Yoshida:پول نمیتواند جلوی تاخیر Uncharted 4 را بگیرد

The Rossoneri

کاربر سایت
Apr 12, 2015
73
نام
هادی

7085053f51fa71a4598a6d9c99a64bd0032b5849.jpg__940x420_q85_crop-smart_upscale.jpg

مجله Edge در این ماه با رییس Sony آقای Yoshida مصاحبه ای انجام داد و از او سوال شد:"آیا نمیتوانستید منابع بیشتری برای سازنده بازی آماده کنید تا این بازی زودتر و در سال 2015 لانچ شود؟"
که آقای Yoshida در جواب گفت:"ما هم دوست داشتیم که به همین سادگی باشد.اما اگر ما پول زیادی هم خرج کنیم،بازی در سر وقت و در سال 2015 منتشر نخواهد نشد،در هر حال هنگامی که یک تیم با تجربه مثل Naughty Dog از ما زمان بیشتری میخواهد،ما از آن ها حمایت میکنیم و حرفشان را قبول میکنیم."

خب مطمئنا وقتی هیچ تیمی به کمک آن ها نمی آید،آن ها نیاز به زمان برای ساخت این بازی خواهند داشت،شاید یکی از دلایل تاخیر بازی،جدایی کارگردان سابق بازی خانم Amy Hennig است که باعث شده زحمات 8 ماهه تیم سازنده به هدر برود.

آقای Yoshida گفته است که Collection بازی در ماه October منتشر میشود،همچنین وی اضافه کرد:"ما میدانیم که خیلی از کسانی که PS4 خریده اند،PS3 نداشته اند و Uncharted 4 اولین تجربه آن ها خواهد بود.پس من به آ« ها توصیه میکنم که Collection این بازی را تجربه کنند تا متوجه شوند تمام نسخه های بازی شخصیت ها و داستان های فوق العاده ی دارند،تجربه Collection این بازی باعث میشود تا آن ها آماده Uncharted 4 شوند."

مـنـبـع

آخرین ویرایش:

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
این بحث اینکه خیلی ها ps4 دارند ps3 نداشتند پس ما باید کل بازی های نسل پیش رو با عناوین کالکشن و ریمستر بخوردشون بدیم خیلی چیپ و بی ارزشه .

ای کاش صداقت کلام داشتن هدف اصلیشون که یه راهی واسه milk کردن بود رو میگفتن.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
این بحث اینکه خیلی ها ps4 دارند ps3 نداشتند پس ما باید کل بازی های نسل پیش رو با عناوین کالکشن و ریمستر بخوردشون بدیم خیلی چیپ و بی ارزشه .

ای کاش صداقت کلام داشتن هدف اصلیشون که یه راهی واسه milk کردن بود رو میگفتن.

الان من نمیدونم منظورتون از این پست چی بود (مثلا نمیدونم :D ) اما حرفش کاملا درسته. من خودم از کسانی هستم که نتونستم آنچارتد هارو به طور کامل (فقط در حد 1 بار اونم بصورت فوری و سرسری) تجربه کنم و الان میخوام که بطور کامل بشینم بازی کنم و دونه دونه تروفی هاشون رو بگیرم. اشخاصی مثل من هم کم نیستن و زیاده. روزی که PS4 خریدیم یکی از آرزوهامون اومدن این کالکشن بود که الان محقق شده. چیزی هم میلک نشده. به زور هم نمیگن بگیرن. حرفی که چندین هزار بار زده شده. الان یه بازی اومده به اسم Witcher 3 یا بتمن، سر همین بازی هم کسی رو زور نکردن بخره. یه دوست دارم من که از بتمن متنفره. حالا بازی میخواد متای 95 داشته باشه یا 25. پول نمیده به این بازی! به همین سادگی.

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
این حرفای فردین قبلا n+1 بار توسط n+1 نفر در جواب دلواپسان زده شده.
تعجب میکنم بعضی از دوستان بازم این بحث زورگیری رو پیش میکشن.
هرکی دوس داره میخره هرکیم دوس نداره نمیخره.به همین راحتی به همین خشمزگی.:bighug:
یکی از سوپرایزهای E3 برای خود من معرفی ریمستر دو بازی Quantic Dream بود.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
الان من نمیدونم منظورتون از این پست چی بود (مثلا نمیدونم :D ) اما حرفش کاملا درسته. من خودم از کسانی هستم که نتونستم آنچارتد هارو به طور کامل (فقط در حد 1 بار اونم بصورت فوری و سرسری) تجربه کنم و الان میخوام که بطور کامل بشینم بازی کنم و دونه دونه تروفی هاشون رو بگیرم. اشخاصی مثل من هم کم نیستن و زیاده. روزی که PS4 خریدیم یکی از آرزوهامون اومدن این کالکشن بود که الان محقق شده. چیزی هم میلک نشده. به زور هم نمیگن بگیرن. حرفی که چندین هزار بار زده شده. الان یه بازی اومده به اسم Witcher 3 یا بتمن، سر همین بازی هم کسی رو زور نکردن بخره. یه دوست دارم من که از بتمن متنفره. حالا بازی میخواد متای 95 داشته باشه یا 25. پول نمیده به این بازی! به همین سادگی.

بخش اول حرفاتون درستت بود و صحیح و تمام
اما بخش دوم به نظرم خیلی بی ربط بود ، بتمن یا Witcher نسخه جدید و ادامه داستان و دنیای جدید و حتی دشمن های جدید و.. چه ربطی به ریمستر کردن بازی های نسل پیش داره با حرفاتون بخش اول موافقم حرف درستی هست ولی بخش دوم کلا ربط خاصی نداشت و رفت سمت جای دیگه کلا در اخرم حالا شما از بتمن بدت بیاد یا نیاد به بحث چه ارتباطی داشت

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
آره چیه این ریمستر کردن و کالکشن دادن ؟ تازه اونم سه تا بازی توی یه کالکشن 60 دلار ؟
بعدشم تمرکزشون رو گذاشتن روی این کالکشن ها و ریمستر ها نتیجش میشه U4 که دیدم چقد داغون بود ...

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
آره چیه این ریمستر کردن و کالکشن دادن ؟ تازه اونم سه تا بازی توی یه کالکشن 60 دلار ؟
بعدشم تمرکزشون رو گذاشتن روی این کالکشن ها و ریمستر ها نتیجش میشه U4 که دیدم چقد داغون بود ...
دوست عزیز انقدر شدت Sarcasm بالا بود که من نگرانم یه سری برعکس منظورتونو متوجه بشن :d

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
این پست رو زودتر پاک کن دوست عزیز
این کالکشن برای من بیشتر از 600$ ارزش داره، تجربه سه تا از بهترین های تاریخ گیم

Sent from my CHM-U01 using Tapatalk

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
من برای امدن کالکشن هم لحظه شماری میکنم با وجود اینکه تمام نسخه های قبلی که تروفی داشتن رو پلات کردم بازم میخوام کالکشن امد دوباره بشینم پلاتش کنم دقیقا با تمام بازی های ND انقدر حال میکنم که حد نداره این که بازی تاخیر خورده اتفاقا من الان خیلی هم خوشحالم الان بازی دست کسایی هستش که شماره 1 تاپ لیست بازی های همه ادوارم ساختن از نسل دوم کنسول های بازی که من شروع کردم .:x:bighug:

تاخیر از ND == بهتر و هرچه کاملتر شدن شاهکاری که میسازن پس ارزش تاخیر همیشه داره .

این پست رو زودتر پاک کن دوست عزیز
این کالکشن برای من بیشتر از 600$ ارزش داره، تجربه سه تا از بهترین های تاریخ گیم

Sent from my CHM-U01 using Tapatalk

دوست عزیز بد متوجه شدی منظورش دقیقا برعکس بود این برای دلواپسان گفته نه برای طرفدار ها .

saeed hs

کاربر سایت
May 21, 2015
539
نام
سید سعید
همچنین وی اضافه کرد:"ما میدانیم که خیلی از کسانی که PS4 خریده اند،PS3 نداشته اند و Uncharted 4 اولین تجربه آن ها خواهد بود.پس من به آ« ها توصیه میکنم که Collection این بازی را تجربه کنند تا متوجه شوند تمام نسخه های بازی شخصیت ها و داستان های فوق العاده ی دارند،تجربه Collection این بازی باعث میشود تا آن ها آماده Uncharted 4 شوند."

این قسمت تیکه بود به ما که سره کپی خور نشدن ps3 رفتیم سراغ x360 :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر