Yakuza Studio در حال کار برروی یک عنوان غیر مرتبط با سری Yakuza !

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
YokoyamaMasayoshiNagoshiGio.jpg

طی مصاحبه ای که آقای Yokoyama Masayoshi تهیه کننده ی استدیوی Yakuza با مجله فامیتسو داشتند تایید کرند که تیم سازنده یاکوزا در حال استخدام افراد بیشتر برای ادامه ساخت بازی های باکیفیت است. ایشان همچنان تایید کردند که تیم یاکوزا در حال کار بر روی یک عنوان غیر مرتبط با سری یاکوزا است.

Yakuza Studio هم اکنون 150 کارمند دارد و درکارنامه ی آنها عناوینی مثل سری Yakuza و Binary Domain دیده می‌شود.

با نزدیک شدن به TGSH و تایید آقای Haruki Satomi ریاست جدید سگا مبنی بر معرفی یک بازی جدید از طرف سگا در این نمایشگاه و عدم معرفی هیچ یاکوزای جدید از طرف این استدیو آیا امکان دارد که این عنوان جدید ساخته ی Yakuza Studio باشد؟

منبع

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
تو GeoW رباط بود ؟ کلی گفتم ! هسته گیم پلی بازی شبیه GeoW بود نوع کاور گرفتن دویدن نارنجک پرتاب کردن دستور دادناش به همتیمیا حتی گاننینگ بازی شبیهش بود (نسخه ی 1) این وسط یـ سری چیزیای جدید هم داشت ولی خو میگم هستش خیلی شبیه بود ...
با این حال باشه بابا نزنمون :d من خودم خیلی از بازی خوشم اومد و دوست دارم شدیدا نسخه ی دوش رو بسازن :x

اینجوری بخوای حساب کنی هسته همه بازیای شوتر شبیه همه. دیگه نمیشه که کاور گرفتن بازی رو عجیب غریب بسازن یا موقع دویدن دوربین رو ایزومتریک کنند تا بازی متفاوت به نظر بیاد! اینکه یه سری شباهت ها به GeoW داشته باشه طبیعیه چون بهرحال توی یک سبک اند و یه سری چیزا هم هست که الان دیگه بعد از GeoW به استاندارد تبدیل شده ولی خب اینکه بگیم "گیم پلیش کپی برابر اصل GeoW بود" نهایت بی انصافی در حق یه بازی فوق العاده خوش ساخته.

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
Binary Domain بازی خیلی خوبی بود، یه سری ویژگی هاش واقعا فوق العاده بودن مثل تخریب پذیری روبات ها، وقتی نازنجک سمتشون مینداختی کلا زره هاشون می ریخت خیلی حال می کردم یا تیر زدن به بازوها و .....، نکته بعد مبارزه با باس فایت هاش بود، در این مورد باید اعتراف کنم من تا حالا کم بازی دیدم که مبارزه با باس هاش تا این حد لذت بخش باشه.... بهترین بخش بازی بود...
نسخه دوم اگر ساخته بشه به نظرم میتونه بازی خیلی کاملی باشه ....

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,742
نام
مراد حلیمی
inary domain بازی خوبی بود ولی خیلی شبیه گیرز بود(علاوه بر همون هسته و کلیت گیم پلی, طراحی مراحلش مثل اون ترن های هوایی و اینا هم شبیه گیرز بود)
علاوه بر اون بقیه قسمتاش جای کار داشت

بهترین قسمتش همون تیکه تیکه شدن و ترکیدن رباتها بود

.

saeed hs

کاربر سایت
May 21, 2015
539
نام
سید سعید
ما نسخه ی 1 رو روی ابر پادشاه صنعت گیم یعنی ps2 :d بازی کردیم کلا دیگه تو کفش موندیم تا واسه غرب البته ی ریمسترد از 2 تا 4 واسه غرب بدن بد نیستا :d

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
به یاد PS2 خدا بیامرز افتادم... :|
یه چیزی...
بی دروغ، وجدانا، اون آقاهه سمت راستی رو بنده فکر کردم ماکت یا عروسک مروسک چیزی هست! :d چرا اینقدر برق می زنه!؟ :d

g4m3r

کاربر سایت
Oct 7, 2013
777
نام
saeid
به یاد PS2 خدا بیامرز افتادم... :|
یه چیزی...
بی دروغ، وجدانا، اون آقاهه سمت راستی رو بنده فکر کردم ماکت یا عروسک مروسک چیزی هست! :d چرا اینقدر برق می زنه!؟ :d

تازه فک کنم تو سری یاکوزا جزو شخصیت های بازی بود با این قیافه خفنش:d

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
امکانش هست Yakuza برای PC منتشر بشه؟ حقوق IP برای سگا هست یا سونی؟ :-/
آیپی برا خودشونه ، برا کنسول های نینتندو (فکر کنم برای Wii U) هم 2 سال پیش دو نسخه ی اول رو به صورت HD یه همچین چیزایی دادن :-?

برا پی سی ولی بعید میدونم بدن :-/ این لعنتی ها هنوز بعد 3 سال نسخه ی غربی یاکوزا 5 رو برا همون PS3 هم ندادن :| :| :| درخت بادمجون (!!) زیر پامون سبز شد 8-| حالا قراره لطف کنن و بدن.....

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
امیدوارم یه چیزی تو همین سبک یاکوزا بسازن که واسه X1 هم بیاد :D دو تا نسخه اولش رو با PS2 بازی کردم جالب بود.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر