پوشش زنده ی کنفرانس ماکروسافت در نیویورک اکتبر ۲۰۱۵

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا

The-2014-Microsoft-Worldwide-Partner-Conference.jpg

امروز کنفرانس شرکت ماکروسافت در شهر نیویورک راس ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ما برگزار میشه.

در این گردهمایی نسخه های جدید ویندوزفون و محصولات مرتبط با ویندوز ۱۰ رونمایی خواهند شد.

سعی میکنیم به محض شروع شدن کنفرانس عکس و نکات مهم این کنفرانس رو در اختیار شما دوستان قرار بدیم،
بنابراین تا زمان اتمام کنفرانس خواهش میکنم پستی ارسال نکنید.
در ضمن ممکن هست که عکسها و مطالب با کمی تاخیر زمانی نسبت به برگزاری مراسم ارسال بشه.(به علت ارسال در فروم و مشکلات احتمالی)

تاپیک تا شروع مراسم قفل میشه.

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
خب دقایقی به شروع کنفرانس مونده به نظر میرسه که تقریبا همه ی نکات این کنفرانس از قبل لیک شدن اما باید دید ایا ماکروسافت برگ رو نشده ای داره یا نه؟
خیلی ها از جمله خودم منتظر هستن تا ببیند بالاخره تاریخ عرضه ی وین فون ۱۰ مشخص میشه یا نه؟
این هم عکسی از برچسب کنفرانس:

14441331819031042650954.jpg

- - -ویرایش - - -

پیشنهاد میکنم اگر احتمالا از مواردی که امروز قرار معرفی بشن اطلاعی ندارید این مقاله رو بخونید:

http://www.bazicenter.com/articles/270

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
با توجه به احتمال معرفی 950 بشدت منتظر یه حرکت خفن از ماکرو و معرفی 1530 یا یه پر چمدار 6 اینچی هستم
این هم داخل سالن

microsoft_0036.jpg

microsoft_0035.jpg

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
کنفرانس گوگل که چند روز پیش بود خیلی جذابیت بالایی نداشت و محصولات معرفی شده عملا نکته ی تازه ای رو نداشتن
حالا باید صبر کرد و دید ایا ماکروسافت میتونه کنفرانسش پرمحتواتر از اپل و گوگل باشه؟
---------------------------
توی سایت reddit بحث سر این هست که احتمال داره ماکروسافت از پشتیبانی کردن اپهای گوگل استور و اپ استور اپل پرده برداری کنه؟؟؟ البته هنوز صحت این موضوع مشخص نیست

- - -ویرایش - - -

فیل اسپنسر که رفته برزیل امروز:d ولی Major Nelson و Kudo حضور دارن.
خوب اینو من نمیدونستم پس حتی ممکنه حرفی از ایکس باکس هم به میون نیاد؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر