FIFA 16 Online

سلام به همه
چند روزی میشه بازی منتشر شده و دیدم کسی تاپیک آنلاین نزده.. خودم دس به کار شدم. تیتر تاپیک گویاس. بحث ها راجع به قسمت آنلاین فیفا 16
دوستانی که بازی رو به صورت ارجینال تهیه کردن اسم اکانتشون رو بگن تا به پست اول اضافه کنم.
واسه اطلاع دوستانی که بار اولشونه، نحوه آنلاین بازی کردن فیفا 16 به این صورته که اول Cd Key رو از یه سایت میخرید، (قیمت حدود 150 درحال حاضر)
بعد نرم افزار شرکت Ea ینی Origin رو دانلود و کد رو redeem میکنید. بازی به قسمت My Games اضافه میشه و میتونید دانلود کنید. همینطور میشه نسخه
کامل بازی رو از سایتهای وطنی دانلود کنید و جایگزین پوشه دانلودی بازی توی اریجین کنید، از اریجین خارج شید و دوباره اجرا و ادامه دانلود بزنید. اینطوری
فایل بازی رو تا حد زیادی میپذیره و شاید فقط نیاز به دانلود چند مگ توسط اریجین باشه.
ضمنا شنیدم امسال نسخه ی روسی برعکس سالهای پیش که بی مشکل بود، دیگه ریجن فری نیست و فقط تو روسیه کار میکنه. مطمئن نیستم. اما
این نکته رو مد نظر داشته باشید

یه گروه تلگرام میسازم هرکی مایله عضو بشه شماره شو برام پ.خ کنه .. راحت تر در ارتباط باشیم.
ViiiVA-IRAN
aminjavdan
alidishdang
Masoud908
M-Balakhan
Valar_401
FC-Noob-R
emad721721
Protiar
hosseintk
MohsenPunisher83
shahab_iran63

آخرین ویرایش:

nascent

کاربر سایت
Feb 21, 2012
187
دوستان من مشکل پیدا کردن حریفم و صد البته سرعت جابجایی تو قسمت های مختلف بازی و قطع و وصلی و مشکلات مربوط به نت رو با سرویس کاهش پینگ رفع کردم .
یه اکانت تست از جایی که مطمئنید بگیرید و تست کنید .
برای من کاملا جواب داد و حتی سرعت تاخیر تو بازی هم خیلی خیلی کم شده .
من نتم مخابرات تهران سرعت 512 . پینگم با 8.8.8.8 حدود 230 بود که حتی تو وصل شدن به سرور های EA هم در این حالت مشکل داشتم .

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
دوستان میشه راهنمایی کنید چجوری فیفا انلاین بازی کنم ؟؟ کدوم قسمت برم و چیکار کنم ؟؟؟اولین باره ؟؟؟؟؟؟؟

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
چرا ارور NAT میده ؟
از کاهش دهنده استفاده می کنم اما باز فرقی نداره.
به سختی بازی پیدا می کنه در قسمت سیزن.
چه باید کرد ؟
هم روی حال بریج و هم PPOE امتحان کردم اما باز برطرف نشده

nascent

کاربر سایت
Feb 21, 2012
187
دوستان من به طور شانسی یه سرویس کاهش پینگ پیدا کردم که جوابگو هست و مشکل رو حل میکنه .
هر کسی میخواد پیغام خصوصی بده تا من سایتش رو بگم .
اینجا نمیگم چون فکر میکنم خلاف قوانینه .
به دو نفر از دوستان هم معرفی کردم و مشکلشون حل شده بود .

امیدوارم مشکل همه رفع بشه و PC باز ها جمع شیم و کاپ و لیگ برگزار کنیم و یا کلاب بزنیم و لذت ببریم .

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
کدوم مشکل؟ پیدا کردن حریف؟ چند وقتیه واسه من حل شده.. از چند نفر هم که پرسیدم، تایید کردن.. اگه هنوز مشکل داری از دوستی که پست
قبلی یه راه پیشنهاد داده کمک بگیر

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
ایشون یه کاهش دهنده معرفی کردن که استفاده کردم ولی فایده نداشت...
کلی از انرژی من سر پیدا کردن حریف هدر میره، وقتی میره تو بازی دیگه خستم! همش می بازم:d

araghy

کاربر سایت
Sep 6, 2014
1
سلام.
من میخوام فیفا 16 ارجینالشو بخرم ولی نگران اینم که تو ایران کسایی که فیفا رو انلاین بازی میکنن خیلی کمه
میترسم بعد یه مدت کسی بازی نکنه.

protiar

کاربر سایت
Dec 16, 2006
153
نام
Protiar
ایشون یه کاهش دهنده معرفی کردن که استفاده کردم ولی فایده نداشت...
کلی از انرژی من سر پیدا کردن حریف هدر میره، وقتی میره تو بازی دیگه خستم! همش می بازم:d

اره دقیقا همینطوره، بعضی وقتا یکساعت هی سرچ می کنم یه دست بازی کنم نمیشه که نمیشه!!! نمی دونم ما تو ایرانیم این شکلیه یا تو کل دنیا همین شکلیه!!!؟؟؟

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
مث که واسه کل دنیا این مشکل هست.. من با لایو چت ea صحبت میکردم تایید و عذرخواهی کرد و گفت داریم روش کار میکنیم
و چند وقتی هم هست که بهتر شده.. به خصوص با تیمهای غیر از رئال بارسا..! من با ارسنال خوب حریف پیدا میکنم.. چون حریفم
هم میتونه رئال بارسا و این سطح باشه هم تیمهای 4.5 ستاره مثل گالاتسرای

protiar

کاربر سایت
Dec 16, 2006
153
نام
Protiar
دوستان لطفا منو راهنمایی کنید.
دو سه روزی هست که یه دفعه وسط بازی، از مسابقه میاد بیرون و هرکاری می کنم به سرور EA وصل نمیشه (داخل بازی) حتما باید از بازی بیام بیرون بعدش درست میشه!!! برای شما هم این شکلی؟
یه سوال دیگه از کجا میشه فهمید که مجوز بازی رو از سایتی که خریدی به شخص دیگه ای فروخته نشده؟

nascent

کاربر سایت
Feb 21, 2012
187
دو سه روزی هست که یه دفعه وسط بازی، از مسابقه میاد بیرون و هرکاری می کنم به سرور EA وصل نمیشه (داخل بازی) حتما باید از بازی بیام بیرون بعدش درست میشه!!! برای شما هم این شکلی؟
یه سوال دیگه از کجا میشه فهمید که مجوز بازی رو از سایتی که خریدی به شخص دیگه ای فروخته نشده؟
راجع به مورد اول : بله برای بنده هم این مشکل وجود داره . این دو سه روز اخیر زیادتر هم شده . احتمالا به خاطر مشکل سراسری ای هست که کل شبکه ارتباطات کشور داره این روزا .
مورد دوم : دقیق نمیدونم ولی به احتمال خیلی زیاد اگر فروخته شده بود ، زمانی که اون یکی طرفی که کد رو داره آنلاین بشه ، شما نمیتونی آنلاین بشی و برعکس . اگر از سایت معتبری خرید کردی خیالت راحت باشه .

- - -ویرایش - - -

راجع به مورد اول : بله برای بنده هم این مشکل وجود داره . این دو سه روز اخیر زیادتر هم شده . احتمالا به خاطر مشکل سراسری ای هست که کل شبکه ارتباطات کشور داره این روزا .
مورد دوم : دقیق نمیدونم ولی به احتمال خیلی زیاد اگر فروخته شده بود ، زمانی که اون یکی طرفی که کد رو داره آنلاین بشه ، شما نمیتونی آنلاین بشی و برعکس . اگر از سایت معتبری خرید کردی خیالت راحت باشه .

protiar

کاربر سایت
Dec 16, 2006
153
نام
Protiar

- - -ویرایش - - -

ممنونم از شما، والا از سایتی خریدم که نشانه پلیس امنیت اینترنت رو داشت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر