Rainbow Six: Siege بخش تک نفره نخواهد داشت

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
i4arf39ecsy4ythsljcr.jpg

درود

در مراسم EGX ، کارگردان هنری عنوان Rainbow Six: Siege ، اقای Scott Mitchell تایید کرد که عنوان فاقد بخش تک نفره خواهد بود اما در عوض بازیبازها میتوانند قبل از وارد شدن به بخش انلاین قسمت آموزشی بازی را تجربه کرده تا در خصوص نحوه عملکرد قابلیت های مختلف آن تجربه کسب نمایند.

اقای Scott Mitchell افزودند:

" هیچ بخش داستانی وجود ندارد. شما در بخش اموزشی ، وادار به کسب تجربه در خصوص نحوه عملکرد قابلیت های مختلف و ابزارهایتان میشوید. شما می‌توانید در تمامی نقشه های بازی، بصورت CO-Op علیه هوش مصنوعی به مبارزه بپردازید. به علاوه این امکان را نیز خواهید داشت تا مبارزات Co-Op خود را شخصی سازی کنید و این ها چیز هایی است که ما در عوض بخش تک نفره در اختیارتان می‌گذاریم.در پایان هم اشاره کردند که بخش اموزشی بازی بسیار خوب است و شما میتوانید همان محتوایی را که در بخش PvP تجربه کردید ، در این بخش نیز تجربه نمایید"

عنوان Rainbow Six: Siege در تاریخ 1 دسامبر 2015 همراه با 11 نقشه منتشر خواهد شد. تمامی نقش هایی هم که در آینده قرار است برای این بازی عرضه شوند، رایگان خواهند بود.

منبع

آخرین ویرایش:

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
نسل قبل یوبی سافت 4 تا از بهترین شوترهای تاکتیکال برتر تاریخ بازی را ساخت.

rainbow six vegas

rainbow six vegas 2

ghost recon advanced warfighter

ghost recon advanced warfighter2

هر کدام بازی های بی نظیری بودند. به خصوص بر روی اخرین درجه سختی! ان هایی که روی اخرین درجه سختی تمام کردند میفهمند من چی میگم

پ.ن : من نگران اسپلینترسل هستم. محبوب ترین سری مخفی کاری برای من هست. امیدوارم خراب نشه! هر چند تو نسل قبل افت کرد

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
يعني يوبي با خودش درگيري داره :|
يوبي گفته كه درسته بازي سنيگل نداره ولي ميتونيد در حالت افلاين و انلاين با تروريست ها بجنگيد اما اين رو ديگه چرا گفتن خدا ميدونه :| خط اخر رو بخونيد :|
خوب اگر ميشه افلاين با تروريست ها جنگيد ديگه اخبار بيشتر چه صيغه ايه :|

Following the publication of this story, Ubisoft provided the following statement to Cinema Blend, stating that the game’s primary focus is on “compelling cooperative and multiplayer experience,” and that further details on single-player content will be released in the near future.
The creative vision for Rainbow Six Siege has always been strongly focused on a compelling cooperative and multiplayer experience. The game supports solo play when playing Terrorist Hunt offline & online and we will provide further details on single-player content in the near future.

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
يعني يوبي با خودش درگيري داره :|
يوبي گفته كه درسته بازي سنيگل نداره ولي ميتونيد در حالت افلاين و انلاين با تروريست ها بجنگيد اما اين رو ديگه چرا گفتن خدا ميدونه :| خط اخر رو بخونيد :|
خوب اگر ميشه افلاين با تروريست ها جنگيد ديگه اخبار بيشتر چه صيغه ايه :|
یعنی با بات بجنگی بخش داستانی نداره.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
یعنی با بات بجنگی بخش داستانی نداره.

من ميدونم داداش چي گفته الانم خودم بتاش رو بازي كردم ! وقتي ميري بتا بازي كني ميتوني فرمت CO-OP رو ببري روي LONE WOLF تا تكي بازي كني ولي اون خط اخر كه گفته در مورد سينگل اپديت خبري خواهيم داشت عجيبه

اتفاقاً AI خوبي هم داره ! جاهايي C4 مي ذارن كه اعصابت خورد بشه :| فرضاً لاي كتاب هاي كتابخونه :| داشتم دنبال C4 و صداش كه مي اومد مي گشتم ديدم پشت سرم تريد بعد توي KILLCAM ديدم تو كتابخونه بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر