Konami UK : سری متال گیر سالید میتواند بدون کوجیما ادامه داشته باشد

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
konami-e3-press-conference-720x405.jpg

درود

پس از انتشار اخرین قسمت از سری متال گیر سالید به کارگردانی هیدئو کوجیما ، بسیاری بر این عقیده بودند که این سری به پایان رسیده و دیگر ساخته نخواهد شد. اما چند وقت پیش شرکت کونامی اقدام به جذب نیرو برای ساخت قسمت جدید از سری متال گیر سالید کرد.

در جدیدترین خبرهای منتشرشده از این سری بازی ، Gameondaily توانسته است با Graham Day، مدیر انجمن شعبه بریتانیای Konami، مصاحبه‌ای داشته باشد.

اقای Graham Day در رابطه با اینده این سری بازی گفت:

" من احساس میکنم که این سری بازی میتواند بدون کوجیما ادامه پیدا کند. این سری بازی داستان غنی و شخصیت های جذابی دارد و می‌تواند ساعت‌ها، شما را سرگرم کند .او در ادامه Metal Gear Rising Revengeance را مثال زد.بازی‌ای که توسط Kojima ساخته نشده بود؛ اما در عین حال، موفق بود."

سوال بزرگ دیگری که وجود دارد این است که ایا کونامی دیگر بازی AAA نخواهد ساخت و تمرکز بر روی بازی های موبایل میکند که اقای Graham Day در واکنش به این سوال گفت:

"نباید هر چیزی که می‌شنوید و یا می‌خوانید را باور کنید. Konami ساخت بازی‌های کنسولی را فراموش نخواهد کرد. ساخت بازی‌های موبایل از کارهای آینده این شرکت است؛ اما بازی‌های PC و کنسول، همیشه توسط Konami ساخته خواهند شد.

منبع

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
او در ادامه Metal Gear Rising Revengeance را مثال زد.بازی‌ای که توسط Kojima ساخته نشده بود؛ اما در عین حال، موفق بود.
با اینکه خودم فنه MGRم و رایدن! :-" و الانم منتظرم و همش دعا میکنم MGR2 بیاد !
ولی رایدن توی MGS4 کجا:x و MGR کجا! :-" (نه اینکه بد باشه ولی به اون خوبی نبود:-" ) داستان و ... هم که مقایسه ای انجام نشه بهتره! :-"
در کل خدا لعنتشون کنه :|

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,582
نام
شیخ صدرا
با نسخه دوم که تازه کوجیما ـم بالا سرش بود با اون رایدن ـشون یه جماعتی ترش کردن حالا مثال از این بهتر نداشت بزنه؟

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
واقعاً نمی تونم فکر کنم MGS بیاد و پیگیرش نباشم و نخوام تجربه اش کنم حتی با وجود نبود Kojima.
البته این بستگی به اولین نمایش بازی داره. البته باز هم بستگی داره MGS باشه یا ?MG
امیدوارم قرار نباشه سالانه عرضه بشه.

آخرین ویرایش:

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,487
چرا الان؟ نسخه هایی که تا الان ریلیز شده این احساس رو بهتون داده یا نسخه ای که هنوز منتشر نشده و معلوم هم نیست بشه؟!
نسخه های بعدی و میگم
احتمالآ هر سال شاهد یه MGS جدی باشیم مثه PES مثلآ MGS 2017 بعد MGS2018
MGS بدون کوجیما رسمآ هیچه

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
کاملا مشخص دور خیز کردن که جفت پا بپرن روی MGS و کاملا نابودش کنند. بدون هیچ تردید اگر MGS ساخته بشه بدون حضور کوجیما یک افتضاح خواهد بود. دقیقا بلایی که سر خیلی از عنوان های معروف افتاده.

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
انصافا کوجیما در اون حدی نیست که ما کل یه IP بزرگی مثل mgs رو به اون گره بزنیم که حالا با نبودش نشه ادامه ی بازی رو ساخت۰۰۰یعنی هرکسی هم بود با اون حجم منابع مالی که کونامی در اختیارش گذاشته بود هم میتونست یه بازی در حد گوتی بسازه۰

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر