Rainbow Six: Siege بخش تک نفره نخواهد داشت

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
i4arf39ecsy4ythsljcr.jpg

درود

در مراسم EGX ، کارگردان هنری عنوان Rainbow Six: Siege ، اقای Scott Mitchell تایید کرد که عنوان فاقد بخش تک نفره خواهد بود اما در عوض بازیبازها میتوانند قبل از وارد شدن به بخش انلاین قسمت آموزشی بازی را تجربه کرده تا در خصوص نحوه عملکرد قابلیت های مختلف آن تجربه کسب نمایند.

اقای Scott Mitchell افزودند:

" هیچ بخش داستانی وجود ندارد. شما در بخش اموزشی ، وادار به کسب تجربه در خصوص نحوه عملکرد قابلیت های مختلف و ابزارهایتان میشوید. شما می‌توانید در تمامی نقشه های بازی، بصورت CO-Op علیه هوش مصنوعی به مبارزه بپردازید. به علاوه این امکان را نیز خواهید داشت تا مبارزات Co-Op خود را شخصی سازی کنید و این ها چیز هایی است که ما در عوض بخش تک نفره در اختیارتان می‌گذاریم.در پایان هم اشاره کردند که بخش اموزشی بازی بسیار خوب است و شما میتوانید همان محتوایی را که در بخش PvP تجربه کردید ، در این بخش نیز تجربه نمایید"

عنوان Rainbow Six: Siege در تاریخ 1 دسامبر 2015 همراه با 11 نقشه منتشر خواهد شد. تمامی نقش هایی هم که در آینده قرار است برای این بازی عرضه شوند، رایگان خواهند بود.

منبع

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
R6 چی بود چی شد.:|‌واقعاً لعنت به یوبی‌سافت که توی تک‌تک IPهای مورد علاقم گند زد. R6٬ GR PoP AC.:| تمام این بازی‌ها رو من یه زمانی رو اسمشون قسم می‌خوردم.
الانم جای تکتیکال شوتر کانتراسترایک دادن بیرون.:|

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
اینا مگه توی E3 اعلام نکردن باز بخش تک نفره هم داره؟ :| کلی هم روش تاکید کردن که خواسته هوادارا بوده و این حرفا :| پس اون حرفا همه اش پشم بود؟ :|

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
یعنی یه فیل به تمام معناست این بازی به نظرم. بتاش بیشتر یاد آور PayDay بود برام تا رین بو. وای خدا رینبو سیکز وگاس که اوایل نسل قبل اومد، وقتی تریلرهاش رو میدیدیم مو به تنم سیخ میشد. الانم که یادم افتاد شوق و شعفش تو دلم زنده شد :D هیچی دیگه. یوبی سافت جمع کن بساطت رو توروخدا :(

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
یعنی یه فیل به تمام معناست این بازی به نظرم. بتاش بیشتر یاد آور PayDay بود برام تا رین بو. وای خدا رینبو سیکز وگاس که اوایل نسل قبل اومد، وقتی تریلرهاش رو میدیدیم مو به تنم سیخ میشد. الانم که یادم افتاد شوق و شعفش تو دلم زنده شد :D هیچی دیگه. یوبی سافت جمع کن بساطت رو توروخدا :(
البته همون وگاس هم خودش یه بدعت تو سری بود و خیلی ها باهاش مشکل داشتن، هرچند در شاهکار بودنش شکی نیست!:d

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
البته همون وگاس هم خودش یه بدعت تو سری بود و خیلی ها باهاش مشکل داشتن، هرچند در شاهکار بودنش شکی نیست!:d
به خدا همون رو الان عرضه کنن از این بهتر می‌شه. باز اقلاً‌ ساده‌سازی عناوین GR:AW و R6:V به خوبی پیاده شده بود. الان که GR رو هم کردن یه OWـه شله‌قلم‌کار این‌طور که به نظر میاد.:D

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
بعد معرفی R6:P چند سال قبل با اون تریلر و تصاویر، کنسل شدنش خیلی ناراحت کننده بود اما معرفی این بازی منو خیلی بیشتر ناامید کرد....
ای کاش یوبیسافت دست از تغییر IP های قدیمی ــش برداره، گذشته از R6 تو E3 نسخه جدید GR معرفی شد که البته بر عکس این بازی برای من خیلی امیدوار کننده بود و البته فوق العاده اما تغییراتی درش بوجود اومده که مثبت می تونند باشند امیدوارم در جهت فروش بیشتر نباشه و روشون کار بشه ....
در کل امیدوارم هیچ تغییری تو سری SC که احتمالا نسخه جدیدش سال بعد معرفی میشه بوجود نیاد و همون ساختار قبل رو حفظ کنه!

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اصلا چرا بازی های که باید بخش داستانی با افلاین مد داشته باشن بی دلیل انلاین محض می شن مشخص نیست حالا گیریم روی pc کرک می شه کنسول ها که فعلا هک نشدن اصل فروش هم که روی کنسول هست کلا ea با یوبی خیلی علاقه دارن همه ی بازی هاشون تمام انلاین بشه بازی های ios android که این شرکت ها که رسما تمام انلاین شده یعنی جایی که نت ندارید انتن ندارید رسما بازی کردن هم تطعیله ملت پول می دن زور هم بهشون می گن.

در ضمن هر کاری کردم نفهمیدم قسمت قرمز رنگ با چه اعتماد به نفسی بیان کردن ایشون:))

در مراسم EGX ، کارگردان هنری عنوان Rainbow Six: Siege ، اقای Scott Mitchell تایید کرد که عنوان فاقد بخش تک نفره خواهد بود اما در عوض بازیبازها میتوانند قبل از وارد شدن به بخش انلاین قسمت آموزشی بازی را تجربه کرده تا در خصوص نحوه عملکرد قابلیت های مختلف آن تجربه کسب نمایند.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
اصلا چرا بازی های که باید بخش داستانی با افلاین مد داشته باشن بی دلیل انلاین محض می شن مشخص نیست حالا گیریم روی pc کرک می شه کنسول ها که فعلا هک نشدن اصل فروش هم که روی کنسول هست کلا ea با یوبی خیلی علاقه دارن همه ی بازی هاشون تمام انلاین بشه بازی های ios android که این شرکت ها که رسما تمام انلاین شده یعنی جایی که نت ندارید انتن ندارید رسما بازی کردن هم تطعیله ملت پول می دن زور هم بهشون می گن.

در ضمن هر کاری کردم نفهمیدم قسمت قرمز رنگ با چه اعتماد به نفسی بیان کردن ایشون:))
افزایش کالیبر سازنده ها و راحت طلبی در ضمینه پول چاپ کردن برا ناشرا ....

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
اصلا یوبی قابل پیش بینی نیست
همون قدر که استعداد تو شاهکار سازی داره تو گند زدن با عناوین موفق هم تبهر خاصی از خودش نشون داده

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,592
اه گفتی وگا یادش بخیر من اون موقع ps3 داشتم سال 2007 اینا بود بازی هم گرون بود فکر کنم 8 یا 9 بار بازی و رفتم 3 ماه داشتم همونو بازی میکردم
یادش بخیر اون بیلبردهای های تبلیغاتی AXE و وقتی هم سوار هلیکوپتر بودی از بالا آشفتگی شهر و شلوغیش خیلی خوب بود یه حس پویای به آدم میداد
خوش به حال X1 داره هم VEGAS 1 و هم 2 با پیش خرید این بازی واسشو مجانی میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر