بهترین بازیهای سال 2015 از نگاه سایتها و مجلات

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
این بد بختو منتقدا تحویلش نمیگیرن انتظار داری گوتی ببره ؟ :D
و من هنوز نفهمیدم چرا تحویلش نمیگیرن:(
اما به هر حال چندتا سایتی هستن که تحویلش گرفتن:-" همونا...یا انتخاب ملت...(آره حتما با فن هایی که این سری های خفن داره شانسی داره این وسط :-" )
به هر حال امیدوارم دیگه...بزار خوش باشم:-" :D

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
من متاسفانه هیچ کدوم از عناوین امسال رو نتونستم تجربه کنم ولی یک چیزی برام کاملا واضحه.
اینکه امسال، سال خیلی خوبی برای گیمرها بود. از بازگشت عناوین قدیمی مثل F4 و ساخته شدن عناوین جدیدی مثل بلادبورن. همه چیز این وسط برد بود برای گیمرها و فکر کنم جدا از جوایز، گیمرها بیشترین سود رو بردند و قطعا برنده ی اصلی اونها هستند.
در مورد جوایز، یک حقیقت اینه که ساخت فیلم/سریال/انیمیشن/گیم و ... خیلی زمانبر و سخته. اگه سازندگانشون بتونند دل خیلی ها رو با آثارشون بدست بیارن، شاید لایق بهترین سال باشند.

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
با هر معیاری حساب کنی حق حضرت گرالته :dلحظه لحظه ی بازی لذت بود و تقریبا هیچ نقص یا نکته ی ازار دهنده ای نداشت متال گیر خیلی خوب بود اما یسری ایراداش مث ماموریتا تکراری داستان و روایت تخیلیش باعث میشه که واقا نشه عنوان کاملی دونستش fo4 که از همین الان ملومه چیه و چقه خفنه اما بازم خیلی خیلی خیلی بعید میدونم که از نظر داستان پلات شخصیت پردازی و باقی چیزا بتونه حتی نزدیک شاهکار cd p بشه :dاما احتمال خیلی زیاد goty ساله منتقدا بازی عمو تاده:d ویچر و متال گیرم باهم نصف میکنن یسری خورده ریزه ام به بتمن و بلادو هیلو و تومب میرسه:d

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
به احتمال خیلی خیلی نزدیک به 100% با مایل ها اختلاف FO4 همه جوایزو درو میکنه ولی خیلی دوست دارم یه چیزی بشه MGSV گوتی بشه کونامی بد بسوزه

F*ck Konami :)

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
بهترین بازی تا اینجا برای من بتمن بوده. ار پی جی دوست ندارم خیلی و نمیتونم راحب فال اوت و ویجر نظر درستی بدم:D
پ.ن: با تمام وجود امیدوارم Mgs v چیزی نبره!

واقعا دلت میاد راجع به الماس میون بازیهای امسال همچین حرفی بزنی....بازی بی نظیر بود....نمونه گیم پلی اش رو هیچ بازی دیگه ای تا به امروز نداشته.....

- - -ویرایش - - -

ویچر رو قبول دارم بهتر از بتمن هست، متال گیر هم بازی نکردم و بعید هم هست که بازی کنم ولی به شخصه بتمن رو بالاتر از بلادبورن میدونم!
به هرحال کسی انتظار نداره به اندازه اونا گوتی ببره ولی این جوری هم نباید باشه که فاصله خیلی زیادی به عناوین دیگه داشته باشه، حداقل یه سری از سایت ها باید انتخابش کنن!

شوخی؟ بلادبورن واقعا فوق العاده بود....بتمن بازی قشنگی بودش شکی نیست ولی واقعا ازون بازیهایی نبود که مثل بلادبورن تا سالیان سال توی خاطر آدم بمونه.....بازی هارو اگر بخوایم Tier بندی کنیم....اگر بلادبورن و ویچر و متال گیر توی دسته اول قرار بگیرن....از دید من بتمن جزو بازیهایی که توی دسته دوم قرار میگیره.......
Bloodborne, Witcher 3: The wild hunt, Metal Gear Solid V: The phantom Pain --------->Perfect games
Batman: Arkham Knight, Halo 5---------->Great games

امسال من خیلی احساس خوشبختی کردم، چون توی یه سال 3 تا بازی اومد که نمونه هاشون هر 4-5 سال یه بار دیده میشن......

---------------------------
یه سوال از بچه ها.....فال اوت 4 هنوز نیومده....چرا اینقدر مطمئن هستین؟ من کم و بیش خوش بینم نسبت بهش که خیلی خوب باشه......ولی این 3 تا بازی تاپ امسال اصلا چیزای کمی نیستنا......از خیلی از بازیهای Bethesda بهتر هستن....
بلادبورن و متال گیر هردو انقلاب گیم پلی آزاد و روون بودن، یکیشون توی Response time (بلادبورن) و دیگری توی آزاد گذاشتن بازیکن توی Approach در رابطه با ماموریت هاش....
ویچر هم خب....ویچر بود.....کاملترین بازی RPG که تجربه کردم از زمان Elder Scrolls IV: Oblivion
رقبای فال اوت 4 رو دست کم نگیرید......هرکدوم ازین بازیها توسط تایتان های صنعت گیمینگ ساخته شدن....نه استدیو های متوسط.....

کوجیما یک نفره ولی اسمش بزرگتره از کل Bethesda
میازاکی رو دیگه اینروزا همه میشناسن....
CD Projekt Red هم بهترین استدیو نوپای صنعت هستش که با ساختن 3 تا بازی خودشو توی کلاس محبوب ترین استدیو های نقش آفرینی غربی ساز در حد BIOWARE و Bethesda و Obsidian نشون داد

یادش بخیر این مقاله توی 2011 اومد.....امسالم انتظار داشتم همچین مقاله هایی ببینم، ولی خب ندیدیم...
http://www.ign.com/articles/2011/09/24/top-five-reasons-dark-souls-will-eat-skyrims-face?page=1

آخرین ویرایش:

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
:))
+25 میلیون فن پشت اسکایریم و کل سابقه ی بتزدا هم رفت زیر سوال انصفا فکتت کمرمو شیکست :-*=))

شما بخند عزیزم....کوجیما خیلی قدیمی تره، دیگه celebrity status ش میون بازیساز ها اصلا چیزی نیست که نیاز به توضیح باشه....شمام اگر با اسکایریم تازه اولین تجربه گیمینگت رو با Bethesda داشتی، خوش به حالت.....من خیلی قبل تر از اینکه اون بازی رو خریداری کنم (جزو اون 25 ملیونی که بازی رو خریدن هستم ولی اصلا فن اون بازی نیستم) با این استدیو و کارهاش آشنا بودم.....اون روزگار طلایی آغاز قرن بیست و یکم.....وقتی که خلاقیت ارزش داشت توی بازیسازی نه ساده کردن مکانیزم های بازیها و نگه داشتن دست گیمر وقتی که میخواد از نقطه آ بره نقطه ب و ساختن تجربه های تکراری و کپی، واسه اینکه یه دسته گیمر تازه وارد....وقتی وارد یه دنیای جدید و غریب که تک تک مراحل یه ماموریت رو برای اونها توصیح ندی میشن انگار که قدرت حرکت رو از اونا گرفتی. ;)

خیالت راحت، اگر کسی راجع به Bethesda ازم بپرسه با 3-4 تا بازی بیشتر از اسکایریم که قوی ترین کار اونها نبوده میتونم جواب بدم.....خیلی بیشتر از بزرگی این کمپانی میدونم، نیازی نداری ادای آدمای با معلومات در بیاری، که ایده ات رو بگی.

به هر رو امیدوارم فال اوت 4 در حد هایپی که میشه دربیاد....چون امسال اونوقت دیگه تکرار نشدنی میشه...دشمنی ندارم با استدیو سازنده اش که.....من از خدامه تجربه ام با Oblivion تکرار بشه

آخرین ویرایش:

Sparda

کاربر سایت
Nov 12, 2006
323
نام
Reza
:))
+25 میلیون فن پشت اسکایریم و کل سابقه ی بتزدا هم رفت زیر سوال انصفا فکتت کمرمو شیکست :-*=))

يه جمله گفتي، اينقدر توش نكته خنده‌دار هست كل بدن آدم وكس ميشه!! :))
اولا كه كل فروش اسكايريم رو اگه 25 ميليون در نظر بگيريم، معنيش اين نيست همشون فن هستن. يكيش من كه خب فنش نيستم، اما از اكانت استيمم دوباره خريداري شده متاسفانه. از نظر استيم من بايد سوپر فن باشم؟
دوما سابقه Bethesda؟ منظورت همين كمپاني‌اي هست كه بهترين بازي‌اي كه از IPهاش تو ده دوازده سال اخير اومده بيرون رو خودش نساخته؟ (New Vegas)
سوما، كوجيما واقعا بزرگتر از Betehsda هست. به ترندهاش تو توييتر نگاه بنداز ببين كي بيشتر موج راه ميندازه و در مورد كاراي كي بيشتر حرف زده ميشه. كوجيما individualترين آدم اين صنعته در حال حاضر به طوري كه كسايي كه حتي مرتبط به گيمينگ نيستن هم ميشناسنش، همين نشون ميده چقدر اسم بزرگي هست جداي از خوب يا بد بودنش (البته قطعا خوبه، 25 سال به طور جدي تو اين صنعت بوده. كه 15 20 سالش مال دورانيه كه اين صنعت خوب بوده و فقط 5 سال آخر فعاليتش مصادف با شت بودن اين صنعت شده.)

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
من واقعا بین بلادبورن و ویچر نمیتونم یکی رو انتخاب کنم. متالگیر هم با تمام ایراداتش و ناقص بودنش انقدرگیمپلی moment to moment خوب بود که میاد جایگاه سوم.

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
من واقعا بین بلادبورن و ویچر نمیتونم یکی رو انتخاب کنم. متالگیر هم با تمام ایراداتش و ناقص بودنش انقدرگیمپلی moment to moment خوب بود که میاد جایگاه سوم.

ایراد جز پایان بازی و یه کاراکتر منفی ضعیف به نسبت سری های قبل دیگه نداشت واقعا......هیچوقت فکر نمی کردم اینو راجع به بازی ای بگم، چون هیچوقت Gameplay Purist نبودم، ولی متال گیر اینقدر گیم پلی و سیستم های بازی قوی هستن که کلا بقیه ایرادهارو من اصلا ندیدم :d
لحظه به لحظه رو خوب اومدی.....واقعا بی نظیر بود......

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
ایراد جز پایان بازی و یه کاراکتر منفی ضعیف به نسبت سری های قبل دیگه نداشت واقعا......هیچوقت فکر نمی کردم اینو راجع به بازی ای بگم، چون هیچوقت Gameplay Purist نبودم، ولی متال گیر اینقدر گیم پلی و سیستم های بازی قوی هستن که کلا بقیه ایرادهارو من اصلا ندیدم :d
لحظه به لحظه رو خوب اومدی.....واقعا بی نظیر بود......
به نظر من غیر از داستان این بازی 2 مشکل بزرگ داشت، یکی مادر بیس که برای کسایی که انلاین نمیشن بی تاثیره و در بهترین حالت نقش یک منو آپگرید و خریدن تجهیزات داره و ضرباهنگ بازی رو دچار مشکل میکنه. ایراد دوم هم اوپن ورد بازی هست که بسیار خلوته و pointless و بعد از چند ساعت خسته کننده میشه و مجبورت میکنه چند دقیقه ای تا رسیدن به محل ماموریت راه بری یا اسب سواری کنی که بازهم ضرباهنگ بازی رو دچار مشکل میکنه. به نظر من اگر این مکانیزم ها و گیم پلی رو در یک ساختار خطی مثل MGS3 قرار میدادن نتیجه خیلی بهتری میداشت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر