Gears of War: Ultimate Edition نسخه PC همچنان درحال توسعه است

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
مدیر انجمن سایت رسمی گیرز، در پستی در مورد نسخه «PC» صحبت کرد. در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

p65pb20oujyj211dmemp.jpg

پورت بازی «Geras of War: Ultimate Edition» برای نسخه PC در ماه جون در مراسم «E3» معرفی و در ماه آگوست برای «Xbox One» عرضه شد. از زمان معرفی پورت نسخه PC تاکنون هیچ صحبتی از بازی نشده‌بود تا چندی پیش که مدیر انجمن سایت رسمی گیرز در پستی گفت: «ما درحال حاضر هیچ خبری برای منتشر کردن از نسخه PC نداریم، من می‌دانم شما نگران هستید ولی ما می‌خواهیم مطمئن شویم بازی با بهترین کیفیت عرضه و شما یک بازی بی‌‌نقص را تجربه خواهید کرد. زمانی که خبری برای انتشار وجود داشته باشد، با شما درمیان خواهیم گذاشت.»

نسخه PC از رزولیشن «4K» و «DirectX 12» پشتیبانی خواهد کرد و دارای فقل فریم نخواهد بود.

منبع

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
منم خیلی دلم میخواد بازیش کنم چون یادمه اون زمان گرفته بودم یک ساعت بیشتر بازیش نکردم الان با گرافیک روز که شاهکار میشه

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دوستان اصلا فکر نکنین فقط تکستچرها رو HD کردن. گرافیک بازی کاملا دگرگون شده:d واقعا میشه گفت نسل هشتی شده. منم اول فکر میکردم یه ریمستر ساده باشه ولی وقتی یه گیم پلی ازش دیدم، واقعا فهمیدم کیلومترها از یه ریمستر ساده جلوتره. اصن گرافیکش فوق تخیلی شده:|:d

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
دوستان اصلا فکر نکنین فقط تکستچرها رو HD کردن. گرافیک بازی کاملا دگرگون شده:d واقعا میشه گفت نسل هشتی شده. منم اول فکر میکردم یه ریمستر ساده باشه ولی وقتی یه گیم پلی ازش دیدم، واقعا فهمیدم کیلومترها از یه ریمستر ساده جلوتره. اصن گرافیکش فوق تخیلی شده:|:d
گرافیک بازی نسل هشتیه ولی یکی اینکه اتمسفر تاریک بازی به واسطه همین از خونه خراب کردن نابود شده یکی دیگه هم گیم پلیشه کهفک کنم هنوز همونه که خوب یکم سخته با شوتر بازی کنار اومد ...

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
گرافیک بازی نسل هشتیه ولی یکی اینکه اتمسفر تاریک بازی به واسطه همین از خونه خراب کردن نابود شده یکی دیگه هم گیم پلیشه کهفک کنم هنوز همونه که خوب یکم سخته با شوتر بازی کنار اومد ...
نه باو کجا نابود شده. تازه پر رنگ تر و تاریک تر هم شده:d شوترش هم که همچنان عالیه. شاید الان یه خورده سفت و چغر به نظر بیاد ولی در نهایت کیفیتش تضمین شده-س. به عقیده خیلیا، بهترین GeoW همین شماره اولش بوده:d

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
نه باو کجا نابود شده. تازه پر رنگ تر و تاریک تر هم شده:d شوترش هم که همچنان عالیه. شاید الان یه خورده سفت و چغر به نظر بیاد ولی در نهایت کیفیتش تضمین شده-س. به عقیده خیلیا، بهترین GeoW همین شماره اولش بوده:d
به خاطر اضافه شدن تکنیکای جدید مخصوصا نور پردازی محیطا خیلی پویا تر شدن این خیلی خوبه ولی خوب کاملا جو تاریک و سنگین داخل بازی رو به گفته چند تا از دوستان که بازی کرده بودن از بین برده شوترش هم آره بد چغر به نظر میاد واسه همین شاید کسی که نسخه ی یک رو بازی نکرده باشه نتونه باهاش حال کنه وگرنه در حد خودش خوبه ...

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
من خونه ی دوستم روی وان بازی کردم گیرز رو در کنار هیلو 5 و سانست.
اگه قرار باشه وان بخرم همین یا بازی کافیمه! گرافیکش خیلی بهتر شده خیلیییییییی!!!!! با اینکه بازیو رو 360 جویده بودم فکر نمیکردم انقدر حال بده خیلی چیزا تغییر کرده...

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
بازی رو خیلی بهبود داده بودن روی وان ولی فریم کمپین 30 بود که اگر روی PC فریم باز باشه واقعا عالی میشه مولتی پلیر هم که فوق العادست ولی نه برای تازه وارد ها چون واقعا گیم پلی گیرز سخته! مای که ده ساله گرز بازی میکنیم یک هو وسط بازی کنترل از دستمون خارج میشه و گند میزنیم خدا به تازه واردها رحم کنه گیم پلی بازی تو مولتی خیلی هاردکور هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر