Mafia III رسما تایید شد

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
mafia_3_wide_-600x222.png

کمپانی 2K دقایقی پیش به صورت رسمی سومین نسخه از سری پرطرفدار Mafia را تایید کرد.

بنابر ایمیلی که از جانب 2K فرستاده شده است، تریلر رسمی این عنوان 5 August و در خلال همایش Gamescom منتشر خواهد شد.

50506976457928101947.jpg

« Lions Gate »

کاربر سایت
Aug 9, 2014
444
نام
سام
horrryyyy shiiit
مافیا 1 من بچه بودم بازی کردم.چیز خاصی یادم نمیاد .ولی مافیا 2 خیلی بازی خوبی بود.امیدوارم با یه داستان خوب و بدون مولتی طرف باشیم

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
برعکس دوستان من از نسخه ی دوم مافیا بیشتر لذت بردم تا یکش :D و آن زمان که تامی آنجلو را با شاتگان خلاص کردیم :D

از همون لحظه که مافیا 2 رو تموم کردم منتظر نسخه ی سوم بودم :D خدا کنه و دلشون به رحم بیاد اگر نمی خوان بازی رو برایث 360 یا نسل قبل ارائه بدن حداقل نسخه ی پی سی بزارن واسش تا ما فقیر فقرا هم بتونیم بازی کنیم

Silent Siren

کاربر سایت
Aug 31, 2014
207
نام
مهدی
مافیا دو فقط از نظر فنی و تکنیکی بازی بزرگ و خوبی به حساب میاد، وگرنه گیم پلی خیلی لخت و بی مصرفی داشت. شماره اول بحثش ولی جداست. یه اون شکل چیزی دوباره بسازن عالی میشه... باکلی ساید کوعست و ...
نه یه دموی تکنیکی مث شماره ۲.

دقیقا...!
نسخه ی دوم با اینکه بیشتر عناصر و المان های یه عنوان کم نظیر رو شامل میشد و عنوانی خوش ساخت بود،(حداقل از نظر Visually و پیاده سازی بستر داستانی نسبتا عالی و مانور بخش های فنی و تکنیکی اون) اما این نحوه ی Narrative بازی و خصوصا محتوای داستانی اون بود که کاملا با لول دیزاین بازی و OW بودن اون متناقض بود و در طی پیشروی در بازی این تضاد بارها بارها احساس میشد و گیم پلی بازی و ازادی عمل اون (به عنوان یک عنوانی که المان OW رو یدک میکشه) واقعا ناامید کننده بود و به نظرم از این نظر بازی اصلا عمق،محتوا و در کل شالوده ی گیم پلی و مکانیک های وابسته به اون به مانند نسخه ی اول رو نداشت و در تعریف ازادی عمل و فیچر های یک عنوان OW محور کاملا ضعیف بود،،چیزی که در نسخه ی اول به یکپارچگی و کاملا هماهنگ و با حفظ بالانس بازی پیاده سازی شده بود...!

چیزایی که امیدوارم در نسخه ی جدید دیگه دیده نشه و از پتانسیل نام و عظمت IP به اندازه ی کافی استفاده بشه!!!

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
با توجه به مافیا 2 اصلا به شماره سوم امیدوار نیستم اصلا تیمی که مافیا 1 رو ساختند نابود شده و خیلی بعیده که دیگه بشه اون حس مافیایی شماره اول رو تو شماره سوم ببینیم
به طرز عجیبی این سری مافیا شبیه فیلم پدر خوانده شده که شماره اولش یه شاهکار تموم عیار بود و تقریبا همه عاشقش بودند ولی شماره دوم با وجود خوب بودن ...

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
خبر بسیار خوبیه. تبریک به همه علاقمندای مافیا از جمله خودم.
23t06dg.gif

مافیای 1 بین تمام این شونصد تا گیمی که من بازی کردم بهترین داستانی که تا به حال توی یه بازی دیدم رو داشت، اون هم با اختلاف ده برابر نسبت به هر بازی دیگه! لامصب حتی فیلم هم پیدا نمی کنی که انقدر شخصیت پردازی و خط داستانی اش به اندازه این بازی تمیز باشه! اون گیم پلی سخت و طاقت فرساش هم باعث می شد بازی به یاد موندنی تر و قشنگ تر باشه واسه آدم.

امیدوارم نسخه سوم هم به زیبایی همون نسخه اول باشه، با تکنولوژی 2015 (یا شاید هم 2016، بلکه هم هیوده)! :D

پ.ن) در ضمن:

عجیجان انقدر داستان 1 و 2 رو اسپویل نکنید. :D

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
هنوز یادمه اون روزی رو که برای اولین بار مافیا ۱ بازی کردم یادمه توسط یه تیم ایرانی هم ترجمه شده بود بازی بازی رو اون موقع دارینوس داده بود بیرون نمیدونم دیگه چه بلایی سرشون اومده ولی یکی از سخت ترین مراحل بازی برای من اون قسمتی بود که باید توی اون مسابقه رانندگی اول میشدم واقا سخت بود ولی بعدا که مافیا ۲ اومد واقا یه افتضاح به تمام معنا شده بود بازی امیدوارم این دیگه به سرنوشت اون دچار نشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر