100 بازی ضعیف نسل هفتم به قلم Origami 2008 - بزودی آپدیت می شود

بدترین بازی لیست (رتبه یک چه عنوانی است؟)

• Delta Force X2

رای‌ها: 0 0.0%
  • Terrorist Takedown 2

• جنگ در خلیج عدن

رای‌ها: 5 100.0%
  • Hulk 2008

• Bejjing 2008

• Fighter Unchained

• Infernal : Hell of Veagnance

• Hour of Victory

• مجموع رای دهنده‌ها
    5
  • نظرسنجی بسته شده است .

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,486
نام
سپهر
سلام
من وقت نمیکنم ۵ تا بازی شاهکار رو که بازی نکردم رو بازی کنم :|
شما چطور این همه وقت کردید و این همه بازی رو تونستید بازی کنید؟ :d

من از سال 2009، سال بود که به یک گیمر خوره تبدیل شدم و هر بازی رو ظرف دو سه روز تموم میکردم.. بعدم اون سال بخاطر پایینی قیمت دی وی دی (تو مشهد)، بازی حلقه ای 500 تومن بود و من هر وقت بازی میگرفتم.. 10 تا با هم میخریدم... اما اون موقع از این خبر نداشتم که بازی هایی مثل Shellshock,Delta Force X2,Made Man..... که بازی می کردم، امیتازاشون خیلی خرابه (فکر نمیکردم که بازی هم مثل فیلم ها نمره میدن) بخاطر همین کم در خرید بازی ه دقت کردم، بعضیاشون از سر ناچاری (فقر بازی در تابستون، معرفی دوستان ناباب به این بازی، علاقه یک بازی بخاطر اقتباسشون »ثل بازی Prison Break) من بازی های افتضاحی بازی کردم... که این لیست رو دارم می سازم.. دلایلشو بعدم به آن اضافه میکنم!

supermir

کاربر سایت
Mar 29, 2013
86
مگه بازی های نسل هفت بازی هایی نیست که برای کنسول های XBOX 360 و PS3 منتشر شده؟
پس بازی های PS2 و کلا بازی های قبل از نسل هفت اینجا چیکار میکنند؟

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,486
نام
سپهر
مگه بازی های نسل هفت بازی هایی نیست که برای کنسول های XBOX 360 و PS3 منتشر شده؟
پس بازی های PS2 و کلا بازی های قبل از نسل هفت اینجا چیکار میکنند؟
Ps2 بین نسل ششم و هفتمه!!!بعدم نسل هفتم از
سال ۲۰۰۶ شروع میشه...بعدشم این بازی هایی که نوشتم نسخه های ps2 ضعیفی نسبت به x360 و ps3 دارند که بهتون میگم طرف اونا نروید!!!

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
Ps2 بین نسل ششم و هفتمه!!!بعدم نسل هفتم از
سال ۲۰۰۶ شروع میشه...بعدشم این بازی هایی که نوشتم نسخه های ps2 ضعیفی نسبت به x360 و ps3 دارند که بهتون میگم طرف اونا نروید!!!

PS2 نسل ششم هست نه مابین نسل شش و هفت. به نظرم عنوان تاپیک رو میذاشتی بدترین بازیهایی که تجربه کردم بهتر بود

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,486
نام
سپهر
PS2 نسل ششم هست نه مابین نسل شش و هفت. به نظرم عنوان تاپیک رو میذاشتی بدترین بازیهایی که تجربه کردم بهتر بود

اینم حرفیه.. جون که بیشتر بازی هایی که انجام دادم توی نسل هفت و در سال های 2006 تا 2014 (نسل هفت) هست.. ممنون از نظرتون!!!!

اما خداییش Alone In The Dark.Call of Duty World At War,X-Men -Merecnaris 2 رو ی PS2 نسبت به نسخه های X360,PS3,PC آشغاله!!!

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
اینم حرفیه.. جون که بیشتر بازی هایی که انجام دادم توی نسل هفت و در سال های 2006 تا 2014 (نسل هفت) هست.. ممنون از نظرتون!!!!

اما خداییش Alone In The Dark.Call of Duty World At War,X-Men -Merecnaris 2 رو ی PS2 نسبت به نسخه های X360,PS3,PC آشغاله!!!

آره روی PS2 خیلی بد بودن :(

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
sim city بازی بدی هست . داداش من شما سلیقت به یک بازی نمیخوره و دوست نداری بد میشه . sim city یک شاهکار به تمام معناست تنها عیبش این بود که باید همیشه آنلاین باشی که اونم حل شد من خودم بیش از 60 ساعت این بازی رو بازی کردم و لذت بردم

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
sim city بازی بدی هست . داداش من شما سلیقت به یک بازی نمیخوره و دوست نداری بد میشه . sim city یک شاهکار به تمام معناست تنها عیبش این بود که باید همیشه آنلاین باشی که اونم حل شد من خودم بیش از 60 ساعت این بازی رو بازی کردم و لذت بردم

دادش عنوان تاپیک رو بخون. گفته که نظر خودشون هست فکت که نیست. از نظر ایشون بازی بدی هست این کجاش مشکل داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر