شبکه رسمی GOG به نام Galaxy.

jbo8_download.jpg
بالاخره سایت GOG یا Good old Games نرم افزار بازی های خودش رو ارائه کرد! در حال حاضر Beta version این نرم افزار اومده و برای دانلود آماده هست. فعلا خیلی باهاش کار نکردم ولی شباهت زیادی از نظر feature ها با Steam داره. مهمترین هایی که به نظرم باید گفته بشه اینه که کاملا به سیستم DRM free پایدار هستند و اینکه قسمت Multiplayer بازی مشترک با Steam هست.

قابلیت ها:
-Install با یک کلیک
-Backup از بازی بصورت DRM free
-کارکرد بدون نیاز به اینترنت
-بازگشت به ورژن قبلی در بازی ها
-Update کردن اختیاری بازی ها
-Multiplayer and Matchmaking
-َAchievements
-Game tracking and stats

فعلا این تاپیک بمونه تا با گذشت زمان و استفاده از این نرم افزار اطلاعات اضافه بشه.

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
jbo8_download.jpg
بالاخره سایت GOG یا Good old Games نرم افزار بازی های خودش رو ارائه کرد! در حال حاضر Beta version این نرم افزار اومده و برای دانلود آماده هست. فعلا خیلی باهاش کار نکردم ولی شباهت زیادی از نظر feature ها با Steam داره. مهمترین هایی که به نظرم باید گفته بشه اینه که کاملا به سیستم DRM free پایدار هستند و اینکه قسمت Multiplayer بازی مشترک با Steam هست.

قابلیت ها:
-Install با یک کلیک
-Backup از بازی بصورت DRM free
-کارکرد بدون نیاز به اینترنت
-بازگشت به ورژن قبلی در بازی ها
-Update کردن اختیاری بازی ها
-Multiplayer and Matchmaking
-َAchievements
-Game tracking and stats

فعلا این تاپیک بمونه تا با گذشت زمان و استفاده از این نرم افزار اطلاعات اضافه بشه.
از نظر DRM فری نفهمیدم .. یعنی چی ؟ بازی داریم کرکی به این بشناسونیم میشه انلاین زد ؟ نوبم تو این قضایا

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
از نظر DRM فری نفهمیدم .. یعنی چی ؟ بازی داریم کرکی به این بشناسونیم میشه انلاین زد ؟ نوبم تو این قضایا
تا حالا بازی از GOG امتحان کردی؟ یه فایل install داره بدون هیچ DRM ای و میشه بینهایت بار نصبش کرد هر جا که بخوای. این client هم اینجوریه. در مورد بازی های انلاین هم دقیق نمی دونم چون امتحان نکردم ولی معمولا چک کردن اینکه بازی کپی هست یا اصل بر میگرده به سرور که اون می تونه تشخیص بده نه client. هنوز یه هفته نیست اومده و من هم فقط The Witcher 3 رو روش دارم هنوز جزییات رو نمی دونم.

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,939
نام
احمد
به نظرم تنها شبکه ای هست که واقعا شایسته مقایسه با استیم هست! تخفیف هاش حتی از استیم هم بهتره! کلاینتش واقعا شیک، و بشدت لوکس و ساده هست...تمام بازی های داخلش بدون هیچ قفلی هست...بین ریجن های مختلف میتونی سویچ کنی و با پول خودشون خرید کنی اونم بصورت قانونی! بنظرم برای کسانی که فقط سیگنل بازی میکنن میتونه خوب باشه و بشدت اینده خوبی پیش رو داره...

جدید ترین بازی که به این سرویس اومده چیزی نیست جز:

qwd6_untitled.png

بشخه خودم میخواستم این بازی فوق العاده رو از استیم بخرم ولی الان صد در صد از GOG میخرم.
جدید ترین تخفیف ها

xa5f_2.png

qriz_1.png

Lord Phenom

کاربر سایت
Oct 16, 2012
262
نام
سعید
این سرویس Connect که اضافه شده هم جالب هست اگه اکانت استیمتون رو کانکت کنین به اکانت gog یک نسخه رایگان از اون بازی که تو استیم دارین به اکانت gog اضافه میشه البته فعلا فقط چند تا بازی رو ساپورت میکنه لیست بازی ها رو زده تو سایتش

• Like
Reactions: reza360

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
دوستان لطفا هر بازی که می تونید از GOG بخرید، حمایت از همچین شرکت خفنی(ناشر و سازنده های Witcher3 هم هستن btw) به نظر من باید اولویت اول یک گیمر باشه. پس فردا یه بلایی سر استیم و GOG اومد تنها بازی هایی که قابل استفاده می مونن بازی های GOGـن که DRM ندارن.

• Like
Reactions: sabco

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,939
نام
احمد
خبر خوش:> جدید ترین بازی که به سرویس GOG اومده چیزی نیست جز ابر شاهکار Inside که بدون هیچ قفل و زهر مار و مرخرفی روی سیستم نصب میشه:( لامصب دست میزارند روی بازی هایی که ادم دلش میخواد ارویج داشته باشه! یک خوبی که این سرویس و این کلاینت داره اینه بعد دانلود بازی چه نت داشته باشی چه نداشته باشی چه وارد اکانت بشی چه نشی چه انلاین باشی چه نشی چه gog نصب باشه چه نباشه :|:|:| خیلی شیک و مجلسی وارد بازی میشه و بازی رو تا ابد داری و بدون هیچ فایل قفلی و غیره دیگه :) یک حرف هایی هم هست که میخوان کوانتام بریک روهم بیارند که با توحه به این که الان تقریبا تموم بازی های رمدی تو این سرویس هست بعید هم نیست تا چند وقت دیگه کوانتام بریک هم بیاد:((:((:((
ff2s_untitled.png

روز به روز پیشرفت، روز به روز بزرگی، جزئ محبوب ترین سرویس ها که هر کسی نمیتونه راحت از کنارش رد بشه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: emad1772

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی
دوستان سلام
یه سوال
من چطور میتونم اکانتم رو توی GOG شارژ کنم ؟
نت رو گشتم ولی جای مطمئن برای خرید گیف کارت پیدا نکردم
پیشاپیش ممنونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر