شایعه انتشار عنوان های Batman:Arkham Asylum و Arkham City Remastered برای PS4 و X1

amin hj

کاربر سایت
Nov 30, 2013
259
نام
امین
شایعه شده که قراره Warner Bros بازی های Batman:Arkham Asylum و Arkham City را به صورت Remastered عرضه کنه که شامل همه ی DLC ها میشه که البته همونجوری که اشاره کردم شایعه هستش و به صورت قطعی تایید نشده
پ.ن:نکته عجیب در مورد عکس Batsuit هستش که در حقیقت Batsuit بتمن در بازی Injustice:Gods Among Us هست
batman-arkham-asylum-city-remastered.jpg

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
  • Like
Reactions: Peyman S

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
فعلا که قراره نسخه جدید بیاد هیچ آدم عاقلی ریمستر عرضه نمیکنه حالا شاید دو سال دیگه یک حرکتی بزنن

Ebrahim-ZH

کاربر سایت
Sep 27, 2014
325
زیاد به این تکذیب شدنا دل خوش نکن بازی شون قرار یـ ماه دیگه منتشر بشه خوب معلومه میان تکذیب میکنن بعد که بازی فروشش رو رفت عین مرد میان تایدش میکنن :D

کلا با ریمستر شدن موافقم،اشتباه برداشت کردی;)

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
دوستان مثل این که یه خبرایی شده :/
خود IGN که از همه بیشتر روش تاکید کرده با توجه به تصویر منتشر شده ...

یه چیز دیگه که خودم فکر میکنم اینه که تو DLC که چلنج مپ های قدیمی (crime fighter #6) رو میاورد رو ارکهام نایت ، یه easter egg پیدا شده بود تو wayne manor که عدد 25-4 رو نشون میداد . یه عده که اخیرا به روز بعدش نسبت دادن و گفتن مهم نبوده ، ولی خب فکر میکنم این تاریخیه که شاید ارکهام ریمستر معرفی شه ...
یعنی اگه بشه 1080p و 60 فریم گرفت چی میشه .... :x

آخرین ویرایش:

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
Warner Bros. Interactive Entertainment and DC Entertainment today announced Batman: Return to Arkham. The new title bundles Batman: Arkham Asylum and Batman: Arkham City, two of the most critically acclaimed videogames on the last generation of gaming consoles. Both are being remastered for PlayStation®4 computer entertainment system and Xbox One using Unreal Engine 4, a first for the award winning Batman: Arkham series. Remastered by Virtuos, this set offers fans a chance to play the first two Batman: Arkham titles including all Game of the Year edition bonus and downloadable content from both games, now with improved graphics, as well as upgraded models, environments, lighting, effects and shaders. Batman: Return to Arkham will be available beginning July 29 for a suggested retail price of £39.99.
watch?v=NOzjHluBwds

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
آخ که ریمستر این عنوان بازی کردن داره به نظرم ارخام نایت با اون پورت مزخرفش روی pc که خراب کرد حداقل اینو میزنیم به بدن جای اون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر