نیل دراکمن : THE LAST OF US 2 احتمالا به زودی ساخته خواهد شد

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
the_last_of_us-600x337.jpg

درود

در ماه ژوئن بود که صدا پیشه ی شخصیت نیتن دریک ، نولان نورث اشاره به ساخت دنباله ی اثر تحسین شده ی THE LAST OF US کرد. در همین رابطه نیل دراکمن در مقاله ای مرتبط با عنوان Uncharted 4 که در مجله رسمی پلی‌استیشن منتشر شده در رابطه با ساخت دنباله ی اخرین ما صحبت کرده است.

اقای نیل دراکمن اشاره میکند که ما قبل از کار بر روی انچارتد 4 ، کار بر روی یک نمونه اولیه از THE LAST OF US 2 را اغاز کرده بودیم. در واقع در ان زمان ما به طور همزمان بر روی نمونه اولیه چند عنوان کار میکردیم اما در حال حاضر فقط بر روی انچارتد 4 کار میکنیم.

ما ایده هایی برای عنوان THE LAST OF US 2 با شخصیت های جدید ، THE LAST OF US 2 با شخصیت های نسخه اول ، ایده هایی برای یک بازی علمی تخیلی و همینطور ایده هایی برای یک بازی فانتزی در ذهن داشتیم و برای هر کدام از ایده هایمان نمونه های اولیه ای طراحی کردیم.

بنابر این من فکر میکنم منظور نولان نورث طرح های اولیه THE LAST OF US 2 باشد.در حال حاضر ایده ای در مورد پروژه آینده مان نداریم و احتمالا تا چند ماه بعد از پایان ساخت Uncharted 4 نیز در این مورد چیزی نخواهیم دانست.

به عبارت دیگر The Last of Us 2 ممکن است ساخته شود (خصوصا با فروش 6 میلیونی نسخه اول)، اما هنوز ساخت آن آغاز نشده است.

منبع

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
بعید می‌دونم این نسل بیشتر از دو تا بازی جدید از ND ببینیم :(
TLOUـه بعدی می‌ره برا 2018 (خوشبینانه که 2 سال بعد از U4 بازی رو بسازن).

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
این خبر نوید یک رویداد فوق‌العاده دلچسب رو می‌ده.
اینکه شماره دوم TLoU هم توسط Neil و Bruce کارگردانی می‌شه! =p~
خدا این 2تا پسر رو از ما نگیره! اسمشون رو می‌شنوم، روحم شاد می‌شه! :x:d

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
یه دو ساعت پیش تو یوروگیمر خوندم، اینجا هم همون حرفی که اونجا زدم رو میگم: به نظر من داستان جوئل و الی به بهترین نحو ممکن تموم شد و اینکه این توی مصاحبه میگه که داشتن برای قسمت دوم Brainstorming میکردن به این معنی هستش که از اول ایده ای برای ادامه داستان نداشتن و الان فقط برای محبوبیت بازی قصد ساخت قسمت دوم دارن....من دوست دارم ND یه بازی جدید معرفی کنه و به نظرم بچه هایی که هنوز دنبال قسمت دوم و سوم و شصتم برای همه بازیهای مورد علاقشون هستن یکم با قضیه بچه گانه دارن برخورد میکنن، بعضی بازی ها یک قسمت براشون کافیه که پتانسیلشون تموم بشه.....فیلم Leon رو در نظر بگیرید، اگر قسمت دومی ازش ساخته میشد احتمالا Ruin میشد، ND صد در صد یه بازی تاپ تحویل میده اگر قسمت دوم رو بسازه ولی هیچی نمیتونه The Last of Us بشه و برای همین باید Drop ش کنن و سنت دیرینه ND که ساخت IP جدید توی هر نسل پلی استیشن هستش رو ادامه بدن....همین الانش من اعصابم خورده از اینکه به جای یه اسم جدید که هیچ ایده ای راجع بهش ندارم و کلی هیجان بهم میتونه بده ، منتظر Uncharted 4 هستم که حدودا 90% همه چیزش رو میدونم

awesome_body

کاربر سایت
May 21, 2014
213
سلام
ببخشید صداپیشه ی شخصیت جویل نولان نورث بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟عامو اشتباه نوشتی صداپیشه جویل تروی بیکر بوده لطفا تصحیح کنید

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
یه دو ساعت پیش تو یوروگیمر خوندم، اینجا هم همون حرفی که اونجا زدم رو میگم: به نظر من داستان جوئل و الی به بهترین نحو ممکن تموم شد و اینکه این توی مصاحبه میگه که داشتن برای قسمت دوم Brainstorming میکردن به این معنی هستش که از اول ایده ای برای ادامه داستان نداشتن و الان فقط برای محبوبیت بازی قصد ساخت قسمت دوم دارن....من دوست دارم ND یه بازی جدید معرفی کنه و به نظرم بچه هایی که هنوز دنبال قسمت دوم و سوم و شصتم برای همه بازیهای مورد علاقشون هستن یکم با قضیه بچه گانه دارن برخورد میکنن، بعضی بازی ها یک قسمت براشون کافیه که پتانسیلشون تموم بشه.....فیلم Leon رو در نظر بگیرید، اگر قسمت دومی ازش ساخته میشد احتمالا Ruin میشد، ND صد در صد یه بازی تاپ تحویل میده اگر قسمت دوم رو بسازه ولی هیچی نمیتونه The Last of Us بشه و برای همین باید Drop ش کنن و سنت دیرینه ND که ساخت IP جدید توی هر نسل پلی استیشن هستش رو ادامه بدن....همین الانش من اعصابم خورده از اینکه به جای یه اسم جدید که هیچ ایده ای راجع بهش ندارم و کلی هیجان بهم میتونه بده ، منتظر Uncharted 4 هستم که حدودا 90% همه چیزش رو میدونم

برعکس به نظر من داستان الی و جول به خوبی تمام شد اما به راحتی میشه یک ادامه عالی براش ساخت .
خیلی راحت میتونن داستان اینکه Firefly افتاده دنبال جول و الی و چند سال بعد به نمایش بزارن و داستان اینکه الی متوجه میشه جول بهش دروغ گفته و ... موراد دیگه پس به نظر من خیلی راحت میشه ادامه بازی ساخت خیلی هم راحت میشه بار دراماتیک عالی ازش در اورد با توجه به بعد از نجات الی توسط جول از دست Firefly به وجود امد مطمئن باش منم بازی کارگردانی میکردم هم نسخه بعدی عالی از آب در میومد با توجه به نسخه اول چه برسه به نیل و دارکمن دارن بازی میسازن که من همه جوره بعد چند بازی بهشون اعتماد کامل دارم بدترین بازیشون حتی از 95 % بازی های این نسل بهتر از آب در میاد .

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
به نظر من اینا دارن برعکس عمل میکنن ... عوض اینکه tlou2 بسازن باید نسخه های بعدی uncharted رو بسازن ... tlou عالی تموم شد ولی uncharted هر چقدرم ادامه بدی جا داره . .

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
من بدون الی میمیرم :( حتی فکرش هم میکُشَتَم که الی چند سال بزرگتر بشه چه دختر بددهنترو :d خشنترو نازتری میشه ، جول هم که نباشه کاریزما نمیده بازی . نیلو بروس یه دقیقه به مغز وحشیشون امون بدن داستان کاملش با تمام جزییات جلو چششونه ، کل بازی یه طرف ، جولو الی یه طرف .

saeed hs

کاربر سایت
May 21, 2015
539
نام
سید سعید
کلا این که در بهترین حالت های ممکن با اسطوره ها خداحافظی کنیم هیچ شکی نیس :d ولی خدایی حقش نیس تموم شه این شخصیت ها و داستانشون :d
در کل هر چی بسازه خوبه کاریزمایی چیزی داره تو خودش :d

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
862
نام
محسن

فرقش با Leon اینه که اون بزرگوار مُرد دیگه! شماره 2اش بی معنی بود! از این تیپ داستان ها میشه به فیلم پدرخوانده اشاره کرد که اتفاقا شماره 2اش خیلی خوب بود.
کلا سخته یه داستان دراماتیک رو ادامش داد ، ریسک خیلی زیادی داره و فقط در مورد The Last of Us صدق نمی کنه. ولی خب یک ایده خیلی خوب میتونه راضی کننده باشه در مورد ادامه داستان، و ND هم سابقه خیلی خوبی داره و میدونه داره چه کار می کنه و شک نکنید قبل از من و شما به این موضوع فکر کرده که همچین داستانی رو شاید نشه به آسونی ادامه داد.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
به نظر من اینا دارن برعکس عمل میکنن ... عوض اینکه tlou2 بسازن باید نسخه های بعدی uncharted رو بسازن ... tlou عالی تموم شد ولی uncharted هر چقدرم ادامه بدی جا داره . .

دقیقا نظره منم همین هست الان باید تلو 2 رو نیل دراکمن و بروس میساختن برای سال 2016 The last of us 2 رو بازی میکردیم. انچارتد هم میدادن به یک تیم دیگه مثلا همون افرادی که نسخه سوم رو ساختن که خیلی هم خوب بود.

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
دقیقا نظره منم همین هست الان باید تلو 2 رو نیل دراکمن و بروس میساختن برای سال 2016 The last of us 2 رو بازی میکردیم. انچارتد هم میدادن به یک تیم دیگه مثلا همون افرادی که نسخه سوم رو ساختن که خیلی هم خوب بود.

البته نظر من این بود که tlou رو اصلا نسازنا :D

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
چیزی که ما دیدیم از TLOU داستانی بود که برای تموم شدن تو همون نسخه ی اول نوشته شده بود و اینو خود نیل هم گفت که داستان این دو شخصیت تو همین نسخه به پایان میرسه. اینکه بخوای برای همچین داستانی ادامه ای در نظر بگیری کار سختیه چون داستان برای ادامه دادن نوشته نشده بود هرچند که میشه ادامش داد نه اینکه نشه ولی اینکه به موفقیت نسخه ی اول برسه اون جای بحث داره. هرچند ND و چند تا استودیوی دیگه هستن که اصلاً نمیشه به کارهایی که میکنن شک کرد و من به شخصه مطمئن هستم چیزی که در آخر به دست مخاطب میرسونن شاهکاره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر