Black Ops3 مورد انتظارترین بازی مولتی‌پلتفرم تعطیلات پیش رو است

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
Fallout4PipBoyNews2.png

به نظر می‌رسد پسر Vault ما اینبار محبوب همه نبوده و توسط Black Ops 3 پشت‌سر گذاشته شده است.

گروه Nielsen Insight که برای نمره‌دهی به سریال‌ها و پیش‌بینی مخاطب سرویس‌های مختلف معروف است، جدولی را تدوین کرده که پیش‌بینی می‌کند بازی‌های مختلف بر حسب "مورد انتظارترین" کدام‌اند و چقدر برای فتح چارت فروش موفق خواهد بود.
این اطلاعات از 4800 گیمر که بین سنین 7 تا 54 هستند و بین بازه‌ی زمانی 24 آگوست تا 9 سپتامبر، جمع آوری شده.

holiday-2015-games-graphic-updated.png

عنوان Black Ops 3 توانست در بخش عناوین مولتی پلتفرم با 98% انتظار صدر جدول قرار گرفته و Fallout 4 و Assasins Creed: Syndicate در رتبه‌ی دوم و سوم جای بگیرد.
برای پلتفرم Xbox One بازی Halo5: Guardians با 100% انتظار با قاطعیت مورد انتظارترین شود و برای PS4 عنوان Nathan Drake Collection تنها 79% کافی بود که به صدر برسد.
Corpse Drive برای ویتا و Dragon Ball Z برای 3DS هم در صدر قرار دارند.

این نکته را نباید فراموش کرد که عناوین بالای 70% انتظار در لیست آمده‌اند.
آیا تمایل شما هماهنگ با لیست است؟

منبع

آخرین ویرایش:

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
از 7 تا 52؟

2 تا بازی با درجه بندی سنی M مطمئنا برای افراد 7 تا 18 سال مناسب نیستند. نظرسنجی از پایه مشکل داره.

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
بنظرم Fallout 4 و Black Ops 3 حتی توی 10 تای اول هم نباید باشن ... COD که خیلی وقته افتاده تو سرازیری و F4 از لحاظ گرافیک، انیمیشن و مبارزات بیشتر شبیه بازی های PS2 میمونه

رتبه ی AC هم واقعا برام عجیبه مخصوصا با اون تریلر های افتضاحی که داشت :-?

از روی این لیست مشخصه که خیلی از مردم برای خرید بازی همیشه گول تبلیغاتو میخورن مثل همین Watch Dogs که با زور تبلیغات (مخصوصا اون نمایش CG بازی) حدود 10 میلیون نسخه فروش داشته 8-|

آخرین ویرایش:

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
به نظر من که لیست مشکلی نداره و منم به شدت منتظر BO3 هستم و دلیلش تنها و تنها مود زامبی بازی هست مودی که تنها دلیل خرید من هست.مفرح ترین مود آنلاین گیمینگ برای منه

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,531
په بگو چرا هر سال نه COD نه AC نواوری ندارن چون یه مشت آدم با کله میخرن
والا این آمار بستگی به عام پسند بودن اون سبک بازی هم داره

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,156
نام
∂αнмα
@Gotham Knight
میشه بگی آواتارت که نه اون یکی , برادرش گرافیکش مال چه دوره ای ـه ؟ :)
======================================================
در کل خوشم میاد IP محبوبم یـ سری هیتر داره که دستشون به جایی بند نیست هی گرافیک گرافیک میکنند :bighug:

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,685
نام
علی
لیست مشکلی نداره چون به هرحال COD و سری AC اونقدر طرفدار دارن که اینقدر میفروشن دیگه.ادم فضایی ها که نمیان اینارو بخرن:d

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
اقا دعوا نکنید سر بازی زشته ! :D همه بازیا خوبن ولی خوب Fallout 4 جاش رو سر ماس :D BO III هم خوبه بتاش که جالب بود نسبت به ghosts و aw که اصلا خوب نبودن
لیست اخر سال من : Fallout 4 و SW Battlefront و Just Cause 3 و COD BO3
خوب مبارکم باشه ! :D

AMIR$

کاربر سایت
Jan 7, 2012
253
نام
امیر
من که از هر سه عنوان اول خوشم میاد و هر سه رو بازی خواهم کرد اما خب عنوان دوم که از نظر من اول هست یه چیز دیگست کهکشانیه. :x

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
الان خیلی استیل داره این حرکت که طرفدار fallout باشین و به بقیه بگین نوب؟آیا احساس شادمانی و نشاط بهتون دست میده؟یا طرفدار falloutبودن یه استایله خاصی داره که وقتی فنش باشی باید حتما به بازی های دیگه بگی نوب پسند تا غیره نوب بودن خودتونو اثبات کنید.
و واقعا نفهمیدم هنوز بعضی ها دنبال ثابت کردن چی هستن؟
-----------
حالا خوبه تو مکانه دومه پس همچینم هم خیلی بازی خاص پسندی نیست ظاهرا طبق گفته های خودتون.البته اگه نیایید بگید چون جمعیت کودکان بیشتر از آدم های بالغ و فهمیده هست اینجوری شده

آخرین ویرایش:

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
الان خیلی استیل داره این حرکت که طرفدار fallout باشین و به بقیه بگین نوب؟آیا احساس شادمانی و نشاط بهتون دست میده؟یا طرفدار falloutبودن یه استایله خاصی داره که وقتی فنش باشی باید حتما به بازی های دیگه بگی نوب پسند تا غیره نوب بودن خودتونو اثبات کنید.
و واقعا نفهمیدم هنوز بعضی ها دنبال ثابت کردن چی هستن؟
-----------
حالا خوبه تو مکانه دومه پس همچینم هم خیلی بازی خاص پسندی نیست ظاهرا طبق گفته های خودتون.البته اگه نیایید بگید چون جمعیت کودکان بیشتر از آدم های بالغ و فهمیده هست اینجوری شده
خیلی استیل داره از خودتون حرف در بیارید؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر