Beyond Two Souls هفته بعد بر روی PSN، عنوان Heavy Rain در مارچ

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
Beyond: Two Souls هفته بعد بصورت دیجیتالی بر روی شبکه PSN قابل خرید خواهد بود. Heavy Rain نیز به ماه مارچ سال بعد موکول شد. در ادامه با بازی سنتر همراه باشید.

15082727656860649792.jpg

نسخه PS4 عنوان BTS دارای تغییرات زیر خواهد بود:

- بازی بصورت 1080p اجرا خواهد شد. افکت های motion Blur، Bloom و Depth of Field به آن اضافه شده اند. همچنین نورپردازی و سایه زنی نیز ارتقا یافته است. اسپیکر موجود بر روی کنترلر DS4، در زمان بازی با "موجود" صداهای مخصوصی برای تجربه بهتر بازیکن پخش خواهد کرد.

- انتخاب ها در پایان هر صحنه، با انتخاب دیگر بازیکنان در سراسر جهان مقایسه خواهد شد.

- بعد از پایان بازی، قادر خواهید بود زمان بندی بازی را بدون پس و پیش کردن تجربه کنید. قابلیتی که بیشترین درخواست را از نسخه PS3 داشت.

- بالارفتن درجه سختی در بعضی از صحنه های اکشن، و البته ارتقای سیستم کنترل بازی.

- پک دارای بسته الحاقی Enhanced Experiments نیز خواهد بود.

بازی در تاریخ 24 نوامبر در آمریکای شمالی با قیمت 29$ و در اروپا در تاریخ 26 نوامبر با قیمت €29.99/£24.99 بصورت دیجیتالی و بر روی PSN عرضه خواهد شد.

نسخه PS4 عنوان Heavy Rain نیز در تاریخ 1 مارچ 2016 بصورت دیجیتالی عرضه خواهد شد.

به نظر می رسد بعد از انتشار هر دو بازی بصورت دیجیتالی، یک پک فیزیکی و Collection نیز در راه باشد.

هر دو نسخه ذکر شده در مراسم PSX امسال قابل بازی خواهند بود.

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
افرادی که عاشق این سبک هستن و میدونن گیم پلی این سبک به چه صورته شدیدا با این بازی حال میکنن ... من خودم شخصا لذت زیادی از این بازی بردم و به نظرم تنها نکته منفی بازی روایت داستانی نا منظم بازی بودش که یکم حالت گنگی به گیمر میداد
بازی کاملا ارزش 30 دلار رو داره ولی برای افرادی که میخوان هر 2 عنوان رو تجربه کنن بهتره که صبر کنن تا نسخه فیزیکی عرضه بشه و اگر هم خوششون نیومد بتونن بفروشن

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,478
نام
آرش
هوی رین رو بخاطر مشکل دسته ام نتونستم خیلی بازی کنم. فیزیکیش اومد میگیرم.
بیوند هم بد نبود ولی بهتر بود پایان های متفاوت براش درنظر میگرفتند نه اینکه راحت بتونی همه ی پایان های نه چندان متفاوتش رو ببینی.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
ریمستر، ریمستر، ریمستر و باز هم ریمستر!
اینکه بازی های قوی رو روی نسل هشت بیارن کار خوبیه اما به قول مایکروسافت، چرا باید برای بازی که قبلا خریدیم دوباره پول بدیم؟!

مجبورتون نکردن که بخرید :|
هرکی که بازی نکرده یا دلش میخواد روی پلتفرم جدید دوباره بازی کنه , میره سراغش

farsham

کاربر سایت
Sep 12, 2014
378
من بازی رو دو بار تموم کردم با دو پایان مختلف!.کاملا هم متوجه شدم
بازی چیز خاصی نداشت.در واقع هیچی نداشت. اسم این بازی رو کنار انچارتد و هوی رین نیارید لطفا:|

من و تو همشکل همیم،ولی هم فکر هم نه
(بهرام)

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
آخرین ویرایش:

wave

کاربر سایت
Jun 27, 2007
773

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند