راهنمای قدم به قدم بازی call of duty4

yas1613

کاربر سایت
Jan 10, 2013
3
کسی هست به ما کمک کنه؟ بازی call of duty4 وقتی به چرخ وفلک میرسی کلی سرباز روسی میریزن رو سرت اخه چطوری از پسشون بر بیام !!!!!تا هلیکوپتر خودی برسه ما هفت تا کفن پوسوندیم.... heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelp

AMIRUS

کاربر سایت
Jul 19, 2015
1
از فرماندت جدا شو برو پشت یه درخت به حالت سینه خیز دقیقن پشت درخت باش نمیبینن

- - -ویرایش - - -

اقااااااا اونجایی هست که ترور میکنی یارو رو با کاپیتانت اونجا کلی سرباز میوفته رو سرت منم رو درجه ی هارد گذاشتم بازیو اسنایپرم دارم تا برم یکیشونو بکشم تفنگشو بگیرم صد نفر کشتن منو

gamer2316

کاربر سایت
Aug 12, 2015
1
من تو مرحله ای که با کاپیتان پریک و چند نفر دیگه به سیلوهای موشک حمله میکنیم گیر کردم.اونجایی که باید از لابلی سیلوها رد بشی بری،نمیدونم چرا میخوام رد بشم منفجر میشه و میبازم،باید چی کار کنم؟؟؟

آخرین ویرایش:

MOHANAD021

کاربر سایت
Nov 21, 2017
1
سلام خسته نباشید . در اون مرجبه ک باید ارپیجی بگیری هلی کوپترو بزنی گیر کردم . ارپیجی تیر نداره باید چیکار کنم ؟ از داخل هلی کوپتر تیر اندازی میشه . داخل انبار ارپیجی هست ولی تیر نداره... لطفا راهنمایی کنید

Hanna

کاربر سایت
May 28, 2018
2
اونجایی که باید با هلیکوپر بمب بندازم بعضی خونه ها خراب نمیشن به جز اون چندتا بقیه رو زدم ولی هنوز ادامه داره این کار . چیکار کنم؟

Amir_fiz

کاربر سایت
Jul 25, 2018
1
با سلام
اقا من تو یه قسمتی از بازی ک داخل ی هواپیمای بزرگ هستی و با دکمه ۵ سه تا تفنگ هواپیما ک یکی موشکه یکی بمبه یکیم تیر باره نمیدونم باید کجا رو بزنم میگه نباید کلیسا رو بزنی تو مرحله میشه کمکم کنین؟

kazem14

کاربر سایت
Sep 17, 2018
1
سلام دوستان.
من در مرحله no fighting in war room گیر کردم، لطفا کمک کنید.
سه تا راهرو هست راهرو مستقیم بسته .همه دشمن می کشم ولی وقتی می خواهی وارد راهرو اصلی بشی همه چی منفجر میشه؟؟؟

VahidGoodarzi

کاربر سایت
Oct 3, 2018
1
سلام دوستان،من تو مرحله آخر گیر کردم.
موقعی که پشت ماشین هستم و دارم تیر میزنم به دشمن و زمانی که آرپی جی فعال میشه من چنتا شلیک کردم به سمت هلیکوپتر و وقتی که وارد تونل میشه ماشین دیگه حرکت نمیکنه.مشکلش چیه؟
ممنون میشم جوابم رو بدین،با تشکر

• Like
Reactions: MOHAMMAD.BHR23

MOHAMMAD.BHR23

کاربر سایت
Oct 6, 2018
1
سلام من در مر حله ای که با دوستات تو ماشین هستی و با چند تا کامیون که سرباز توشون هست می جنگم جایی که باید آرپی جی را برداشت نزدیک تونل میشم باید به کجا شلیک کنم

alfredo_194

کاربر سایت
Apr 8, 2007
79
سلام من در مر حله ای که با دوستات تو ماشین هستی و با چند تا کامیون که سرباز توشون هست می جنگم جایی که باید آرپی جی را برداشت نزدیک تونل میشم باید به کجا شلیک کنم

آرپی جی که برداشتی شلیک کن به هلیکوپتر که برخوردی هم به هلیکوپتر نمیکنه رفتی داخل تونل هلیکوپتر به پایه های تونل موشک میزنه بعد هم ماشین میره بیرون تا به پل میرسه هلیکوپتر موشک به پل میزنه بعد هم سکانس پایانی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر