پوشش زنده ی کنفرانس ماکروسافت در نیویورک اکتبر ۲۰۱۵

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا

The-2014-Microsoft-Worldwide-Partner-Conference.jpg

امروز کنفرانس شرکت ماکروسافت در شهر نیویورک راس ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ما برگزار میشه.

در این گردهمایی نسخه های جدید ویندوزفون و محصولات مرتبط با ویندوز ۱۰ رونمایی خواهند شد.

سعی میکنیم به محض شروع شدن کنفرانس عکس و نکات مهم این کنفرانس رو در اختیار شما دوستان قرار بدیم،
بنابراین تا زمان اتمام کنفرانس خواهش میکنم پستی ارسال نکنید.
در ضمن ممکن هست که عکسها و مطالب با کمی تاخیر زمانی نسبت به برگزاری مراسم ارسال بشه.(به علت ارسال در فروم و مشکلات احتمالی)

تاپیک تا شروع مراسم قفل میشه.

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
منظورم این نبود منظورم اینکه الان صفحه جدا میشه باتری از کجا میاره ؟ پردازش کجا انجام میشه ؟
احتمالا که 2 تا باتری داره
ببینید درواقع این ورژن بزرگتر از سرفیس پرو 4 ه که هم قدرتمند تره و هم از یک کیبور خاص با ساختار لولا و قفل خاصی بهره میبره.
بله جدا میشه و هم میتونید از خلاف جهت روی کیبورد دوباره متصل اش کنید(یک کلید روی کیبورد تعبیه شده که با فشار دادن اون میتویند دستگاه رو از کیبورد جدا کنید).
باطری و لاجیک برد هم در همون سرفیس قرار داره.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
در مورد این سنسور عنبیه رسما هیچی نگفتن! در حالی که یک نوآوری بسیار عالی هست و انتظار میرفت مثل سنسور اثر انگشت که کلی اپل روش تبلیغ کرد اینها هم روی سنسور عنبیه مانور میرفتن که نرفتن!

ببینید درواقع این ورژن بزرگتر از سرفیس پرو 4 ه که هم قدرتمند تره و هم از یک کیبور خاص با ساختار لولا و قفل خاصی بهره میبره.
بله جدا میشه و هم میتونید از خلاف جهت روی کیبورد دوباره متصل اش کنید(یک کلید روی کیبورد تعبیه شده که با فشار دادن اون میتویند دستگاه رو از کیبورد جدا کنید).

فکر نکنم اینجوری باشه من شنید پردازنده گرافیکی داخل همون کیبورد هست و باطریاصلی هم داخل کیبورد هست حالا دقیق نمیدونم
ولی همین که میتونی هم به عنوان لبتاپ هم تبلت ازش استفاده کنی چیز عجیبو بسیار عالی هست

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی

dGPU داخل قسمت کیبورد هست. وقتی جدا میشه این دیگه بهش متصل نیست

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
در مورد این سنسور عنبیه رسما هیچی نگفتن! در حالی که یک نوآوری بسیار عالی هست و انتظار میرفت مثل سنسور اثر انگشت که کلی اپل روش تبلیغ کرد اینها هم روی سنسور عنبیه مانور میرفتن که نرفتن!

فکر نکنم اینجوری باشه من شنید پردازنده گرافیکی داخل همون کیبورد هست و باطریاصلی هم داخل کیبورد هست حالا دقیق نمیدونم
ولی همین که میتونی هم به عنوان لبتاپ هم تبلت ازش استفاده کنی چیز عجیبو بسیار عالی هست
اگر که باطری اصلی توی کیبورد باشه اون وقت وقتی که از کیبورد جدا بشه خیلی عمر باطری زیادی نداره!احتمالا باطری اصلی داخل خود سرفیس هست و یک باطری کمکی داخل کیبورد و همون طور که @Timeless One گفتن توی مدل پیشرفته تر GPU انویدیا داخل کیبورد قرار داره و داخل خود دستگاه GPU آنبورد Iris اینتل.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
من مخالفم و شما برنامه های اصلی را برای وینفون هم پیدا میکنی و کمبودی از این نظر وجود نداره ( بازی اره درسته )
این طور بگیم بهتر هست مشکل اصلی برنامه های وینفون کیفیت پایین تر اونها نسبت به اندروید و ایفون هست .. الان چون میشه کراس پلتفرم برنامه تولید کرد برنامه نویس میاد یک خروجی هم برای وینفون میگیره و منتشرش میکنه
البته با امکان جدید ویندوز 10 که امکان پورت برنامه های اندروید و IOS میده این مشکلاتش هم حل بشه

من خودم وين فون داشتم ( البته نه نسل ها فعلي بلكه قبلي ترها )
مشكل نبود برنامه كه براش يه چيز واضحه و البته مشكل نبود بازي كه از همه اش بدتره !
برنامه اصلي بله براي همه هست اما تنوع و تعداد برنامه هايي كه براي اندرويد هست رو ميشه با وين فون مقايسه كرد ؟

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
واقعا این مایکروسافت که داره علم میبره جلو.اون از معرفی هولولنز و اینم اسکنر عنبیه...

sent with LG G4
دیگه فک نکنم این جوری باشه:dما اگه اشتباه نکنم البته دو دسته تکنولوزی داریم.امنیتی و تجاری.
تکنولوزیه امنیتی در بعضی مواقع سالیان سال از تکنولوزی تجاری جلوتر هست.یعنی خیلی:dمثلا کشور خودمون تو تکنولوزی امنیتی بدک نیست و تو خیلی از زمینه ها حرف برای گفتن داره ولی از نظر تکنولوزی تجاری گند اساسی زده.
ولی موافقم که جهش رو به جلویی داشته و برده.منظورم از این حرفا این بود که اینا همچین بی اساس چیزی از خودشون نمیدن بیرون یعنی باشه هم روش کار شده که چه فناوری در چه زمانی بیاد که بیشترین مکش پول رو از مردم داشته باشه.
نمونش هم بخوام مثال بزنم ماشین های هیبریدی هست که از خیلی سال پیش تولید شد ولی سریع جلوش گرفته شد و به تولید انبوه نرسید فقط به خاطر چند شرکت نفتی در صورتی که میتونست خیلی خیلی زودتر تولید انبوه شه و این خیانت انسان به محیط زیست و سلامتی خودشم هم کمتر میشد.

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,561
نام
Mehrdad
باید ببینیم تو بازار چطور پیش میره. اون وقت می شه گفت موفق بوده. سارفیس پرو و گوشی هاش منظورمه چون رقبای بسیار قوی داره که سال هاست بازار در اختیار دارند سهم مایکرو هم فکر کنم بسیار پایین باشه. ولی سارفیس بوک:x همیشه ارزو داشتم یک لپ تاپ فوق ابر با مارک خود مایکروسافت داشته باشم. فکر کنم بلاخره میشه تجربه کامل از ویندوز داشته باشیم. فول کانفیگ...

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
متاسفانه ضعف برنامه های استور ویندوز موبایل مایکرو خیلی جدیه.اینو مرتفع کنه میتونه وارد رقابت بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر