معرفی بازی انلاین ARK: Survival Evolved

معرفی بازی انلاین

سلام بر همه

این تاپیک رو زدم برای معرفی این بازی که یکی از سرگرم کننده ترین بازی های بود که کردم .......

کسانی که بازی رو خریدن و رو استیم بازی میکنن خواهش میکنم اکانت استیمشون رو بدن تا به پست اضافه کنم تا بشه تجربه بهتری داشت تو بازی.....

این تاپیک هر شب ابدیت میشه در صورت نیاز

خوب اطلاعات بازی

Title: ARK: Survival Evolved
Genre: Action, Adventure, Indie, RPG, Early Access
Developer: Studio Wildcard , Instinct Games , Efecto Studios , Virtual Basement
Publisher: Studio Wildcard
Release Date: Jun 2, 2015

خوب سوالا هایی که ممکنه پیش بیاد

این بازی چه سبکی داره دقیقا چه هدفی داره و چه طوری اغاز میشه ؟
شما در این بازی نقش یه شخصو دارید که عین انسان های اولیه بدون هیچ چیزی در یه جهان رها میشد همراه یه بقیه بازیکنها بعد شما باید دنبال منابع مورد نیاز باشید برای زنده موندن مثلا باید چوب جمع کنید تا بتونید تبر بسازید بعد کلنگ برای خرد کردن صخره و بعد منابع جمع کردن برای ساختن یک خونه برای پناه گرفتن همه اینها در کنار بقیه بازیکن ها صورت میگیره که میتونن یه قبیله تشکیل بدن و در کنار هم به جمع کردن منابع و ساختن خونه گروهی بپردازن و به شکار حیوانات ما قبل تاریخ برن و غذا پیدا کنن .......

انواع سلاح ها
شما در این بازی از انواع سلاح ها از نیزه تا اسلحه های پیشرفته رو به رو هستید که از انسان اولیه تا انسان های متمدن که از شرابط برای بهره برداری از منابع موجود در اونجا هست رو به رو هستید.....

شما هنگام ورود به بازی به همراه بقیه بازیکن ها باید به دنبال منابع قبل از شب شدن و تهیه سرپناهی برای سپری زمان باقی مانده و قوی تر شدن هستید

a8yt62zfqxomtgt2f1v9.jpg

2jmxgy8ga52dum2duksq.jpg

y1yd90wcp88kst8oyw5m.jpg

f5zsdtwbjzxd8iezrrz7.jpg

cfrmgwa1ebc9xo70oxgm.jpg

tl1qyxk6msok7cfc9qc7.jpg

f82nvdc8831bf397mr8b.jpg

ado64mb6mqah3tdd5lgs.jpg

7s9css994ldydhngatlj.jpg

sc11xz0e4ewuob9i8mai.jpg

ub5g7tz828ksmkhbau2o.jpg

c57ysj3b5kry1wv5prfl.jpg

lcy96j4o1zjorvzrln7c.jpg

51tfyiiotez2rttlbxv9.jpg

of9lq2znjkg4ypfmcg0m.jpg

zbbruphptdkjczxs0sfb.jpg

w9in2jnbn1iaw7mk64u3.jpg

d2j5ou4ls6awzazp6lab.jpg
qtbwpax86hldw0q95zf5.jpg

j6owaaycxvxjm5m155fr.jpg

ooujqfe6ww79obbqiknz.jpg

anxhxjhjxm2vfp666wnn.jpg
hov9ml10mjdor0083e33.jpg
2oxubbmvygwnyvu1aj3f.jpg
2eaga5m1lrng66fulihl.jpg
pybizarsr77u31y9tku3.jpg
9hajjazupr5lkr8ea7gn.jpg
6zce5t476r2rrsatcuav.jpg
dvx82ofnj9sd5grrvgqx.jpg
ay0odilg8jzaqu79q6iu.jpg
h4s1xva26gv9t5z8katb.jpg
gyyvkj4emb3orp6qykjk.jpg
ozdkzx4uplkjgnck8g8q.jpg
2sc9dg5pd6ikj0l951e2.jpg
2ybxlt5sdfmvyzcz7nd5.jpg
awzt0xjlz2il7zqxad96.jpg
rsho6kfeu5zho2ht7vbm.jpg
9a9106i4zty7ngdlly8h.jpg
cupaccu527dafb27nh9h.jpg
z65shl06uhmtq5qaxf81.jpg
q1n0nytlh5tdm5whne8e.jpg
9niws81sfk9m99ep1kjc.jpg
8cxxqoqafrkibsy3u31i.jpg
z0nz0rnvv05qd7vxvm27.jpg
zuew1jtxo2je0bsxvrcr.jpg
z735hetuxp3wohggxvne.jpg

عکس ها و اطلاعات بیشتر به زودی

یوزر های بچه ها

یوزر انجمنیوزر استیم
ShpAliShp
parsia13parsia13
saeidrezaysaeidrezay
don_strifearianm613
shafaei
shafaei

آخرین ویرایش:

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
سلام بر شما

باشه ولی با این توافق صورت گرفته الان دلار میاد پایین برید والت بخرید یعنی میشه دوباره دلار بشه 1000 تومن :))
1000 تومن؟ داداش انتظارات زیادی بالاست ................ خیلی بیاد پایین 2000
رفع اسپم : بازی جالبیه من که خریدم گذاشتم تو libary بمونه از h1z1 زده شدم بیام ایم بازی:|

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
1000 تومن؟ داداش انتظارات زیادی بالاست ................ خیلی بیاد پایین 2000
رفع اسپم : بازی جالبیه من که خریدم گذاشتم تو libary بمونه از h1z1 زده شدم بیام ایم بازی:|

سلام بر شما

آرزو بر جوانان عیب نیست بزار خوش باشیم :))

اگه دانلود کردی بیا سرور 225 کمک کنیم به هم دیگه بریم بالا بدیش اینه سرور هاش خیلی وقته شروع شده همه قوین با یه سروری که جدید شروع میشه بریم بترکونیم ولی تا اون موقع برای یاد گیری هر کی هست بیاد سرور 225 بریم ببینیم چند مرده حلاجن اینا.

یه خوبی یا بدی که داره این بازی اینه که تکی نمیشه بازی کرد این بازیو رو یعنی عمرا بتونی تکی به جایی برسی تو این بازی هر بازیکن یعنی رشد دو برابر بازی جالبیه من خودم خوشم اومده به طوری که تو سرور تا حالا 4 بار جا های مختلف خونه ساختیم 4 بارشم خونه خراب شدیم از دست این دزدا ولی دوباره ساختیم دلیلشم اینه که تکی حتی دو نفریم نمیشه در مقابل یه قبیله 5 نفری دوم اورد جدا از اینکه اونا دایناسور هم رام کردن ما چون کم هستیم به خانه هم نمیرسیم چه برسه دایناسور :))

جوری بگم معتاد این بازی شدم که دوتا 2 cs go کمپانی اوف هیروزو همه رو گذاشتم تا میرم خونه سریع استارتش میکنم ببینم چه خبره:))

یه نکته ای رو یادم رفت بگم این بازی چون تو حالت Early Access هست براش هر روز کم کمش یه بار ابدیت میاد کسای که میخواهن دانلودش کنن یا بکابشو از سایت های دیگه بگیرن یا اگه میخواهن از خوده استیم دانلود کنن حتما یه سره دانلودش کنن وسطش قطع نکنین چون ابدیت بیاد شما دانلودو قطع کنید دوباره بخواهید استارت کنید دوباره میپره از اول این بلا دو بار سره من اومد اخرش از شرکت دانلودش کردم...

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441

سلام بر شما

آرزو بر جوانان عیب نیست بزار خوش باشیم :))

اگه دانلود کردی بیا سرور 225 کمک کنیم به هم دیگه بریم بالا بدیش اینه سرور هاش خیلی وقته شروع شده همه قوین با یه سروری که جدید شروع میشه بریم بترکونیم ولی تا اون موقع برای یاد گیری هر کی هست بیاد سرور 225 بریم ببینیم چند مرده حلاجن اینا.

یه خوبی یا بدی که داره این بازی اینه که تکی نمیشه بازی کرد این بازیو رو یعنی عمرا بتونی تکی به جایی برسی تو این بازی هر بازیکن یعنی رشد دو برابر بازی جالبیه من خودم خوشم اومده به طوری که تو سرور تا حالا 4 بار جا های مختلف خونه ساختیم 4 بارشم خونه خراب شدیم از دست این دزدا ولی دوباره ساختیم دلیلشم اینه که تکی حتی دو نفریم نمیشه در مقابل یه قبیله 5 نفری دوم اورد جدا از اینکه اونا دایناسور هم رام کردن ما چون کم هستیم به خانه هم نمیرسیم چه برسه دایناسور :))

جوری بگم معتاد این بازی شدم که دوتا 2 cs go کمپانی اوف هیروزو همه رو گذاشتم تا میرم خونه سریع استارتش میکنم ببینم چه خبره:))

یه نکته ای رو یادم رفت بگم این بازی چون تو حالت Early Access هست براش هر روز کم کمش یه بار ابدیت میاد کسای که میخواهن دانلودش کنن یا بکابشو از سایت های دیگه بگیرن یا اگه میخواهن از خوده استیم دانلود کنن حتما یه سره دانلودش کنن وسطش قطع نکنین چون ابدیت بیاد شما دانلودو قطع کنید دوباره بخواهید استارت کنید دوباره میپره از اول این بلا دو بار سره من اومد اخرش از شرکت دانلودش کردم...

سلام. .. اخه من خودم تازه h1z1 رو شروع کردم خیلی خوشم اومد برای همین اینم گرفتم که دیگه نیاز نباشه اخه ما 10نفریم از یه بازی میریم بازیه دیگه مثلا تا هفته ی پیش dayz بودیم :) حالا سعی میکنم راضیشون کنم ولی فک نکنم حالا حالا بیام

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
همچنان منتظر تخفیف :| عید فطر چرا تخفیف ندادن ؟ :|

سلام بر شما

من چند روزی مسافرت بودم دوباره برگشتم .....

وقتی بازی داره میفروشه همه هم میخرن و جزوء پرفروشترین بازی های هفته میشه تو استیم هر هفته هم میخرن چرا بیاد تخفیف بزاره؟ وقتی همه میخرن تخفیف بزاره که چی؟

فعلا تا زمستون از تخفیف های زیادی خبری نیست مگر اینکه خوده شرکت تصمیم بگیره تخفیف یزاره که به نظر من همچین کاری نمیکنه.......

الان بهترین وقت برای بازی کردن هست کسایی که میخواهن بخرن سریع بخرن به نظر من تا تابستون تموم نشده که بتونن یاد بگیرن ...

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
سلام بر همه

پست اولو ابدیت کردم عکس های کله حیوانات موجود در بازی تا به الان هر هفته یکی یا دو تا دایناسور اضافه میشه تا به امروز که اینجوری بوده......

بازی تو این مدت چون در حالت اولیه بوده باگ زیاد داشت تا به امروز که شاهد ابدیت های زیادی بودیم که لگ سرور مشکلات گرافیکی و باگ های متعدد رو رفع کرده و بازی در حال تکمیل شدن هست ....

این بازی به شدت نیاز منده همکاری و بودن در کنار هم هست از بچه های که بازی رو دارن خواهش میکنم معرفی کنن خودشونو تا بتونیم یه کاری تو سرور بکنیم هر گونه سوالی در مورد بازی و چیزای دیگه بود در خدمتیم .....

اگه بچه ها تعداشون زیاد شه از 50 یا 60 نفر بیشتر شیم من برنامه میریزم که یه سرور ایرانی راه اندازی کنیم تو ایران که پینگ و بقیه مسائل حل بشه در مورد هزینه و بقیه موارد هم بعدا با بچه ها صحبت میشه امیداورم بچه ها از بازی کردن در این بازی لذت ببرن...

• Like
Reactions: amooei

Ghasede_Del

کاربر سایت
Jul 7, 2008
585
نام
Amir Ali
دوستان بازی رو کجا میفروشن تا بتونیم بگیریم؟ یکی لطفا کمک کنه
از طرف دیگه نسخه کرک شده بازی برای تستش به چه شکلیه کدوم نسخه باید دانلود بشه راهنمایی کنین ممنون میشم

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
از طرف دیگه نسخه کرک شده بازی برای تستش به چه شکلیه کدوم نسخه باید دانلود بشه راهنمایی کنین ممنون میشم
چون بازی early access هست فک نکنم کرکشو پیدا کنی (اگرم پیدا کنی خیلی باگ داره چون ea خودش باگ داره چه برسه به کرک شدش!!!)
من جایی رو ندیدم مستقیم بفروشه یه استیم والت بخر خودتم راحت تری و اینطوری میتونی friend هم اد کنی (طبق قوانین جدید استیم که گیفت فایده نداره...)

masood0899

کاربر سایت
Jan 9, 2015
65
نام
مسعود
خوب چه کاریه؟پاشین بیاین تو تانگل همه با هم با پینگ کم بازی کنین!بازی که لن داره!براچی تو استیم بخرین الکی پولتونو هدر بدین؟

Tunngle ID : masood0899

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp

سلام بر شما

هست بازی با کرکش اما ورژن اخرش نیست هر ورژن نمیان کرک بدن چون هر دو روز یه بار میان ابدیت میدن برای بازی و باگ ها رو رفع میکنن ولی باری تست اگه بگیری باید خودت یه سرور بزنی و بازی کنی اگه میخواهی تو تانگل بازی کن ولی ایرادی که اونا دارن تا جایی که میدونم سرور باید همیشه روشن باشه چون کارایی اون تانگل و امثال اون برنامه ها به این صورته یکی سرور میشه بقیه وصل میشن به سرورش اگه اینجوری باشه که این بازی به درد نمیخوره تو اون برنامه ها اجرا شه این بازی الان یه ماهه یه سرور ران شده و هنوز بچه ها بازی میکنن..............

اما برای خریدش میتونی به این فروشگاه سر بزنی تو استیم اددش کنی بهش بگی میخواهم شماره کارت میده پول میدی برات میگیره تو استیم میفرسته یا تو ایمیل میده ......

سایت

شمایی که میگی پولتونو دور نریزید حمایت از یه بازی پول دور ریختن نیست بازی که هنوز تو مرحله اولیه هست و هنوز کامل نشده رو به نظر من کرک نمیکنن که اینجوری بازیش کرد من خودم هر بازی رو نمیخرم ولی این بازی به نظرم ارزش خرید رو داشت.......

کرک بازی هم اومده ولی این بازی چون حالت تک نفره نداره به این صورت اجرا میشه که باید بری تو بازی و هاست بشی رو سیستم خودت بعد بازی کنی تو یه دنیا که حال نمیده ولی برای تست کفایت میکنه ولی امتحان تو اون حالت دلچسب نیست...

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
بازی رو امروز خریدم به قیمت ۹۲ هزار تومن حالا گذاشتم برای دانلود
میخوام بدونم گیمر های ایرانی که تو بازی هستن اعلام وجود کنند چون بازی هم سبک rust هست کار گروهی و صد البته ارتباط صوتی خیلی مهم میخوام اگه امکان داره از اول با ایرانی ها شروع کنم
آی دی استیم saeidrezay

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر