Mafia III رسما تایید شد

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
mafia_3_wide_-600x222.png

کمپانی 2K دقایقی پیش به صورت رسمی سومین نسخه از سری پرطرفدار Mafia را تایید کرد.

بنابر ایمیلی که از جانب 2K فرستاده شده است، تریلر رسمی این عنوان 5 August و در خلال همایش Gamescom منتشر خواهد شد.

50506976457928101947.jpg

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
تبریک به خودم اول بابت این همه انتظار ، 5 سال گذشت ،
واقعا داشتم از 2K روی برمیگردوندم .
فقط خدا کنه زیاد GTA ایزش نکنن
بعیدم نیست open world باشه
نسخه 2 ش در حد اسم مافیا نبود الحق که بازی بدی هم نبود

amir799

کاربر سایت
Jul 13, 2015
88
ماشیناش تو عکس زیاد قدیمی نیست با این که خیلی عنوان مافیارو دوست دارم ولی حالت جدید رو دوست ندارم یک احساسی دارم که مافیا 1 اصلا تکرار نمیشه این هم بد میشه

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
تعداد بازی های AAA بزرگی که قراره در آینده بیان خیلی زیاد شده:x

Pasqualone صداپیشه Vito ظاهرا در این نسخه هم حضور داره (با توجه به توییت هاش)، یعنی Vito توی این نسخه هست؟!

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
دلم لک زده برا یه بازی تو اون دوران و چی بهتر از مافیای نسل هشتی:bighug: فقط امیدوارم از اشتباهاشون درس گرفته باشن تو نسخه ی دوم و یه ow واقعی تحویلمون بدن نه یه شبه ow کلا نسخه ی دوم خیلی ایراد داشت که باید ازش درس بگیرن

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,761
نام
ممد
سازنده بازی هم استدیو تازه تاسیس Hangar 13! که تو صفحه اول سایتش نوشته Every Player Story is Unique که
ممکنه نشون بده بازی چند پایان داره!
به هر حال ماشین ها که دهه 70 به نظر میان و حضور اون زن تو عکس یه ذره ناامیدم کرد!(نمی دونم چرا!!)

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
451
نام
حسین
خبر بسیار خوبی بود. ببینیم نسل هشتم روی خوش به این سری نشون میده یا نه. البته به نظرم 2Kجدیداً و به صورت جدی وارد فاز جبران اشتباهات شده. البته Mafia 2 اشتباه بزرگ نبود، اما خب همه می دونیم اون چیزی که می خواستیم هم نبود

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
این سه نفر با سه تا ماشینی که پشت سرشون هست مردی که جلوشون زانو زده رو تعقیب کردن و نهایتاً گرفتنش و از ماشینش زوری و خرمال شده می کشنشن بیرون - نشون به اون نشون که درش ماشین بازه. از سمت راست دومی هم ظاهراً دامن داره و دختره ـه و مدل مو ـش حس اینو میده که سیاه پوست ـه چه بسا یکی از مردها هم باشه مثلاً کنار دستی ـش بخاطر قد و هیکل قابل توجهش.

حالا البته از روی یک عکس نمیشه گفت و شاید اصن هیچ کدومش درست از آب درنیاد ولی اگه 1% هم اون شایعه که داستان رو مثل V با سه تا کرکتر چیدن درست باشه و مثلاً به طور خیلی شانسی یه سیاه پوست هم بینشون باشه واقعاً نمیدونم ری اکشن ملت میخواد چی باشه! یعنی بزرگ ترین اشتباهی که سازنده های Mafia می تونن مرتکب بشن همین تلاش واسه شبیه شدن به GTA ـه.

خیلی برداشت عمیقی بود از یه عکس Announcement :d
بعید میدونم دیگه انقد احمق باشن که بیان یه Copy Paste از GTA درست کنن . بیان یه بازی درست بسازن فقط مث Mafia II نشه 3 تا کاراکترم داشت من یکی مشکلی ندارم والا :|

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
واي خدا چقدر اين چندوقته اتفاقات خوب توي صنعت بازي ميوفته. اون از بالا رفتن كيفيت بازياي نسل جديد(بتمن، ويچر و...)، بعدش اون E3 فوق رويايي، ابر بازيهايي كه قراره توي اين يكي دو سال بيان، حرفاي SEGA و حالا هم Mafia 3....:x:x:x

#نسل_رويايي :bighug:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
ظاهرا توی ایمیل اشاره شده که بازی پشت درهای بسته نمایش داره:|

پ.ن: اگه دوباره قرار باشه بریم سیگار بفروشیم و دنبال این کارای رسوا بازی، من دیگه حرفی برای گفتن ندارم
yahoo_22.gif
:d

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
جا داره یادی بکنیم از Team Bondi و مک نامارا و L.A Noire ... :(

این دوتا بازی از لحاظ فضا سازی قرن 20 فوقالعاده بودند ... (مافیا و بازی نام برده)

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
گند بزنن به این "پشت درهای بسته"....

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi

پ.ن: اگه دوباره قرار باشه بریم سیگار بفروشیم و دنبال این کارای رسوا بازی، من دیگه حرفی برای گفتن ندارم:|:d

اونجاش که رفرنس بود به goodfellas اسکورسیزی! :d کلا مافیا 2 شده بود رفنس به اینو و رفرنس به اون. امیدوارم مافیا 3 از نظر داستانی هم کیفیت بهتری داشته باشه نسبت به مافیا 2 و هم یه چیز ارجینال هم باشه! :D

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
410
نام
پویا
من نسخه اول رو بازی نکردم اما نسخه دوم برای من یه تجربه به شدت عالی بود! من عاشق اینجور اتمسفرها هستم; دهه قبل 70, آهنگای قدیمی, ماشینای قدیمی ... و مهم تر از همه گنگستربازیهای اون موقع, یک دهم godfather هم شد موردی نداره:d یعنی لامصب LA Noire اونقدر در این زمینه موفق نبود چون ربطی به گنگستربازی نداشت بیشتر مربوط به قتل و این کارا بود. ولی گیم پلی ...

اگه دوباره قرار باشه بریم سیگار بفروشیم و دنبال این کارای رسوا بازی، من دیگه حرفی برای گفتن ندارم

شانس بیاریم این نسخه به آدامس فروشی نیوفتیم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر