Assassin’s Creed Syndicate داستان زمان حال را هم روایت خواهد کرد

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
AC-Syndicate-story-595115.jpg

اقای Marc-Alexis Cote، کارگردان نوآوری بازی Assassin’s Creed Syndicate در مصاحبه با وبسایت گیم اسپات اشاره کرد که داستان زمان حال در قسمت جدید سری وجود خواهد داشت و درگیری های بین اساسین ها و تمپلارهای مدرن را به تصویر می‌کشد.

او با اشاره به پایان قصه دزموند در قسمت سوم گفت:
داستان این شخصیت در قسمت سوم سری تمام شد. قسمت چهارم یک مکان گذرا بود که چرخه دزموند را به یک چرخه جدید انتقال داد.

در ادامه او اشاره کرد که اطلاعات زیادی نمیتواند از داستان زمان حال بدهد ولی قطعا داستان زمان حال بازخواهد گشت و بازیکنان درگیری بین دو فرقه اساسین ها و تمپلارها را خواهند دید.

بسیاری انتظار داشتند تا داستان زمان حال در قسمت های Assassin’s Creed 4: Black Flag و Assassin’s Creed Unity به تصویر کشیده شود وشاهد داستان بعد از مرگ دزموند باشیم.

بازی Assassin’s Creed Syndicate در 23 اکتبر برای کنسول های اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ و در تاریخی نامشخص برای رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

آخرین ویرایش:

saeed hs

کاربر سایت
May 21, 2015
539
نام
سید سعید
واقعا حیف که اون قسمت ها رو نمی خوان فعلا ادامه بدن :d اما خوب کلا هر روز بدتر از دیروز هس تا اینجا اساسین حالا این یکی رو هم باید دید :d

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,721
نام
وحید
داستان اصلی اساسین کرید یکی از قوی ترین داستانهای کل بازی هاست منتها از revelations به بعد از اون فاز اصلی داستانش خارج شد
امیدوارم برگرده به همون فاز اصلی داستان
یادش بخیر تو تاپیکش چقدر مباحث جذاب پیش میرفت و چقدر مطلب ترجمه شد اونجا

آخرین ویرایش:

consl

کاربر سایت
May 28, 2015
68
تنها امیدوارم مثل نسخه قبلی مشکل نداشته باشه
از لحظه گرافیک هم بد نیست تنها بتواند نواروی تو بازی ایجاد کنند خوب میشه
اگه دوسال یه بار بازی رو عرضه میکردند با عنوانی پرمحتوا وخوب روبه رو بودیم نه یه عنوان متوسط

آخرین ویرایش:

hunter 2.1

کاربر سایت
May 25, 2014
5
خیلی جالبه اکثر بازی های خفن از یه سال معین همه از اون فاز اصلی داستان خارج شدن
اساسین که از بعد revelations یه چیز دیگه شد
cod بعد از mw3 کلا دیگه سبکشو عوض کرد .بعد اون بازیشاش اون حس کلاف رو نمی داد
و.... خیلی از بازی
اینم به خاطر اینه که شرکت ها واستدیوها میخوان متفاوت باشن و یه تنوع به کار بدن در صورتی که نمیدونن این تنوع کلا به سبکشون اسیب میزنه

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,037
نام
سهند
تنها امیدوارم مثل نسخه قبلی مشکل نداشته باشه
از لحظه گرافیک هم بد نیست تنها بتواند نواروی تو بازی ایجاد کنند خوب میشه
اگه دوسال یه بار بازی رو عرضه میکردند با عنوانی پرمحتوا وخوب روبه رو بودیم نه یه عنوان متوسط

نه داداش به کاهدون زدی . امیدوار نباش
نوآوری خاصی تو بازی بوجود نیومده .

mohammadmahdi

کاربر سایت
Aug 30, 2011
92
نام
salar
عاقا من اصلا گیمر پرو نیستم ک چمیدونم مشکلات گرافیکیو باگ اینا برام مهم باشه فقط نمیدونم چرا شخصیت های بازی انگار اسبن بابا اون زمان اتزیو ی خراش به مامانش میاوردن ناموسن غیرتی میشد اصن حس حال خشم ب خود ادم دس میداد الان ننه این شخصیت جدیدارو ب فنا بدی فقط نشون میده بزرگ شدن:/ :-/

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
من بعد از انجام دادن تمام شماره های AC به این نتیجه رسیدم که اصل کار Black Flag هست و بقیه بازی های این سری بهانه ای بیش نیستن! :D خلاصه اینکه اینو هم دستگرمی میریم به امید روزی که Black Flag 2 معرفی بشه :D داستان و اینا هم دیگه مهم نیست برام چون اینا اینقدر بهش شاخ و برگ میدن که دیگه نمیتونن جمعش کنن و هر چقدر هم داستانش خفن باشه بازم نصفه و نیمه باقی می مونه، فقط بازی رو بدون مشکل فنی و گرافیکی تحویل بدن، انتظار دیگه ای ازشون ندارم :D

پ.ن: با * و .... گذاشتن یا انگلیسی نوشتن، اون چیزی که میخواید سانـــــسور کنید، سانـــــسور نمیشه متاسفانه. گفتم که در جریان باشید چرا نصف کامنت ها پاک شدن :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
با این سرعتی که اینا دارن پیش میرن بازی خود به خود تا یکی دو سال دیگه به زمان حال میرسه و نیازی به روایت دو زمان مختلفو نداره :D تا اواخر نسل احتمال اینکه به آینده هم برسن هست :D
این چیزی هم که از جیکوب تا الان نشون دادن ، بیشتر شبیه Robin Hood's Creed ـه تا آساسین :D

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,037
نام
سهند
در کل شخصیت پردازی به نظرم در حد مرجان دریاییه :d
جیکوب یه آدم بزن بهادره . هیچ رقمه تو کتم نمیره اساسین باشه . باز به خواهره بیشتر امید دارم هرچند اونم یه تریلر بیشتر نداره

im@n

کاربر سایت
Mar 12, 2015
535
امید پشت امید :d
من که خیلی دلم تنگ شده برای این المان که تنوع خوبی رو توی گیمپلی باعث میشد
زمان حال bf هم که کلا ۴تا کامپیوتر باید هک میکردی و از نقطه a میرفتی b

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
اینا کاری کردن که Jade Raymond رسماً عذاب وجدان گرفته از در سرکار بودن واسه ساختن این ip ! لول ! چه آیپی بود با شماره اول و دوم / بعد الطایر و اتزیو به چه چیزی تبدیل شد ...

ma_fa198

کاربر سایت
Jun 18, 2010
998
نام
محمد
این بازی کلا افتاده تو سراشیبی !من واقعا موندم! اینا که تو زمان حال همه رو کشتن! اون از دکتر ویدیک اون از دنیل کراس که می تونست کلی ازش استفاده بشه تو سری ( که واقعا وقتی به اون صورت مرحله ی کشتن کراس تموم شد من تا دو ساعت این شکلی بودم :| رسما توهین به شعور مخاطب بود!) اون از دزموند مایلز (که اینو خوب شد کشتن!:d) دیگه کلا کسی نمونده تو زمان حال که اینا بخوان بهش بپردازن! در واقع به احمقانه ترین شکل ممکن تو نسخه ی سوم همه رو درو کردن ! (با اینکه می دونستن بازی قراره چندین سال دیگه هم به صورت متوالی عرضه بشه بازم این حرکت احمقانه رو انجام دادن!) واسه همینم بود که تو دو نسخه ی بعدی دیگه هیچی واسشون نمونده بود و فقط محض خالی نبودن عریضه اومده بودن آبسترگو رو تبدیل کرده بودن به یه شرکت سرگرمی :| که اهدافش رو به صورت پشت پرده داره جلو میبره! شان و ربکا رو هم کرده بودن قهوه چی و اپراتور که دیگه حتما سازنده ها به خاطر این همه خلاقیت و حرکات شگرف به خودشون افتخار می کنن!:| اینا تو زمان حال کسی واسشون نمونده ! احتمالا برای اسسین ها بیان یه شخصیت جدید رو بشونن تو انیموس که احتمالا شخصیت پردازیش میشه یه چیزی در حد فیلمای جمشید هاشم پور! ولی نمی تونم حدس بزنم دقیقا واسه تمپلار ها می خوان چیکار بکنن که یه شخصیت منفی خوب به وجود بیارن چون نه ویدیک و نه دنیل کراس دیگه وجود ندارن! احتمالا باز هم شاهد حرکت های شگرف :| باشیم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر