Scalebound چندین سال است که در حال ساخت است.

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
scalebound-gamescom-2015-drew-and-thuban-600x338.jpg

بازی Scalebound چندین سال است که در حال ساخت و توسعه است، تقریبا از سال 2006. از آن زمان چندین طرح هم اجرا و بعد کنار گذاشته شده.

Hideki Kamiya کارگردان بازی به اولین طرح‌ها اشاره می‌کند که به زمان Bayonetta 1 باز می‌گردد. طرح دیگری هم در زمان ساخت بازی Wonderful 101 داده شد که کاملا متفاوت بود:
ابتدا بازی برای پلتفرم Wii طراحی شد و ریموت آن هم برای راهنمایی دایناسورها بهینه شده بود. شما می‌توانستید به آن‌ها دستور دهید و کارهای جالبی انجام دهید ولی وقتی کارمان با بایونیتا تمام شد، آن را اجرایی کردیم. سپس من آن را از دایناسور به اژدها تبدیل کردم. ما این تغییر را انجام دادیم اما شخصیت اصلی ضعیف‌تر از Drew (شخصیت اول Scalebound) بود، او یک دختر بچه بود که به همراه این اژدهایان بود.
او ادامه می‌دهد که در نهایت تصمیم گرفت که بازیکن باید در مرکز حوادث قرار بگیرد، پس شخصیت باید از شمشیر استفاده کند و به طرح امروز نزدیک‌تر شد.

Scalebound سال 2016 برای Xbox One منتشر خواهد شد.

منبع

sasuke_uchiha

کاربر سایت
Apr 2, 2010
175
نام
قاسم
حدس میزنم یا platinium رو نمیشناسی یا شاهکار نمیدونی یعنی چی:d

platinium رو خوب میشناسم کامیا رو هم از همون دوران طفولیت میشناسم:d تو این شکی نیست که platinium بازیهای تو سبک Hack and slash رو میتونه فوق العاده میسازه مثل

Bayonetta . ولی غیر از Bayonetta بازی دیگه ای نمیشناسم که شاهکار باشه. MadWorld , Vanquish , Metal Gear Rising , The Wonderful 101 اینا بازیهایی خوبی هستن ولی شاهکار نیستن. بازی The Legend of Korra که یک افتضاح کامل بود حالا نمیدونم منظور شما از شاهکار چیه, الان این بازیها شاهکار بودن ؟:d در مورد Scalebound هم من چیز خاصی در بازی ندیدم که بتونه شاهکار باشه از طرفی سبک بازی اون سبکی نیست که Platinum توش استاد باشه بهمین دلایل هستش که میگم این بازی نمیتونه شاهکار باشه(نظر کاملا شخصی :d ).
[h=1][/h][h=1][/h]

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
وقتی نمایش بازی رو دیدم باورم نمی‌شُد کارِ کامیا و پلاتینیوم باشه. اصلاً خوشم نیومد از نمایش بازی :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
این بازی پتانسیل اینو داره به یکی از کاندیداهای Goty سال دیگه تبدیل بشه (قاعدتا در کنار یه سری بازی دیگه)، بازخورد اولیه سایت ها هم عموما مثبت بوده و خیلی ها به شدت خوششون اومده از بازی :D به جز مشکلات تکنیکی که خب اینم احتمال زیاد تا موقع عرضه برطرف میشه، انصافا نمایش خیلی خفنی داشت و به شخصه خیلی حال کردم باهاش :D

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
وقتی نمایش بازی رو دیدم باورم نمی‌شُد کارِ کامیا و پلاتینیوم باشه. اصلاً خوشم نیومد از نمایش بازی :D
خنگآ نتونستن توی کنفرانس به خوبی این جواهر رو "ارائه" کنن :D. نمایشها بعدی و مخصوص رسانه ها اینقدر خوب بوده که بازخورد منفی نداشته!.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر