Nintendo NX بدون حمایت و پشتیبانی بازی‌های Third-Party، شکست می‌خورد

.:BigBoss:.

کاربر سایت
Nov 8, 2007
1,025
نام
حسین
درود

«Michael Pachter» (تحليل‌گر): «کنسول جديد Nintendo نبايد دسته يا کنترلري مخصوص مانند کنترلر کنسول‌هاي Wii و Wii U داشته باشد.»

cxd_super_mario_maker_e3_2015_6.jpg

اگر کنسول جديد «نينتندو» با اسم رمز «NX» بخواهد با کنسول‌هاي «PS4» و «Xbox One» رقابت کند، بايد پشتيباني قويي از ناشران و عناوين Third-Party داشته باشد.

با توجه به گفته‌ي تحليل‌گر، «Michael Pachter»، کنسول «NX» بايد از پشتياني ناشرهايي مانند «Ubisoft» و «EA» برخوردار باشد و آن‌ها با بازي‌هاي خود از اين کنسول حمايت کنند.

«اگر همان سطح از پشتيباني که براي Wii U شد، براي NX نيز رخ دهد، باعث خواهد شد که سرنوشت بدي براي کنسول جديد نينتندو (با اسم رمز NX) به وقوع بپيوندد و اين کنسول قبل از لانچ‌اش محکوم به شکست شود.»
«اين موضوع بسياز پر اهميت‌تر از قيمت کنسول‌اش است. اگر همه‌ي بازي‌ها‌يي که براي PS4 و Xbox One عرضه مي‌شوند، براي NX به گونه‌اي باشند که با هزينه نه چندان زيادي پورت بسيار خوبي شوند و همه‌ي ناشران و سازندگان بتوانند بازي‌هاشان را براي NX عرضه کنند، قطعا همه‌ي بازي‌ها نيز براي اين کنسول (NX) عرضه خواهند شد.»

«EA» از اولين ناشراني بود که رسما پشتيباني از کنسول «Wii U» را متوقف کرد، اين در حالي بود که «Ubisoft» آينده روشني از لانچ و عرضه «Wii U»را تصور مي‌کرد که اما نهايتا پيشتيباني خود را از اين کنسول متوقف کرد.

«Michael Pachter» در ادامه اشاره کرد که با توجه به فناوري و تکنولوژي متفاوتي که دو کنسول «Xbox One» و «PS4» ارائه مي‌دهد، ممکن است باعث شود که از «NX» پشتيباني Third-Party نشود.

« اگر کار کردن با NX نيازمند طرح برنامه نويسي کاملا متفاوتي باشد و زبان کاملا متفاوتي را بخواهد، و همچنين براي انجام بازي‌ها کنترلري کاملا متفاوت مانند Wii U را نيز داشته باشد، کنسول شکست مي‌خورد زيرا هيچ کس از آن پشتيباني نمي‌کند.»

«خيلي خوب است که اگر شبيه به کنسول‌هاي PS4 و Xbox One باشد و کساني اين کنسول را خواهند خريد که PS4 يا Xbox One را نداشته باشند و يا اگر هم دارند، کنسول NX را براي بازي‌هاي انحصاري نينتندو تهيه مي‌کنند.»

منبع

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
عمّه ی بندی هم میتونه همچین چیزی رو با یه نیگاه ریز به دو نسل اخیر در مورد نینتندو بگه.
این یارو چرا ول نمی کنه این حرفاشو؟؟

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
شاید خنده دار باشه،ولی من یکی خیلی منتظر این کنسول نینتندو هستم.به چند دلیل:
1-نینتندو حواشی نداره.
2-احتمالا از بازی های Wii U پشتیبانی بکنه (برای Wii U بازی های فوق العاده دوست داشتنی اومد که نظر من رو جلب کرد مثل Splatoon, Super Mario World , Legend of Zelda: Wind Weaker HD و ... و در سال 2016 هم Legend of Zelda ی جدید).
3-مدیریت جدید نینتندو رویکرد متفاوتی داره و احتمالا با کنسولی مثل سابق روبرو نمی شیم و کنسولی عرضه میشه که حتی در بخش سخت افزار هم با استاندارد هم امروزی همراهه.
4-رویکرد جالب نینتندو برای عرضه ی بازی های موبایل یه کمک DeNA که مسلما کنسول جدید دارای یک سیستم شبکه ی بین موبایل ها و کامپیوتر ها خواهد بود (شاید خنده دار باشه ولی یه نگاه به این مقاله بندازید: چالش های پیش روی مدیرعامل جدید در حیاتی ترین سال تاریخ نینتندو - دیجیاتو ).
5-در آخر،خسته شدم از 90% بازی هایی که میکنم و دنبال یک تجربه جدید هستم.تا الان هم چند بار ترغیب شدم یک Wii U تهیه کنم ولی اخبار ضد و نقیض NX جلوی این کار رو گرفته.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر