استودیوی Twisted Pixel از مایکروسافت جدا شد

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
twisted-pixel-breaks-away-from-microsoft-144363043118.jpg

Twisted Pixel استودیوی سازنده عناوینی چون Splosion Man و LoCocycle امروز از مایکروسافت جدا شد.

این بدان معناست که عناوین این استودیو ممکن است برای پلتفرم‌های دیگر هم عرضه شوند اما Josh Bear کارگردان بخش خلاقیت و از موسسان Twisted Pixel این جدایی را کاملا صلح‌آمیز خواند و گفت وجود اختلاف باعث جدایی نشده است:
"مایکروسافت از روز اول کاملا از ما حمایت کرد و ما امکان جدایی و برگشت به حالت یک استودیوی مستقل را همیشه با این شرکت در میان می‌گذاشتیم. ما مطمئنن به دنبال فرصت‌های جدید روی پلتفرم‌های دیگر خواهیم بود اما رابطه‌ی قوی خود با مایکروسافت را حفظ خواهیم کرد."
مایکروسافت 6 عنوان را از این استدیو منتشر کرد که با The Maw سال 2009 شروع و با LoCocycle در سال 2013 خاتمه یافت.
John Needham مدیر استودیوهای مایکروسافت درباره‌ی این جدایی گفت:
"Twisted Pixel از شرکای بسیار خوب ما بوده و تجربه‌های خاصی را برای طرفداران رقم زده است. من منتظر کارهای بعدی این استدیو خواهم بود."

منبع

آخرین ویرایش:

g4m3r

کاربر سایت
Oct 7, 2013
777
نام
saeid
رسما خاک تو سرشون:|
یکی از خلاق ترین استدیوهای ماکروسافت که بشدت منتظر بازی بعدیشون بودم
نمیدونم تا کی ماکروسافت تو بخش گیمیگ چوب ضعف مدیریتی رو بخوره

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
رسما خاک تو سرشون:|
یکی از خلاق ترین استدیوهای ماکروسافت که بشدت منتظر بازی بعدیشون بودم
نمیدونم تا کی ماکروسافت تو بخش گیمیگ چوب ضعف مدیریتی رو بخوره
حالا شما هم دیگه انقدر جو نده، بایوور جدا نشده که :|

g4m3r

کاربر سایت
Oct 7, 2013
777
نام
saeid
حالا شما هم دیگه انقدر جو نده، بایوور جدا نشده که :|

مثلا سوت بلبلی بزنیم همچی حل میشه؟؟؟:-/
خدایی درسته motorcycle بازی خفنی نبود ولی Gunstringer با سخت افزار کینکت 1 خیلی خوش ساخت بود حالا فکرشو کن با کینکت 2 چیکار میکردن حالا بازی خوش ساختی مثل Splosion Man هم بذار کنارش ببین جو دادم؟

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
تکلیف آون بازی AAA که در دست ساخت داشتند چی میشه؟ بعد ایناها جدا شدن به مایکروسافت پول دادن!؟ یک استدیو فرست پارتی دقیقا چه پروسه ای رو باید طی کنه جدا بشه از کمپانی مالکش ؟

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
^^ خریت کمپانی مادر کفایت می کنه :D
==
کاری ندارم به جداییشون اما استودیویی که ایده هاش تو همون Splosion Man تموم میشه و به یه چرت و پرتی به نام LocoCycle ختم میشه پس چیز مهمی نیست از نظر من یکی
بار ها هم شده که فیل اسپنسر از اهمیت استودیو های داخلی حرف زده، پس فکر می کنم که چیزی تو این استودیو ندیده که براشون آرزوی موفقیت کرده

ThunderStorm

کاربر سایت
Oct 16, 2014
40
IP هاشون مال کیه؟ خود استدیو یا مایکروسافت؟
تمام IP ها هم به Twisted Pixels داده شد.
........................................................................................................................
شخصا علاقه ی خاصی به این استودیو دارم همیشه سعی میکنن بازی متفاوتی نسبت به بازی قبلشون بسازن و همیشه خودشون رو به چالش میکشن. تقریبا همه کاراشون هم خیلی خوب بوده (Splosion man. MS.Splosion man. The maw. Gunstringer) فقط lococycle ضعیف بود. کار قابل تقدیر با ارزشی هم که مایکروسافت انجام داد این بود که گذاشت استودیو به حالت مستقل خودش برگرده. میتونست مثل 99% شرکت ها استودیو رو تعلیق یا تعطیل کنه.

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
اصلا خبر بدی نبود . :d
این استدیو بخاطر خلاقیت و ساخت بازی های کینکت و در کل Arcade خریده شد ، پس در نهایت قرار نبود عنوان عامه پسند و محبوبی برای مایکرو از آب در بیاره .
شاید یکی از دلایل جدایی هم ، اهمیت ندادن مایکروسافت به بخش کینکت باشه و دیگه به استدیوهای توی این زمینه توجهی نداشته باشه.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
امیدوارم این مستقل شدن دوباره، تاثیری رو کارشون نزاره و بازم بازی های خوبی مثل Splosion man و Gunstringer رو از این استودیو شاهد باشیم. استودیو خوب و خلاقی هستن و قرار هم بود یه بازی AAA واسه مایکروسافت بسازن که خب مشخص نیست چه اتفاقی واسه اون بازی افتاده.

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
comic jumper خیلی راحت از بهترین بازی های Arcade ـی ( و با اختلاف خنده دار ترین بازی زندگیم :d )بود که بازی کردم.
امیدوارم دیگه بازی های بعدیشون واسه بقیه پلتفورم ها بیاد همه استفاده کنیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر