Rockstar هیچ‌گاه پورت PC عنوان Red Dead Redemption را جدی نگرفته‌ است

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
red_dead_redemption_header-600x423.jpg

درود

در سال 2010 بود که عنوان Red Dead Redemption عرضه شد و چه از نظر کیفی و چه از نظر تجاری تبدیل به یکی از بهترین عناوین نسل قبل شد.اما این عنوان هیچ‌گاه برروی PC منتشر نشد. در اخرین خبرهایی که در رابطه با ساخت نسخه pc به گوش میرسد آقای Kris Roberts، سرپرست ساخت بخش چند‌نفره عنوان Red Dead Redemption، صحبت های جالبی را ایراد کرده است

او گفت:

من فکر نمیکنم که هیچگاه نسخه pc این عنوان را بسازیم. من واقعا غافلگیر شدم که انها (راک استار) نسخه pc عنوان Grand Theft Auto 5 را منتشر کردند. او اشاره کرد با اینکه محیط بازی با یک PC win32 ساخته شده بود اما شرکت همیشه نسخه های X360 و PS3 را در دست ساخت و انتشار داشت.
او اضافه کرد که حتی در بهترین خاطرات شخصی‌ام نیز ما هیچ‌گاه درباره‌ نسخه‌ PC به صورت جدی صحبت نکردیم!

آقای Roberts هم اکنون برروی بازی استودیوی Daybreak Games، یعنی H1Z1 کار می‌کند. Red Dead Redemption قرار است تا با قابلیت backwards compatibility، بر روی کنسول نسل هشتمی Xbox One بیاید.

منبع

Helghast

کاربر سایت
May 6, 2014
563
نام
S O |-| E I L
یکی از فوق شاهکار های نسل قبل برای من, همین گیم بود... حتی از GTA بیشتر بهم حال داد!
به نظر اگر سازنده ها بخوان یه شماره جدید از RD رو بسازن به احتمال زیاد نسخه PC هم براش لیست میشه.

ای کاش ریمستر RDR رو برای Ps4 و X1 بدن. واقعا این بازی یکی معدود گیم هایی هست که ارزش پول دادن دوباره رو داره :d

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
هی :( معلوم نیست کی میخواد اون دستای پشت پرده تموم بشه که ما این عنوان شاهکار رو تجربه کنیم :(:((

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
هی :( معلوم نیست کی میخواد اون دستای پشت پرده تموم بشه که ما این عنوان شاهکار رو تجربه کنیم :(:((

کنسولِ دوستی، آشنایی رو بگیر و بازی کن. بهترین بازی راکستارـه، بدونِ شک.

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
هیچ وقت باهاش ارتباط برقرار نکردم. خداییش خیلی کسل کننده بود. مخصوصا اولاش که گاو چروونی بود اصلا نکشیدم تمومش کنم.:D

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
بهترین شاهکار راک استار. کسایی که تجربه نکردن به هر طریقی شده تجربه کنند. درسته بازی مال 5 سال پیشه و نسل قبل هست ولی بازم شاهکاره

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,592
اینقدر من از بازی های که فقط واسه کنسول منتشر میشه خوشم میاد که حد نداره خصوصآ زمانی که به صورت همزمان فقط و فقط واسه کنسول PS /XBOX میاد
دلیلشم نمیدونم ولی یه حال خاصی بهم میده
حالا + این قابلیت اسمه بازی هم RED DEAD باشه نور علی نور امیدوارم یه کالکشنی از 1/2 بازی بدن بیرون رو کنسول های جدید

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,694
نام
علی
یه بازی کامل انصافا همه چیزش به کنار اون داستان و شخصیت کاریزماتیک جان مارستون یه طرف

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,037
نام
سهند
نمیدونم کار درستی بود این منتشر نشدنش یا نه
اما الان بستر برای پلتفرم PC کاملا فراهم و ایده آله و اگر پورت خوبی رو بسازن + افزایش کیفیت میتونه سودی فوق العاده ای رو نصیب RockStar بکنه

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
قوانین کپی رایت

کپی کردن اخبار و مقالات در ارتباط با بازی های کامپیوتری و کنسول ها از سایت ها/بلاگ های فارسی زبان، چه با ذکر منبع و چه بدون ذکر منبع ممنوع است.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر