امکان عرضه ی نسخه Uncharted: Golden Abyss بر روی کنسول PS4 وجود دارد

THE KEEPER

کاربر سایت
Nov 6, 2015
75
نام
بهزاد

3690014434942284771_Uncharted-Golden-Abyss.jpg

درود

با اینکه برخی از عناوین کنسول دستی PS VITA نظیر Tearaway و Gravity Rushبرای کنسول PS4 پورت شدند اما عنوان Uncharted: Golden Abyss همچنان برای کنسول PS4 منتشر نشده است. با اینکه نسخه کالکشن سری انچارتد هم یک ماه پیش منتشر شد ولی باز هم در ان کالکشن خبری از عنوان Uncharted: Golden Abyss نبود!

به تازگی اقای Arne Meyer استراتژیست شرکت ناتی داگ در رابطه با پورت نسخه Uncharted: Golden Abyss بر روی کنسول PS4 صحبت کرده است. او ضمن امکان عرضه این عنوان بر روی کنسول PS4 گفت:

من فکر نمیکنم که به طور کامل دور از ذهن باشد. مشخص است که انجام پورت بازی به طور کامل در اختیار ما نیست.در نمایشگاه یوروگیر اکسپو یک نفر این سوال را ( عرضه ی نسخه برایPS4 ) از من کرد. اقای یوشیدا هم در ردیف جلو نشسته بود. من گفتم باید با اقای یوشیدا صحبت کنید. عرضه ی بازی امکان پذیر است. درست است که این چند وقت اخیر حرفی درباره ی ان زده نشده اما دلیلی وجود ندارد که نمیتواند هم اتفاق بیفتد.

منبع

آخرین ویرایش:

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
قربون دهنت.
ولی خوب ولی سونی اینکارو نمیکنه که! یعنی میکنه ها ولی سناریو این هستش:
سونی بعد از عرضه PS4 تعدادی تقریباً زیاد از XBOX 360 دارهارو کشید سمت PS4 بخاطر تفاوت رزولوشن! (و خیلی چیزای دیگه که بحث رو باز نمیکنم) بعد سونی گفت ; خوب ما چون یه سری کاربر جدید داریم که تاحالا از بازی های خوب و انجصاری خانواده PS محروم بودن! براشون ریمستر میکنیم! خوب خیلیا که XBOX داشتن وقتی PS4 خریدان عجیب از The Last of US استقبال کردن (سرورهای آنلاین بازی خودش مدرک حساب میشه)
خوب سونی داره دروغ میگه! معلومه همه چی پوله! اگر گیمر ها برات مهم هستن! اگر کاربرهات رو براشون احترام میزاری؟ خوب تو هم مقل عادم! قابلیت Backward compatibility رو برای کنسول PS4 فعال کن!
بله ..بله .. بله میدونم میدونم که همچین قابلیتی فعال شده! ولی بیشتر حکم صدقه داره! (توضیح میدم.)
خوب از کوشه و کنار اخبار و هایپ زیادی در مورد این قابلیت مثلاً جدید سونی بوده ! ولی ...
ولی باز شایعاتی هست که میگه شما نمیتونی از نسخه فیزیکی استفاده کنی! و باید دوباره! نسخه دیجیتالی رو بخری تا بتونی بازی کنی! خیلیا هم که کلاً خوشحال شدن که آخجون بازی های PS2 کپیی که دارم دوباره بازی میکنم! Backward compatibility فقط از نسخه های اورجینال پشتیبانی میکنه مگه اینکه کنسول کلاً هک بشه!
حالا توضیح درمورد صدقه دادن سونی.
سونی بعد از اینکه ماکروسافت قابلیت Backward compatibility رو رونمایی کرد! خیلی نشست زور زد که چیکار کنم؟
لامپ روی کاه سونی روشن شد! (دینگ)!!
خوب ما هم قابلیت Backward compatibility اراعه میدیم! بازی های PS2 از قابلیت Backward compatibility پشتیبانی میشه! مهم نیست دیگه آخه ما قبلاً همشونو (مهم هاشونو) ریمستر کردیم! کسی مهم نی! مهم اینه که ما مثلاً به فکر کاربرها و هوادارنمون هستیم!
و این چینین بود که سونی ........!
در انتها به دوستان و عزیزان بگم که هدف از این چند خط زیر سوال بردن سونی و یا کوبوندن یا هر چیز دیگه نبود!
هدف فقط و فقط آنالیز حرکت سونی بود! ببخشید
نه که مایکروسافت و نینتندو و....... برای رضای خدا تو این صنعت فعالیت میکنن ..! :|

zagr0s

کاربر سایت
Sep 22, 2011
101
نه که مایکروسافت و نینتندو و....... برای رضای خدا تو این صنعت فعالیت میکنن ..! :|

کل حرفهای من فقط اون یه تیکش برات نتیجه اخلاقی داشت دیگه؟
اتفاقاً به نکته درستی اشاره کردی . ممنون من باید توی حرفام این نکته رو هم میگفتم.بر منکرش لعنت ! همه دنبال کسب درآمد و پول درآوردن هستن! ولی پول در آوردن با "تَلَکه" کردن خیلی فرق داره!
شرکتی مثل Rock Star بازی میسازه IP های معروف و بزرگی هم داره ولی هر چند سال یکبار شماره جدید از IP هایی که داره رو اراعه میده! وقت میزاره سرمایه گزاری میکنه و به وقتش هم برداشت میکنه!
یه شرکت هم مقل EA و UBI هرو IP های خوبی دارن ولی هرسال باید یه شماره ریلیز کنن! کودوم شرکت مخبوب تر هستش؟ کودوم شرکت کارهای بهتری رو اراعه کرده؟
پول مهم هستش برای همه شرکتها ولی نه دیگه بخای تلکه کنی!
سونی خیلی مرد بود Backward compatibility اجرای بازی های PS3 رویه PS4 فعال کنه!
خیلی مرد بود؟ Backward compatibility اجرای بازی های PS2 رو رویه همون PS3 فعال میکرد!
من شخصاً ترجیح میدم اگر بنا باشه بازی نسل قبل یا قبل تر رو بازی کنم ,بازی های ریمستر یا HD شده رو بازی کنم!

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
به نظرم اگه می خواستنم نمیتونستن چون همینطوریشم مجبور شدن مولتیپلیر بازی های کالکشن رو حذف کنن البته یه راه
دیگه هم هست اونم اینه که مثل halo collection به اون کسایی که بازی رو خریدن این نسخه رو رایگان برای دانلود بزاره
(به عنوان اپدیت برای nathan drake collection)

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
کل حرفهای من فقط اون یه تیکش برات نتیجه اخلاقی داشت دیگه؟
اتفاقاً به نکته درستی اشاره کردی . ممنون من باید توی حرفام این نکته رو هم میگفتم.بر منکرش لعنت ! همه دنبال کسب درآمد و پول درآوردن هستن! ولی پول در آوردن با "تَلَکه" کردن خیلی فرق داره!
شرکتی مثل Rock Star بازی میسازه IP های معروف و بزرگی هم داره ولی هر چند سال یکبار شماره جدید از IP هایی که داره رو اراعه میده! وقت میزاره سرمایه گزاری میکنه و به وقتش هم برداشت میکنه!
یه شرکت هم مقل EA و UBI هرو IP های خوبی دارن ولی هرسال باید یه شماره ریلیز کنن! کودوم شرکت مخبوب تر هستش؟ کودوم شرکت کارهای بهتری رو اراعه کرده؟
پول مهم هستش برای همه شرکتها ولی نه دیگه بخای تلکه کنی!
سونی خیلی مرد بود Backward compatibility اجرای بازی های PS3 رویه PS4 فعال کنه!
خیلی مرد بود؟ Backward compatibility اجرای بازی های PS2 رو رویه همون PS3 فعال میکرد!
من شخصاً ترجیح میدم اگر بنا باشه بازی نسل قبل یا قبل تر رو بازی کنم ,بازی های ریمستر یا HD شده رو بازی کنم!
رو PS3 امکان اجرای بازی های PS2 بود ولی چون استقبالی ازش نشد و بخاطر کاهش هزینه تولید تو مدل اسلیم چیپ Emulator از روی کنسول حذف شد !
مثال شما ربطی به موضوع تلکه کردن نداره ، مثلا نسل قبل XBL پولی بود در حالی که PSN مجانی ، کسی میگفت مایکرو داره مارو تلکه میکنه ؟! این نسل هم سونی این قابلیت رو گذاشته حالا چون Cloud هستش کمی هزینه داره !
تلکه کردن یعنی DLC، Microtransaction و ......

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
ریمسترهای بیشتر بدتر هست امیدوارم نیاد.
بجاش واسه این نسل بازیا جدید بیاد همون HR و BTS نقطه پایان باشند.تا همینجاشم زیادی ریمستر داد.اگر کسی بخاد ps3 یا ویتا میخره.ps4 خریدیم واسه انحصاری جدید نه ادامه قدیمی ها یا بدتر از اون ریمستر.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر