Top 10 Brilliant Games You Might Have Missed This Generation

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
med_21612vq100805_000_1280x720.jpg

دوره نسل هفتم هم رو به پایان است و سیل عناوین جدید با گرافیک‌های پر زرق و برق دارد بازار را از آن خود می‌کند. در این میان برآن شدیم تا با معرفی ده بازی برتر این نسل را که سرشار از نبوغ و نوآوری است اما کمتر کسی به سمت آنها رفته و مورد بی‌مهری قرار گرفته است، توجه دوستان را به آنها جلب کنیم.
گفتنی است این بازی‌ها بی‌نقص نیستند و در آنها ضعف‌هایی پیدا می‌شود، اما اگر بر آنها چشم ببندید، اوقات فوق‌العاده‌ای برای خود رقم خواهید زد و خداحافظی گرمی با نسل هفتم خواهید داشت. در ضمن این فهرست به انتخاب سایت PlaystationTrophies تدوین شده است.

Ni No Kuni: Wrath of the White Witch
دارندگان PS3 با تهیه بازی Wrath of the White Witch لطف بزرگی به خود خواهند کرد. این عنوان که تمجید بسیاری از منتقدان را برانگیخت، استودیوی Level5 و نوابغ داستان‌پردازی Studio Ghibli را پشت خود دارد. با وجود سادگی معصومانه‌ای که از سر و روی بازی می‌بارد، با یک نقش‌آفرینی پیچیده و عمیق طرف هستید.
میانگین امتیاز: 85 از 100

Vanquish
بازی Vanquish اوج طراحی بازی در سبک شوتر اکشن سوم شخص که برای کنسول‌های X360 و PS3 عرضه شده است. کنترل دقیق، نوآوری در حالت اسلوموشن و تلاقی جذاب آن با سلامتی شخصیت، گرافیک فنی معرکه و موسیقی هیجانی از شاخص‌های این عنوان است.
میانگین امتیاز: 84 از 100​

Bulletstorm
در عنوان Bulletstorm با گرافیک (چه فنی چه هنری) و طنزی فوق‌العاده‌ طرفیم. واقعا چند بازی سراغ دارید که سلاحی با گلوله‌هایی به شکل مته در اختیارتان قرار بدهند و دشمنان را به دیوار پیچ کنید البته این بازی را به خاطر خشونت بالا، فقط به بزرگسالان توصیه می‌کنیم.
میانگین امتیاز: 83 از 100

Castlevania: Lords of Shadow
سال‌ها بود که سری کسلوانیا دچار افول کیفی شده بود تا جایی که وقتی اربابان سایه به عنوان ریبوت این سری معرفی شد، کمتر کسی فکرش را می‌کرد شاهد نجات آن از زوال باشد. بازی Castlevania: Lords of Shadow ، توانست با یک روایت جذاب با ارزش هنری بالا و گیم‌پلی قوی و در عین حال خاص ارائه کند. اگر PS3 یا X360 دارید، حتما این بازی را فراموش نکنید.
میانگین امتیاز: 83 از 100

Bayonetta
شاهکار Bayonetta پلاتنیوم گیمز از هر حیث سبک هک اسلش را به اوج رساند. گیم‌پلی فوق‌العاده عمیق با چند سلاح و کمبو و چند سیستم مبارزه که در ترکیب با یکدیگر زرادخانه‌ای بی‌همتا تشکیل داده بودند، در کنار گرافیک قوی آن، ویژگی‌های این جواهر عرضه شده برای PS3 و X360 است.
میانگین امتیاز: 88 از 100

Call of Juarez: Bound in Blood
عنوان Call of Juarez: Bound In Bloodپس از Red Dead، بهترین بازی ساخته شده با مضمون غرب وحشی است. دوئل‌های نفسگیر و کنترل دو اسلحه با دو چوبک به شکل همزمان، از ویژگی‌هایی بود که این بازی را از بقیه متمایز می‌کرد. وقتی به این ویژگی‌ها داستانی با درون مایه‌های اسرارآمیز را اضافه کنید،شالوده‌ای خاص در دست خواهید داشت که بسادگی از یادتان نخواهد رفت.
میانگین امتیاز: 78 از 100

Alpha Protocol
Alpha Protocol از آن دست بازی‌هایی است که در همان ابتدا انیمیشن خشک، سیستم مبارزات افتضاح و ایرادات دیگرش باعث می‌شود دست از بازی بکشید. اما اگر روی این اشکالات چشم ببندید، با حجم دیوانه‌واری از تصمیمات روبه‌رو هستید که عمقی وصف‌ناپذیر به این بازی داده‌اند. این تصمیمات هم در داستان و هم گیم‌پلی نقش پررنگی داشته و بازیکن در تبدیل شدن به یک جاسوس مخوف یا یک بزن بهادر وحشت‌آفرین مختار است.
میانگین امتیاز: 68 از 100

MotorStorm Apocalypse
عناوین شبیه‌سازی خارق‌العاده بسیاری در بازار موجود است که اتومبیلرانی را در اوج واقعگرایی عرضه می‌کنند، اما اغلب همه دوست داریم گاهی خود را غرق تخیل کنیم. ساختمان‌های در حال فرو ریختن، انفجارهای متعدد، زمین لرزه، گردباد و... خطراتی است که شما را در بازی MotorStorm Apocalypse تهدید می‌کند.
میانگین امتیاز: 77 از 100

Binary Domain
تیم پشت دامنه باینری از افراد خوش ذوقی تشکیل شده است. با اختصاص یکی دو ساعت از وقت خود به بازی Binary Domain، خیلی زود فرق آن را با دیگر عناوین فرامکاشفه‌ای با تم رباتیک می‌بینید. برخلاف بیشتر بازی‌های مشابه، در این بازی نبرد با ربات‌ها را به معنای واقعی حس می‌کنید. ربات‌هایی که با از دست دادن قطعات خود، باز هم سراغ بازیکن می‌آیند و هر کدام چند شکل و سبک مبارزه دارند.
میانگین امتیاز: 72 از 100

Just Cause 2
بازیJust Cause 2 خیلی پیش‌تر از فارکرای 3 و دنیای مسخ‌کننده آن، JC2 جزیره‌ای سرسبز و زیبا را در اختیار بازیکنان گذاشت تا در آن دیوانه‌وار‌ترین کارها را انجام بدهند. نقش اصلی داستان مجهز به قلابی است که با آن از وسائل نقلیه و حتی هواپیما آویزان می‌شود. اگر دلتان یک ماجرای بی حد و مرز می‌خواهد و دوست دارید رمبوبازی کنید، این بازی را از دست ندهید.
میانگین امتیاز: 84 از 100

منبع

آخرین ویرایش:

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,347
نام
محمدرضا
ای خدای من این عکس Vanquish رو گذاشتی باز منو بردی به بهترین دوران گیمیم در نسل قبل:((
فکرشو بکن قسمت دوم رو با گرافیک نسل جدید بسازن بهترین خبر ممکن میشه برام شاید سگا خبری بده از این بازی تو TGS :((

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
ای خدای من این عکس Vanquish رو گذاشتی باز منو بردی به بهترین دوران گیمیم در نسل قبل:((

یکی از بهترین اثار نسل قبل بود. واقعا برای پلاتینوم گیمز متاسفم که این عنوان را ادمه نداد. امیدوارم در توکیو گیم شو خبر ساخت قسمت دومش تایید شه

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
انصافا vanquish یکی از بهترین بازی های نسل قبل در ضمینه ی نوآوری و خلاقیت بود۰گیم پلی سریع و نفسگیر و فوق العاده ای داشت۰

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
انصافا vanquish یکی از بهترین بازی های نسل قبل در ضمینه ی نوآوری و خلاقیت بود۰گیم پلی سریع و نفسگیر و فوق العاده ای داشت۰

به جرات میشه گفت ونکوییش بهترین شوتر سوم شخصی هست که توسط ژاپنی ها ساخته شده است.

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
Vanquish انصافا گیم پلی بی نقصی داشت امیدوارم نسخه ی دوم رو هم بسازن ولی باید 60 فریم باشه :d البته اگه برای PC میدادن میشد 1080p و 60 فریم بازی کرد :(

Castlevania هم خیلی خوبه ولی من با نسخه ی دومش بیشتر حال کردم :d Bayonetta هم بد نبود کاش نسخه ی دومش زودتر از انحصار WiiU آزاد بشه :|

consl

کاربر سایت
May 28, 2015
68
من از افراد زیادی شنیدم که از بازی Vanquish لذت بردند ولی واقعا من تنها یه بار توانستم تمومش کنم ازش هم لذت نبردم

dragonslayer

کاربر سایت
Jul 22, 2012
534
نام
محمدرضا
لیست خوبیه....بازی هایی که نام برده واقعا بازی های درخشانی هستن که کمتر از لیاقتشون شناخته شدن .
ولی جای valkyria chronicles توی لیست خالیه . این بازی یکی از خاص ترین و متفاوت ترین بازی هایی بود که بازی کردم . و واقعا در سطحی که لایقش بود شناخته نشد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر