زمان بتاي عمومي RainbowSixSiege اعلام شد

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
[FONT=&amp]امروز «[/FONT][FONT=&amp]UBISOFT[/FONT][FONT=&amp]» زمان نسخه [/FONT][FONT=&amp]BETA [/FONT][FONT=&amp] عمومي عنوان « [/FONT][FONT=&amp]Rainbow Six : SIEGE[/FONT][FONT=&amp] » را اعلام نمود.[/FONT]
[FONT=&amp]در ادامه با «بازي سنتر» همراه باشيد.[/FONT]

[FONT=&amp]UBISOFT [/FONT][FONT=&amp]با نشر خبري در بلاگ خود، زمان بتاي عمومي عنوان [/FONT][FONT=&amp]R6:S[/FONT][FONT=&amp] را از 25 تا 29 نوامبر اعلام كرده كه بر روي پلتفرم[/FONT][FONT=&amp]‌[/FONT][FONT=&amp]هاي [/FONT][FONT=&amp]PC[/FONT][FONT=&amp] و نسل هشتم قابل بازي خواهد بود. اين در حالي ايست كه تاريخ انتشار بازي 1 دسامبر و تنها دو روز بين بتاي عمومي و انتشار بازي فاصله است. [/FONT][FONT=&amp]PRE-LOAD[/FONT][FONT=&amp] بتا هم از 23 نوامبر قابل اجراست.[/FONT]
[FONT=&amp]افرادي هم كه در بتاي محدود اين عنوان شركت نموده بودند مي توانند از 24 نوامبر شروع به بازي بتا كنند.
[/FONT]
[FONT=&amp]UBI[/FONT][FONT=&amp] در اواخر ماه سپتامبر و اكتبر يك بتاي محدود و به وسيله دعوت‌نامه را نيز برگزار كرد تا از مشكلات تكنيكي و گيم پلي بازي مطلع شود و چندين بار نيز مدت اين بتاي محدود را تمديد كرده و دعوت نامه هاي بيشتري براي بازيكنان ارسال نمود.[/FONT]
[FONT=&amp]اما اين بار بيشتر اين طور به نظر مي رسد كه ارائه بتاي عمومي در چنين بازه زماني‌اي بيشتر براي جلب توجه تعداد بيشتري از بازيكنان و فروش بيشتر است.[/FONT]

[FONT=&amp][FONT=&amp] 2 مد[/FONT]Secure Area [FONT=&amp]و [/FONT] Bomb[FONT=&amp] در بخش [/FONT][FONT=&amp]PVP[/FONT][FONT=&amp] و رقابتي بازي به همراه بخش [/FONT]Disarm Bomb [FONT=&amp]در بخش [/FONT]Terrorist Hunt[FONT=&amp]و [/FONT][FONT=&amp]PVE [/FONT][FONT=&amp] بازي به همراه سه نقشه [/FONT]Hereford, House [FONT=&amp]و[/FONT] Kanal[FONT=&amp]با چرخه روز و شب حضور دارند كه در اين بين بخش [/FONT][FONT=&amp]Disarm Bomb[/FONT][FONT=&amp] و نقشه [/FONT][FONT=&amp]Kanal[/FONT][FONT=&amp] در بتاي محدود حضور نداشتند.[/FONT]

[/FONT]
[FONT=&amp]
rainbow_six_siege_beta_stuff-2.jpg

[/FONT]​

[FONT=&amp]بتاي عمومي شامل 14 كلاس از 20 كلاس بازي در روز عرضه است كه با ارائه [/FONT][FONT=&amp]DLC[/FONT][FONT=&amp] هاي مجاني بازي در سال 2016 تعداد كلاس‌هاي بازي به رقم 28 خواهد رسيد. در اين بين 3 كلاس گروه [/FONT]Spetsnaz[FONT=&amp] هاي روسيه هم كه در بتاي محدود حضور نداشتند به چشم مي خورند.

rainbow_six_siege_beta_stuff-1.jpg
[/FONT]

[FONT=&amp]همچنين [/FONT][FONT=&amp]UBI[/FONT][FONT=&amp] تيزر تلويزيوني جديدي با حضور بازيگر انگليسي « [/FONT]Idris Elba[FONT=&amp] » را منتشر كرده است.[/FONT]

منبع

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
من خیلی به این بازی امیدوار بودم ولی جدیدا به طرز عجیبی حس میکنم که شکست میخوره
یعنی وقتی بفهمم که بازی باب میل طرفدارا نیست و فروشش یهو افت میکنه تعجب نمیکنم
نمیدونم :D
حالا خدا کنه من اشتباه کنم و موفق شه :D ولی بعید میدونم :D

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
من خیلی به این بازی امیدوار بودم ولی جدیدا به طرز عجیبی حس میکنم که شکست میخوره
یعنی وقتی بفهمم که بازی باب میل طرفدارا نیست و فروشش یهو افت میکنه تعجب نمیکنم
نمیدونم :D
حالا خدا کنه من اشتباه کنم و موفق شه :D ولی بعید میدونم :D

بر عکس بازی کاملا باب میل من هستش که طرفدار بازی بودم از نسخه 1 بازی انجام دادم بیشتر کسایی که به بازی ایراد میگرن نسخه های قبلی بازی انجام ندادن و بیشترشون Rs Vبا این بازی آشنا شدن یا شروع به بازی کردن .
این بازی از اول یک بازی تکتیکال شوتر بود که دقیقا همین موضوع در این شماره هم رعایت شده بر عکس Rs V ها که بیشتر یه بازی شوتر بود تا تکتیکال پس 100% این بازی کاملا باب میل طرفدار های بازی هستش .

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
بر عکس بازی کاملا باب میل من هستش که طرفدار بازی بودم از نسخه 1 بازی انجام دادم بیشتر کسایی که به بازی ایراد میگرن نسخه های قبلی بازی انجام ندادن و بیشترشون Rs Vبا این بازی آشنا شدن یا شروع به بازی کردن .
این بازی از اول یک بازی تکتیکال شوتر بود که دقیقا همین موضوع در این شماره هم رعایت شده بر عکس Rs V ها که بیشتر یه بازی شوتر بود تا تکتیکال پس 100% این بازی کاملا باب میل طرفدار های بازی هستش .

این چیزی که دادن بیرون کانتراسترایک بود نه Tactical Shooter!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
هنوز داريش :eek:
ايول باو :d

فكر كنم بايد يه دونه كامل ديگه دانلود كني چون هم سيستم ها تغيير كردن هم كلاس ها هم نقشه

آره آخه یه بازی یود یادم نی چی‌بود ، اونم ۲تا بتا داشت گفتن پاک نکنید بار دوم هم با یه آپدیت اوکی میشه :D
بیاد چند روزی سرگرم شیم

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
این چیزی که دادن بیرون کانتراسترایک بود نه Tactical Shooter!

مهم ترین چیز به تعریف شما از Tactical Shooter بر میگرده که اشتباه هستش وقتی RS siege که یک بازی مشخصا وفادار به Tactical Shooter هستش شما یه بازی FPS میدونی مشخص میکنه شما درک درستی از Tactical Shooter و فرق اون با FPS نداری .;)

پیشنهاد میکنم بری 5-6 تا ویدیو از بازی های Tactical Shooter مثل S.W.A.T و Rainbow Six های قبلی مثل Raven Shield یا Lockdown بیبینی بعد با Siege مقایسه کن ببین شبیه CS هستش یا نه .;)
گیم پلی مرحله ای S.W.A.T :
https://www.youtube.com/watch?v=4W7_Fw-Nba8
گیم پلی مرحله ای Lockdown :
https://www.youtube.com/watch?v=065b2jOLAPc
مولتی پلیر Raven Shield :
https://www.youtube.com/watch?v=nc9Y4lZz8Hw

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر