نسخه کامل MK X با نام Mortal Kombat XL معرفی شد

.:BigBoss:.

کاربر سایت
Nov 8, 2007
1,025
نام
حسین
درود

dk5w_mkxl_jacqui_ninja_750.jpg

کمپانی Warner Bros رسما نسخه کامل «Mortal Kombat X» با نام «Mortal Kombat XL» را معرفی کرد. در ادامه با «بازی‌سنتر» همراه شوید.
این نسخه از بازی دارای همه‌ی محتوایات اضافه شده به بازی از جمله شخصیت‌ها و مبارزان Kombat Pack 1 و Kombat Pack 2، شخصیت گورو و اسکین‌ها و کاستوم مبارزان که عبارت‌اند از:

Apocalypse Skin Pack
Brazil Skin Pack
Kold War Skin Pack
Kold War Scorpion Skin

و Samurai Skin Pack که از محتویات بازی خواهند بود، است. هر Kombat Pack نیز دارای 4 مبارز است که مجموعا 8 مبارز که به صورت محتوای دانلودی عرضه شده‌اند، در این نسخه حضور خواهند داشت. این نسخه از MKX اول ماه مارس امسال که مصادف با 11 اسفند است، برای کنسول‌های PS4 و Xbox One عرضه خواهد شد. تاکنون خبری از عرضه این نسخه از بازی برای PC گفته نشده است.

اولین Kombat Pack دارای مبارزهای جیسون وورهیس، پریدیتور، تانیا و ترمور بوده و دومین Kombat Pack نیز دارای مبارزهای لتر فیس (فیلم Texas Chainsaw)، زنومورف (فیلم Alien)، بو رای چو (شخصیتی که از نسخه Deadly Alliance وارد سری MK شد و در داستان MKX حضور دارد) و تری بورگ (شامل سکتور و سایرکس و اسموک است) خواهد بود.
در تریلر معرفی این نسخه اعلام شد که تمامی فیتالیتی‌ها و X Ray ها و کامبوها را نیز شامل می‌شود. همچنین با پیش خرید بازی می‌توانید دو اسکین جدید دریافت کنید. MK X بیش از پنج میلیون نسخه تاکنون فرخته است که نسخه‌های نسل هفتم کنسل شدند.

تریلر بازی را می‌توانید در زیر مشاهده کنید:

[video=aparat;HEI10]http://www.aparat.com/v/HEI10[/video]​

منبع

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
حق هم داره چون فایتینگ یعنی اکشن و حرکت و یک فریم ثابت و خوب میخواد که عملا تو PC امکان نداره و واقعا لذت فایتینگ با کنترلر یه چیز دیگس ، با موس و کیبورد حال نمیده.پس اگر هم چنین اعتقادی داشته باشه حق داره.

حاجی یکم فاز غیر منطقی بردار و فن بی منطق بشو، شاید یکم قضیه بهتر بشه!

psco

کاربر سایت
Jul 11, 2009
180
نام
PreMieR
حق هم داره چون فایتینگ یعنی اکشن و حرکت و یک فریم ثابت و خوب میخواد که عملا تو PC امکان نداره و واقعا لذت فایتینگ با کنترلر یه چیز دیگس ، با موس و کیبورد حال نمیده.پس اگر هم چنین اعتقادی داشته باشه حق داره.
85109884818663801574.jpg

آخرین ویرایش:

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین
واسه همین داستانها من بیشتر بازی ها رو صبر میکنم چند ماه بعد بگیرم چون نسخه کامل رو بعد چند ماه میدن بیرون.

- - -ویرایش - - -

یه خواهشی ازت دارم رفیق اون نوشته امضا رو بیخیال شو چون احساس میکنم از جبهه حریف اومدی و نفوذی هستی :d:d:d

یادت باشه فریم بمب و شاخ = pc

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
مثلا قراره هرچی که برای X عرضه کردن تو XL باشه بعد گفتن XL رو پیش خرید کنید یه پک دیگه هم میگیرید
اینا کین دیگه8-|
البته در این زمینه WB باید حالا حالاها شاگردی کنه تا بتونه حتی به اساتید این تجارت(!؟) نزدیک بشه:
Y7a1N.jpg

171 DLC فقط برای نسخه PS4 بازی تا الان اومده!

تازه برای ماههای آینده هم برنامه ریزی کردن و Season Pass فروختن :D

پ.ن: برای اونایی که شاید با این سری آشنا نباشن باید بگم که Last Round خودش همین الان سومین ادیشن DoA5 ـه که داره عرضه میشه و قبل از DoA 5 و DoA 5 Ultimate هم بودن که اونا هم هرکدوم به صورت جداگونه همین حول و حوش (شایدم حتی بیشتر) DLC داشتن!!! لامصب دیگه از دوشیدن هم گذشته کارش :D

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
کلا داره به ی چیز عادی تو فایتینگ ها تبدیل میشه ، کپکام هم Street Fighter IV نسخه قبل بعدا یک پک دیگه زد برای فروش ،
کار غیر متعارفی نکردن همون DLC ها که پول میگرفتن بابت اضافه شدن اومدن تو یک نسحه کامل بدن پول بیرن! البته همچین ادم های نچسبی هم هستن dlc ها ، اسکین هاش حالا مهم نیست..

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
کلا داره به ی چیز عادی تو فایتینگ ها تبدیل میشه ، کپکام هم Street Fighter IV نسخه قبل بعدا یک پک دیگه زد برای فروش ،
کار غیر متعارفی نکردن همون DLC ها که پول میگرفتن بابت اضافه شدن اومدن تو یک نسحه کامل بدن پول بیرن! البته همچین ادم های نچسبی هم هستن dlc ها ، اسکین هاش حالا مهم نیست..

بحث Street Fighter IV خیلی فرق میکنه ! Street Fighter از زمانی که روی آرکید های CPS و CPS2 عرضه میشد نسخه ی سـوپر و توربو و ... داشت ولی فرقی که توی عرضه ی این نسخه های SF با بقیه هست اینه که گیم پلی به کل دچار تغییراتی میشه که خیلیا شماره به شماره هم همچین تغییراتی به فایت هاشون نمیدن. اگرچه الان ، همین تغییرات هم قراره روی خود نسخه ی اصلی اعمال بشه.

8t06hodx8dxlo1z45kwy.gif
8goz8cckzx9g2q8oksv8.jpg
kykgcctv6snvlkqx0ra9.png

s5gw9ykid9uhjzyprhjj.jpg
9tayjh062kx5fs5pvx7y.png
w2q7xjdm79r4m2n7wwq9.png

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
سلام .دوستان من متوجه نشدم من الان نسخه xرو دارم حالا میتونم ابدیت کنم به XL؟یا باید دیسک XL رو بخریم؟این XLچی هست؟بازی جدیده؟میشه دی ال سیای XLاز رو دیسک x خرید؟

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,817
نام
نریمان
سلام .دوستان من متوجه نشدم من الان نسخه xرو دارم حالا میتونم ابدیت کنم به XL؟یا باید دیسک XL رو بخریم؟این XLچی هست؟بازی جدیده؟میشه دی ال سیای XLاز رو دیسک x خرید؟
شما بسته به اینکه MKX و KP1 رو داری یا نه، به 3 روش می تونید XL رو بگیرید:

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,160
نام
سبحان

داداش فازت دقیقا چیه؟؟ فک کنم یه لپ تاپ نفتی داری با گرافیک Intel HD 2000 بعد همه بازیا روش 5 فریم میدن.بعد میای پیش خودت میگی خب دیگه همه کامپیوترا همینن!مرد حسابی من همین MKX رو با رزولوشون 4K بازی میکنم و 70 فریم بهم میده!بعدم نکنه فکر کردی دسته به کامپیوتر وصل نمیشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر