بهترین بازیهای سال 2015 از نگاه سایتها و مجلات

« Lions Gate »

کاربر سایت
Aug 9, 2014
444
نام
سام
witcher بازی نکردم ولی MGS V به نظرم بهترین بازی سال هست . درسته که از نظر داستانی نسبت به قبل افت داشته ولی گیم پلی جادوییی داره .

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
Golden Joystick Awards بازه ی زمانی خودشو داره اینکه هنوز 2015 تموم نشده و بزرگترین رقیب هنوز نیومده به اسم 2015 تموم بشه خیلی جالبه :)

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
پیش بینی خیلی سخته چون FO4 هم نیومده.ولی بنظرم MGSV و FO4 آخر داستانو مشخص میکنن:whistling:
Golden Joystick Awards بازه ی زمانی خودشو داره اینکه هنوز 2015 تموم نشده و بزرگترین رقیب هنوز نیومده به اسم 2015 تموم بشه خیلی جالبه :)
با این فلسفه کل کنفرانس ها باید 31 دسامبر برگزار بشه:d
دسامبر رو میشه ی کاریش کرد ولی هنوز نوامبر تموم نشده نوابر چقدر بازی تو راهه ؟ بعد وقتی قراری رقابت بین این سه تا باشه و هنوز یکیشون نیومده چجوری میشه اینا رو goty 2015 حساب کرد ؟
خب این قضیه برای امسال که نیست تنها 'رسم هر سالس و هر کنفرانس زمان برگزاری خودشو داره پس این داستان ناعادلانه نیست و میتونه برای 2016 انتخاب بشه البته اگه بتونه

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
پیش بینی خیلی سخته چون FO4 هم نیومده.ولی بنظرم MGSV و FO4 آخر داستانو مشخص میکنن:whistling:

با این فلسفه کل کنفرانس ها باید 31 دسامبر برگزار بشه:d
دسامبر رو میشه یـ کاریش کرد ولی هنوز نوامبر تموم نشده ! (نوامبر چقدر بازی تو راهه ؟) بعد وقتی قرار ـه رقابت بین این سه تا باشه ولی هنوز یکیشون نیومده چجوری میشه اینا رو GoTY 2015 حساب کرد ؟

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
witcher بازی نکردم ولی MGS V به نظرم بهترین بازی سال هست . درسته که از نظر داستانی نسبت به قبل افت داشته ولی گیم پلی جادوییی داره .

ویچر 3 رو بازی کن، به احتمال فراوان یکی از بهترین بازی‌های زندگیت می‌شه. بی‌نظیـــرـه، بی‌نظیر.

psco

کاربر سایت
Jul 11, 2009
180
نام
PreMieR
23069101946873096212.jpg

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
حقيقت من همچنان MGS رو بازى نكردم و ميدونم FO هم چقدر ميتونه شاهكار باشه اما در هر صورت با توجه به تجربه اى كه از TW3 داشتم به شدت علاقمندم تا جوايز رو درو كنه TW3 :bighug:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
Witcher3 for the win :x

البته بلادبورن هم هست فقط با توجه به بازیای قبلی فرام سافتویر میدونم زیاد گوتی نمیگیره.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
من خودم دوست دارم TW3 بیشترین جوایز رو بگیره ولی وقتی میدونم Fallout 4 میاد همه رو جارو میکنه دیگه انتظارم رو بالا نمیبرم :D واقعا باید اتفاق عجیبی بیفته که Fallout نتونه بیشترین جوایز رو بگیره، یعنی مثلا متاش بیاد زیر 90 که اینم خیلی بعیده :D البته از Goty شدن Fallout 4 هم شدیدا استقبال میشه چون از الان میدونم در بدترین حالت بالای 100 ساعت اینو بازی میکنم :D Fallout 3 یکی از خفن ترین بازی های نسل قبل واسم بود.

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,558
نام
پوریا
سه بازی برتر از نظر من اینا بودن:

1- The Witcher 3: Wild Hunt
2-Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
3-Bloodborne

البته بعید میدونم چیزی حریف Fallout بشه ولی خب فعلا این سه تا به نظرم بهترینن :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر