Sonic Lost World در 2 نوامبر برای pc منتشر خواهد شد

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
Sonic-Lost-World-PC-Ann.jpg

سگا اعلام کرده است بازی Sonic Lost World در تاریخ 2 نوامبر بصورت دیجیتالی از طریق Steam منتشر خواهد شد. قیمت بازی هم $24.99 / £19.99 / €22.99 خواهد بود و برای کسانی که بازی را پیش خرید کنند Sonic and All-Stars Racing بصورت رایگان در دسترس خواهد بود.
این بازی اولین بار در سال 2013 برای Wii U منتشر شد. پورت pc شامل ساپورت کامل از controller, استیم Achievements, قابلیت save به صورت cloud, قابلیت سوییچ بین controller یا موس و کیبورد، قابلیت اجرای بازی به صورت widescreen و high resolution و همچنین دارای محتوای قابل دانلود “Nightmare” که پیش تر برای Wii U بصورت post-launch (بعد از انتشار) منتشر شده بود، خواهد بود.

Sonic Lost World coming to PC on November 2 - Gematsu

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
تکمیل کنم که این بازی جز قرارداد سه Sonic انحصاری بین Sega و نینتندو بود که به این ترتیب یا این قرارداد به پایان رسیده یا قرارداد جدیدی مبنی بر از انحصار خارج شدن اون منعقد شده.

در ضمن Sega هم اعلام کرده که پورتهای بیشتری از بازی های کنسولی رو در آینده برای PC عرضه میکنه.

من که منتظر Bayonetta هستم شدیدا.اگر هم یک ماجرای این شکلی اتفاق بیفته شاید هم Bayonetta 2.:d

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
بهترین خبری بود که بعد از مدت ها از سونیک اومد
تنها سونیک انحصاری ایی که برای WiiU اومد و خیلی دوست داشتم بازیش کنم

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
واقعا سگا با این جوجه تیغی روزهای خیلی قشنگی رو در کودکی ما رقم زد و خیلی خوشحالم که هنوز میتونم این عنوان محبوب رو تجربه کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر