تاریخ عرضه Quantum Break اعلام شد

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
امروز در طول کنفرانس «گیمز کام» کمپانی مایکروسافت تاریخ عرضه عنوان در حال توسعه استودیو «رمدی» Quantum Break را اعلام کرد. با ادامه خبر با سایت بازی سنتر همراه باشید.

0XasO.jpg
«کوانتوم بریک» آخرین عنوان در حال توسعه خالقان «مکس پین» و «الن ویک» در تاریخ 16 ماه فروردین سال آینده [5 آپریل 2016] به صورت انحصاری برای کنسول Xbox One منتشر خواهد شد.
عنوان «کوانتوم بریک» در ابتدا قرار بود در سال 2015 منتشر شود اما به دلیل تعداد زیاد بازی های انحصاری کنسول Xbox One در سال 2015 شرکت مایکروسافت اعلام کرد بازی در سال 2016 منتشر خواهد شد.

عنوان «کوانتوم بریک» تنها یک بازی نخواهد بود. در این عنوان شما در نقش قهرمان داستان بازی خواهید کرد و کنترل شخصیت منفی بازی هم از طریق تصمیماتی که گرفته اید به صورت لایو اکشن پخش خواهد شد.
استودیو رمدی این عنوان را با جمله «بهترین بازی استودیو رمدی» وصف می کند.

منبع

آخرین ویرایش:

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
بچه ها نمایشی چیزی از گیم پلی بازی نشون دادن؟
این عنوان برای من که عاشق remedy هستم فوق العاده حائز اهمیته:d، شدیدا دوست دارم بازی بدرخشه، حق remedy توی این صنعت خیلی خیلی بیشتر از این حرفاس...

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,360
بهترین بازی مکس پین البته تریلرهای قبلی این بازی نوید یه شاهکار میده
حالا بیان یه مکس پین 4 هم معرفی کنن دل ما pC بازها شاد بشه عالی میشه
امیدوارم اینم بعد مدتی روی PC بیاد

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
410
نام
پویا
گویا مایکرو فنا راست میگفتن, دیگه اینجوری نیست که همه بازیارو بذارن زمستون عرضه کنن, تو هر بازه ی زمانی یه انحصاری هست بلاخره.

واقعا مایکرو گل کاشت یعنی اگه اینارو تو E3 میگفت شاید دیگه سونی لقب بهترین کنفرانس سال رو تو E3 نمیگرفت.

مدل جدید ترول زیر پوستیه ؟!

متاسفم واسه ی خودم که کلا میام پست میدم اینجور جاها.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر