Casey Hudson به مایکروسافت پیوست

Mr. Worldwide

کاربر سایت
Feb 10, 2014
562
نام
Profesoer Charles Francis Xavier
creator-of-mass-effect-is-now-part-of-microsoft-hololens-team.jpg

Casey Hudson «کیسی هادسون» شخصی که در BioWare به شهرت زیادی رسید و، creative director بازیی های اکشن نقش آفرینی مشهوری مثل: Star Wars: Knights of the Old Republic و سگانه Mass Effect را برعهده داشت و از سال 2000 تا 2014 در BioWare فعالیت می کرد این استدیو را ترک کرد، چندی پیش او عکسی از یک هدست واقعیت مجازی را منتشر کرد ولی هیچ خبری از وی نشد تا اینکه او اینک به عنوان creative director استدیو های مایکروسافت برروی بازی های برند Xbox و پروژه واقعیت مجازی HoloLens «هولولنز»کار خواهد کرد.

کیسی هادسون در این مورد می گوید:
« به عنوان یک creative director در Microsoft Studios «استدیوهای مایکروسافت» تمرکز من، ایجاد خلاقیت و تجربه های خود و هدایت آنان برروی HoloLens، این را من به عنوان کسی که در چند سال گذشته کار کرده ضمانت می دهم که، من واقعا درمورد پتانسیل های این نوع تکنولوژی هیجان زده هستم، من این احساس را دارم که کار در مایکروسافت وی انجام بگیرد مخلوطی از واقعیت و هولگرافی خواهد بود و تاثیر زیادی در چگونگی تعامل ما با تکنولوژی هایی که در سال های آینده خواهند آمد دارد. این برای من یک افتخار است که به یک تیم فوق العاده با استعداد پیوستم و روی، چیزی کار می کنم که به طور کلی به پیشبرد نقش بازی و کامپیوتر در زندگی روزمره ما کمک می کند.»

هم اکنون سونی در حال کار برروی پروژه واقعیت مجازی هدست Project Morpheus «پروجکت مورفیس» هست و،Oculus به همراه Valve’s Steam VR در حال آمدن برای PC هستند.

منبع

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
اعصاب نداریا:d
طبق صحبتاشون تایید میکنن هلولنز یکی از مهترین تمرکزاش رو gaming هست که اگر اینطور باش E3واقعا شلوغ و پر حاشیه ای رو پیش رو داریم:x
من حدس میزنم که یک سری بازی با قابلیت نه چندان خفن هولو میان مثل همون کینکت بعد اصلا یادشون میره همچین چیزی هست :d

g4m3r

کاربر سایت
Oct 7, 2013
777
نام
saeid
امیدوارم مثل نسل قبل اعتبار برند xbox رو با ساپورت افتضاح hd dvd و کینکت نبره و مثل عرب ها فقط پول خرج نکنه و مدیریت کنه و پولش رو بجا هزینه کنه که به لطف اسپنسر دوست داشتنی امیدوارم همین اتفاق بیوفته:x

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
من حدس میزنم که یک سری بازی با قابلیت نه چندان خفن هولو میان مثل همون کینکت بعد اصلا یادشون میره همچین چیزی هست :d

اگه امتحانش کرده بودی این حرف رو نمی‌زدی. :d این و تمام VRHهایی که الان می‌بینی فقط شروع ماجرا هست؛ چند سال دیگه که ورژن‌های جدیدتر اومد و بین مردم عادی شد متوجه می‌شی. مشکل اصلی فعلاً قیمت بالایی هست که باید برای تجربه‌ی این و کلاً VRHها خرج بشه. کارت‌های متوسط فعلی جواب‌گو نیستن، حداقل به یک GTX 770 نیاز هست. هر وقت کارت‌های رده متوسط به اندازه‌ی کارتی مثل GTX 980 قدرتمند شدن، اون موقع مردم هم می‌تونن ازش استفاده کنن. من یه بار Oculus Rift رو امتحان کردم از اون به بعد بازی با تلویزیون برام جذابیت‌اش رو تا حدی از دست داد، حالا HoloLens بماند. تصور این که خودت رو تو دنیای بازی ببینی خیلی باارزش‌تر از کینکتی هست که ایده‌اش مال ده‌ها سال پیش هست و روی کنسول‌های نسل‌های قبل (نه به خوبی کینکت البته) هم اجرا شده. همون کینکت رو هم که خیلی‌ها می‌گن مایکروسافت فراموش کرده تو خیلی از آزمایشگاه‌ها و پروژه‌ها استفاده می‌شه، منتهی چون اکثراً کینکت رو تنها به شکل یک وسیله‌ی بازی می‌بینن نمی‌تونن متوجه‌اش بشن. اصلاً خیلی از وسایلی که ما هر روز ازشون استفاده می‌کنیم اصلاً برای استفاده عموم ساخته نشده بودن (اکثراً برای جنگ طراحی شده بودن). شاید مایکروسافت زیاد به بازی اهمیت نده، ولی HoloLens رو یادش نمی‌ره. البته HoloLens هم فقط برای بازی نیست و هدف اصلی‌اش بزرگ‌تر از این حرف‌هاست. اگه بحث کم‌اهمیتی بود امثال کارمک و زاکربرگ نمی‌رفتن به سمتش. یک مدیوم جدید هست، اهمیت‌اش خیلی بیشتر از این حرفاست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر