تو همه بازیهای انلاین؟
آره اگه هر دو تا شد که چه بهتر، حالا دست نگهدارین ایمیل آسیاتک هم بیاد بعد به هر دو جا بفرستین بهتره
سرور گیمی که شاتل و آسیاتک می تونن بزنن یعنی بیان از gamerservers یا multiplay سرور گیم واسه بتل 3و 4 و از جاهای دیگه واسه بازی های دیگه به طور رسمی سرور بزنن که نتیجه اش پینگ پایین معمولا زیر 60-70 واسه ما ایرانیا میشه pocketloss هم دیگه نیستش یک بازی آنلاین رو راحت میشه با لذت بیشتری استفاده کرد.
یه حرکت درست حسابی بشه کدوم گیمری بدش میاد حمایت کنه؟!
بله فعلا که منتظریم ببینیم در آخر بازخورد قطعی اینا چیه نسبت به این موضوع، اگه عملی بشه خیلی خوبه
هنوز جواب دیگه ای نرسیده
علی من که حرفمو بهت زدم :biggrin1: باز هم میگم همون حرفو
Toxic Community :biggrin1: ..
ولی خب اونایی که می تونند با این کنار بیان خوش به حالشون :biggrin1:
بخوام توضیح بدم اینجا هزار تا مخالف پیدا می کنه
با این وجود که فرض گیریم حرفت کاملا درست باشه باز هم صد برابر این کار ارزشش رو داره.:d
FPS eager@ سایت game tracker عضو شدم، جای ارسال پیشنهاداتش کجاست با اینا مکاتبه کنیم؟

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
با مدیرا bc هماهنگ کنین یه متن درست و حسابی و محترمانه هم بچینین بزارین صفحه اول سایت، به قول این دوستمون کی بدش میاد حمایت کنه وقتی حرکت سازمان یافته و مرتب باشه؟!
ولی اینظوری که هر نفر یه متن مختلفو به یه جای مختلف بده کاری از پیش نمیره، کسی ام علاقه خواصی نشون نمیده چون میدونه فایده ای نداره..
حاضرم اگه قرار به همین باشه، چه بهتر متن بهتری تنظیم می کنیم این رویه هم جدی تر میشه حالا اطمینان کامل هنوز به حمایت این شرکت ها ایرانی هنوز نیست ولی اون پیامی که دیشب از multiplay
رسید خودش حاکی از حمایت بود. به نظرم جدی تر پیش بره از الان بهتره تا الان جواب ها اکثرا مثبت بوده، شاتل ولی هنوز بازخوردی نداشته.

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
خب شاتل هم جواب ایمیلی که دو سه شب پیش فرستادم رو داد.
0OuVLKe.jpg

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N
اگر امکانش هست مدیران محترم تاپیک و مهم کنن
دوستان فقط به همه دوستان اطلاع رسانی کنید .دوست اشنا فامیل که شاتل داره یا اسیا تک دارن بگن .
اگر تو فروم های دیگه هم هستین اطلاع رسانی کنید

آخرین ویرایش:

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
اینا رو به پست اول اضافه کنید:

miri.iman@hiweb.ir
delavari@hiweb.ir
d.hadifar@hiweb.ir
jami@hiweb.ir
Tehran-adsl@parsonline.com
Karaj-adsl@parsonline.com
اینا رو هم اضافه می کنم
خب multiplay هم گفت از دوشنبه جواب میدن الان پشتیبانی فقط جوابگو بود چون یکشنبه است، تا فردا انشاالله همه با حبر های جدیدتر هستیم، gameservers هم گفت اگه مایل بودیم دوباره تماس می گیریم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر