احیاء داینوکرایسیس

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
کپکام دیگه سازندگان خوبی برای روایت داستان نداره
بازی هاش دیگه کیفیت سابق رو ندارن به جز استریت فایتر
بازی هاش عین البوم های این خواننده های تجاری شده که برای پول میخونن و کیفیت کارشون در حد توهینه
خیلی وقته مثل گذشته نتونستن تو بازی هاشون از معماهای جالب استفاده کنن
و خیلی خیلی موارد دیگه کلا توی این چند وقت افت کپکام به شدت مشهوده

موافقم

یک دلیل دیگر را هم من اضافه کنم:

کپکام شینجی میکامی را ندارد. مهم ترین دلیلش همین هست!:d

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد
این 5 دلیلی که دوستمون گفته را واقعا قبول دارم.تصور یک داینوکرایسیس نسل هشتمی هوش و حواس را از سر ادم میبره!

آخرین ویرایش:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
کپکام ورشکست نشه شانس اورده اوضاعش خوب نیست اگه میخواستن دنباله ای بدن مطمنا ip ای مثل Dmc تو اولویت بود الانم دست و پا شکسته Evil 7 فعلا تاریخ زدن ببینیم عاقبتش چی میشه به سوداوری میرسن یا .. تلبته بازی های خوبی برای بازار ژاپن میدن سودم میکنن

• Like
Reactions: ehsanservat

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد
کپکام ورشکست نشه شانس اورده اوضاعش خوب نیست اگه میخواستن دنباله ای بدن مطمنا ip ای مثل Dmc تو اولویت بود الانم دست و پا شکسته Evil 7 فعلا تاریخ زدن ببینیم عاقبتش چی میشه به سوداوری میرسن یا .. تلبته بازی های خوبی برای بازار ژاپن میدن سودم میکنن

اره.اگر میخواستن داینو بسازن نسل قبل میساختن که شرایط خیلی خوبی داشتند(حداقل اوایل نسل)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: leonpro

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد
به به بهزاد عزیز:D

سلام دوست عزیز. من مجتبی هستم. مدیر انجمن وبسایت سخت افزار مگ

اگر منظورتون بهزاد وسکر هست ایشون تو انجمن ما فعالیت میکنه.کاربر فوق العاده منظم و فعال

من هم برای پرسیدن یک سری سوالات امدم و دیدم مقالات بهزاد اینجا هست گفتم بکشمشون بالا !

متاسفانه تو این انجمن هر کی در مورد میکامی نظرمیده فکر میکنید بهزاد هست!

این هم مقالشون تو سایت ما

http://forums.sakhtafzarmag.com/threads/21958-احیاء-داینوکرایسیس!

و این

http://forums.sakhtafzarmag.com/threads/21999-Resident-Evil-3-Nemesis-،-کابوسی-برای-تمام-فصول

موفق باشید.

leonpro

کاربر سایت
Apr 16, 2016
140
کپکام که احتمالا خودش دیگه یادش نمیاد اگه نگیم بهترین، جزو بهترین ها بود. لطف کردن بعد این همه سال سقوط آزاد گفتن که میخوان تغییر کنن و تبدیل شن به بهترین توسعه دهنده بازی.

اگه واقعا تصمیمشون جدی باشه و بتونن از دستگاها پاچینکو دل بکنن و بچسبن به کار اصلیشون و اگه و اگه...
مطمئنا احیای عناوین قدیمی و درجه یک قدیمیشون مثل همین DC هم تو دستور کارشون قرار میگیره.
ولی بازم با کلی اگه طرفیم که بتونه عنوان درخوری بسازه.

البته با چیزی که از RE 7 نشون دادن؛ یکم امیدوار شدم به دیدن اون کپکام قدیمی و بازی های زیباش.

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد
کپکام که احتمالا خودش دیگه یادش نمیاد اگه نگیم بهترین، جزو بهترین ها بود. لطف کردن بعد این همه سال سقوط آزاد گفتن که میخوان تغییر کنن و تبدیل شن به بهترین توسعه دهنده بازی.

اگه واقعا تصمیمشون جدی باشه و بتونن از دستگاها پاچینکو دل بکنن و بچسبن به کار اصلیشون و اگه و اگه...
مطمئنا احیای عناوین قدیمی و درجه یک قدیمیشون مثل همین DC هم تو دستور کارشون قرار میگیره.
ولی بازم با کلی اگه طرفیم که بتونه عنوان درخوری بسازه.

البته با چیزی که از RE 7 نشون دادن؛ یکم امیدوار شدم به دیدن اون کپکام قدیمی و بازی های زیباش.

چطور این سری بازی احیا نمیشه؟اخه همون طور که تو مقاله گفتم یک سری مواردی هست که کپکام از پس ان ها بر نمیاد.

حس ترس و دلهره

داستان قوی

داینوکرایسیس ، دد رایزینگ نیست.حتما ان دو مورد را میخواد.تازه بازی پایان های مخلف هم داشت.دیگه واویلا!

این را بخون

10 Games That Killed a Franchise

• Like

leonpro

کاربر سایت
Apr 16, 2016
140
چطور این سری بازی احیا نمیشه؟اخه همون طور که تو مقاله گفتم یک سری مواردی هست که کپکام از پس ان ها بر نمیاد.

حس ترس و دلهره

داستان قوی

داینوکرایسیس ، دد رایزینگ نیست.حتما ان دو مورد را میخواد.تازه بازی پایان های مخلف هم داشت.دیگه واویلا!

این را بخون

10 Games That Killed a Franchise
تونستن که میتونه همین الان هم عنوان جدیدش رو بسازه ولی این که دوباره با مغز نزندش زمین راه درازی داره...

درکل با حرفایی که زدن و کارایی که دارن میکنن، با یه برنامه ریزی خوب میتونن تو چند سال دوباره با قدرت سابق برگردن و همچین عناوینی رو احیا کنن.
واسه اون حس ترس هم میگم که RE7 شون امیدوارم کرده.
از طرفی هم فیلم ژوراسیک پارک جدید که ساخته شد و خیلی فروش خوبی کرد و دایناسورها رو دوباره سر زبون ها انداخت احتمالش زیاده که الان کپکام هم تو فکر بازسازی این عنوان باشه .

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد
تونستن که میتونه همین الان هم عنوان جدیدش رو بسازه ولی این که دوباره با مغز نزندش زمین راه درازی داره...

درکل با حرفایی که زدن و کارایی که دارن میکنن، با یه برنامه ریزی خوب میتونن تو چند سال دوباره با قدرت سابق برگردن و همچین عناوینی رو احیا کنن.
واسه اون حس ترس هم میگم که RE7 شون امیدوارم کرده.
از طرفی هم فیلم ژوراسیک پارک جدید که ساخته شد و خیلی فروش خوبی کرد و دایناسورها رو دوباره سر زبون ها انداخت احتمالش زیاده که الان کپکام هم تو فکر بازسازی این عنوان باشه .

اره یک چند وقتی بود دایناسورها گم و گور شده بودن.

ان شا الله که ساخته بشه.

آخرین ویرایش:
  • Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر