نیل دراکمن : THE LAST OF US 2 احتمالا به زودی ساخته خواهد شد

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
the_last_of_us-600x337.jpg

درود

در ماه ژوئن بود که صدا پیشه ی شخصیت نیتن دریک ، نولان نورث اشاره به ساخت دنباله ی اثر تحسین شده ی THE LAST OF US کرد. در همین رابطه نیل دراکمن در مقاله ای مرتبط با عنوان Uncharted 4 که در مجله رسمی پلی‌استیشن منتشر شده در رابطه با ساخت دنباله ی اخرین ما صحبت کرده است.

اقای نیل دراکمن اشاره میکند که ما قبل از کار بر روی انچارتد 4 ، کار بر روی یک نمونه اولیه از THE LAST OF US 2 را اغاز کرده بودیم. در واقع در ان زمان ما به طور همزمان بر روی نمونه اولیه چند عنوان کار میکردیم اما در حال حاضر فقط بر روی انچارتد 4 کار میکنیم.

ما ایده هایی برای عنوان THE LAST OF US 2 با شخصیت های جدید ، THE LAST OF US 2 با شخصیت های نسخه اول ، ایده هایی برای یک بازی علمی تخیلی و همینطور ایده هایی برای یک بازی فانتزی در ذهن داشتیم و برای هر کدام از ایده هایمان نمونه های اولیه ای طراحی کردیم.

بنابر این من فکر میکنم منظور نولان نورث طرح های اولیه THE LAST OF US 2 باشد.در حال حاضر ایده ای در مورد پروژه آینده مان نداریم و احتمالا تا چند ماه بعد از پایان ساخت Uncharted 4 نیز در این مورد چیزی نخواهیم دانست.

به عبارت دیگر The Last of Us 2 ممکن است ساخته شود (خصوصا با فروش 6 میلیونی نسخه اول)، اما هنوز ساخت آن آغاز نشده است.

منبع

آخرین ویرایش:

Davakineee

کاربر سایت
May 10, 2014
625
نام
محـــمد حـســـین
کاری به جو به وجود امده پیرامون این بازی و تعریف های الکی که از این بازی میشه ندارم.من الان دارم نسخه اولشو بازی میکنم.فقط میشه گفت هیچ چیز خاصی نداره.گیم پلی تکراری و خسته کننده تنها چیزیه که من از این بازی دیدم.کلا باید گفت که بازی فاقد ارزش خاصی برای منه.به شخصه از انچارتد 2 بی نهایت لذت بردم ولی این بازی فاقد ارزش خاصی است
در کل به این بازی 8.5 از 100 میدم

الله اکبر !:|
5 بار بازی رو تموم کردم کامل هنوز واسم تکراری نشده و بازم میخوام دوباره برم اونوقت واسه شما دفعه اول تکراری شده ؟؟:smoke1:
شما اصلا بازی رو از نزدیک دیدی ؟؟ :dozing:
واقعا اینجا چاخان کردن کنتور نمیندازه :silenced: شعر نگو :whistling:

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,560
نام
حسین
بشدت منتظر نسخه بعدی بازی و ادامه ماجرای جوئل و الی هستیم ، حیفه این بازی ساخته نشه
هر کس هم حس میکونه خاطراتش با بازی خراب میشه خیلی راحت میتونه بازی رو نخره 250 هزار تومان هم برد میکنه:D یه اصطلاحتی قبلا خیلی تو بازیسنتر به کار میرفت این بود که شاتگان رو سرتون نذاشتن که بازی رو بخرید حتما:D
شما به خاطرات خوش فکر کنید ما از نسخه نسل بعدی بازی لذت میبریم:D

آخرین ویرایش:

consl

کاربر سایت
May 28, 2015
68
الله اکبر !:|
5 بار بازی رو تموم کردم کامل هنوز واسم تکراری نشده و بازم میخوام دوباره برم اونوقت واسه شما دفعه اول تکراری شده ؟؟:smoke1:
شما اصلا بازی رو از نزدیک دیدی ؟؟ :dozing:
واقعا اینجا چاخان کردن کنتور نمیندازه :silenced: شعر نگو :whistling:

واقعا لذتی که انچارتد2 به من داد اصلا این بازی نداد.
بعد از یه بار بازی کردن خسته کننده می شود .

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,541
نام
Mehrdad
تام چیک مشکلی براش پیش اومده؟ احساس می کنم روحش تو این تاپیک هلول کرده:d جناب استاد فریبرز(:-j) اونایی که فرمودی زامبی نیستند. tlou بماند. مطمئنی resident evil walking dead و صد ها مدیای زامبی محور دیگه را دیدی؟ اخه اگه دیده بودی به کلیکر ها نمی گفتی زامبی:d
کسی که ادعای dota2 باز بودن داره از نقطه a به b رفتنو خسته کننده می دونه:d

dragonslayer

کاربر سایت
Jul 22, 2012
534
نام
محمدرضا
agha fariborz
فکر نمیکنم لازم باشه ثابت کنم که tlou بازی سطح بالایی هست . این موضوع کاملا بدیهیه .
حرفم در مورد gamespot هم اشتباه متوجه شدی . منظور من این بود که وقتی سایت معتبری مثل gamespot به این بازی نمره ی نسبتا خوب 8 رو میده این جماعت اون سایت رو نا معتبر میدونن به خاطر نمره ای که به tlou داده . با این شرایط حرف تندی که تو در مورد این بازی توی اینforum میزنی مصداق کامل خود زنیه .

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
تو دنیای Tlou به خاطر شرایطی که روی زمین پیش اومده بیشتر آدما برای بقا فقط میخوان زنده بمونن و انسانیت و وجدان و به فکر دیگران بودن جای خودش رو به بی وجدان بودن ، بیرحم بودن و فقط به فکر خود بودن داده ! و تو این دنیای کثیف و بی رحم این وسط میتونه روابط احساسی زیبایی هم باشه و فقط جوئل و الی نیستن که میتونن یک رابطه زیبای پدری و دختری به تصویر بکشن و انسان های دیگه هم هستن با داستان های دیگه که میتونن روابط احساسی قشنگی داشتن باشن چه میدونم روابط عشق پسر و دختر و ...... خیلی چیزای دیگه !

TLOU میتونه داستان و دنیای آدمای دیگه رو هم نشون بده و به تصویر بکشه و این دنیای آخر و زمانی بازی فقط محدود به جوئل و الی نیست و انسان هایی با داستان ها و سرنوشت غم انگیز و درام دیگه هم هستن که میشه بهشون پرداخت و به تصوریر کشیدشون ................

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
به نظر من ساختن دوباره انچارتد کار درستی نبود،ناتی داگ با لست آو آس جهش بزرگی برداشت و کلاس کاری خودش رو کلا عوض کرد،از هر جهت نگاه کنی لست آو آس بازی بزرگتر و عمیق تریه تا انچارتد،آنچارتد مث یک فیلم شاهکار هالیوودی میمونه و لست آو آس یه فیلم شاهکار اروپایی.

شما فکر کن لست آو آس اگه همین یه نسخه باشه چطور میتونه جاودانه باشه،اینکه الی بزرگ میشه ده سال بعد از این دست داستانا یه جوری میکنه قضیه رو،تاثیر رو کمتر میکنه،متوجه میشین چی میگم که؟:D اونایی که میگن خیلی راحت میشه داستان رو ادامه داد مث این که رسالت بازی رو خوب درک نکردن،داستان لست آو آس داستان فایرفلای و بقای بشر و اینا نبود که ادامش بدن،داستانِ رابطه الی و جوئل بود که به بی نقص ترین شکل ممکن تکمیل شد.

ناتی با لست او اس کاری کرد که من واسه بازی بعدیشون منتظر یه اثر به همین شدت تکان دهنده با ایده نو باشم،نه نسخه چهارم انچارتد و باز هم یه بازی صرفا فان.میدونم بازی یعنی سرگرمی و آنچارتدم بازی سرگرم کنندست و اینا :D اما من ساختن آنچارتد رو پیشرفت نمیدونم،بره کرش بسازه که دیگه هیچی رسما ریسِت میشه :D

پا نوشت ها:

فکت شخصی :D
این پست اصلا در هجو انچارتد نیست
این پست سوا از مسائل تکنیکیه

خیلی قشنگ توضیح دادی، Level up!

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
کاری به جو به وجود امده پیرامون این بازی و تعریف های الکی که از این بازی میشه ندارم.من الان دارم نسخه اولشو بازی میکنم.فقط میشه گفت هیچ چیز خاصی نداره.گیم پلی تکراری و خسته کننده تنها چیزیه که من از این بازی دیدم.کلا باید گفت که بازی فاقد ارزش خاصی برای منه.به شخصه از انچارتد 2 بی نهایت لذت بردم ولی این بازی فاقد ارزش خاصی است
در کل به این بازی 8.5 از 100 میدم

آدم اینجور پستا رو که میبینه به شدت متوجه خلع گزینه Dislike یا Vote down در این Forum میشه.

no noob

کاربر سایت
May 18, 2014
240
نام
lord dark
من 3 ماه پیش این خبر دادم ولی نمیدونم چرا کسی باور نکرد زدن تاپیکو قفل کردن
بازی خوبی میشه یکش که ترکوند دوش هم فضایی میشه ☺

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر